Milé dámy,
tento týden jsem byla na kontrole u gynekoložky, pokaždé, co k ní jdu, dělá UTZ, čili tak každé 3 týdny. Teď také, celou dobu ok a najednou zpozorněla, že se jí nějak nezamlouvají naplněné střevní kličky u miminka. Zkoumala to poctivě, dívala se na všechny UTZ, co mi dosud dělala anikde nic nenašla. Říkala, že by to nepřehlédla. Chce mnej vidět už za 14 dnu, nejspíše poslat k Apolináři, nebo do Gennetu na kontrolu, pro jistotu. Prosím, nevíte, co by to mohlo znamenat? Dosud jsem měla 1. i 2.screening v pořádku, další UTZ taktéž, od té doby, co tuto informaci mám, tak se stresuji, že i miminko se poslední dva dny méně hýbe
Potřebuji psychicky povzbudit, protože samozřejmě myslím na nejhorší alternativy, ale, že by to mohlo být banální si nějak nepřipouštím.
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Milé dámy,
tento týden jsem byla na kontrole u gynekoložky, pokaždé, co k ní jdu, dělá UTZ, čili tak každé 3 týdny. Teď také, celou dobu ok a najednou zpozorněla, že se jí nějak nezamlouvají naplněné střevní kličky u miminka. Zkoumala to poctivě, dívala se na všechny UTZ, co mi dosud dělala anikde nic nenašla. Říkala, že by to nepřehlédla. Chce mnej vidět už za 14 dnu, nejspíše poslat k Apolináři, nebo do Gennetu na kontrolu, pro jistotu. Prosím, nevíte, co by to mohlo znamenat? Dosud jsem měla 1. i 2.screening v pořádku, další UTZ taktéž, od té doby, co tuto informaci mám, tak se stresuji, že i miminko se poslední dva dny méně hýbe
Potřebuji psychicky povzbudit, protože samozřejmě myslím na nejhorší alternativy, ale, že by to mohlo být banální si nějak nepřipouštím.