Napsat anonym?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 11:23
Napsat anonym?

Holky, omlouvam se za anonym, ale strasne se stydim, ze me takove myslneky vubec napadaji..
Zamilovala jsem se do jednoho chlapa, ktereho jsem se snazila nekolik mesicu sbalit, flirtoval semnou, ale nakonec k nicemu nedoslo. V lednu si nasel pritelkyni, stale semnou flirtoval, a zacinalo to byt i s fyzickym kontaktem. Ja se o tom, ze ma pritelkyni, dozvedela az v unoru. Nejspis jim to v jednu chvili skripalo, on je svobodny, bezdetny, ona uz ma dvoulete dite, coz je pro neho trochu problem, a jednoho dne na konci brezna me pozval k sobe domu. Ja ho nejdrive odmitla, ale podruhe kdyz to zkusil jsem ze zamilovanosti a myslnekami, ze se treba blizi jejich rozchod a ze o me projevul zajem, jela za nim a stravila s nim nadhernou noc, kterou jsem si predstavovala uz od zacatku co ho znam.. tyden potom byl naprosto skvely, psal mi kazdy den, chtel se znovu sejit. Avsak dalsi tyden jel opet za ni, a opet je mezi nimi nejspis vse v poradku, na socialnich sitich se objevila jejich spolecna zamilovana fotka a ja mam na neho neskutecny vztek. Opravdu je mi fyzicky spatne, brecim, chce se mi kricet a ze vseho nejvic mam chut napsat ji anonym, ze on neni tak dokonaly jak se zda! Opravdu se za to stydim, nejspis to neudelam, ale mam takovy vztek.. nechci tim dokazat, aby se s ni rozesel, stejne by semnou nebyl, ani ja s nim.. ale chci tu zenu usetrit zklamani! Ona hleda tatu pro sve dite a tohle je proste spatny chlap a je mi te zeny strasne lito. Jak takovi lide vubec muzou byt mezi nami? Bez duse a svedomi? Hrat si na zamilovane? Strasne to boli..
Napsala jste nektera z vas anonym?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 15.04.18 11:31

Promiň jestli to bude znít jako kázání, ale naštvaná můžeš být tak akorát sama na sebe. On ti asi nesliboval, že tu holku opustí, ani že si tebe na příští sezonu vezme, že?
Moc dobře si věděla, že má „rodinu“, přesto si ho sváděla nechala se ojet, takže kdo je špatný? Neházej všechno jen na něj a nemsti se…Pomůže ti to nějak, když mu zničíš vztah?
Zhrzená milenka, co nepochopila, že jde jen o krátkodobou záležitost, to je hroznej mor… :?

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 15.04.18 11:33

Hele, běž si zaběhat, kup si na sebe něco hezkého, dej si sklenku vína a na toho „žasného blbečka“ zapomeŇ. Měj soudnost, buď ráda, že jsi na to přišla dřív, než ona, a jí dej svátek. Ona na to časem přijde…
Pomstychtivost se nevyplácí, a ze všeho jako největší trubka pak vyjdeš asi ty…
Ber to tak, že sis okusila zakázané ovoce, prožila bezva románek a život jede dál…

Anonymní  15.04.18 11:34

@Mar__tanka1983 rodinu? Je s ni tri mesice a pri prvnim problemu ji podvede a jeste oblbne jinou holku. :nevim:

wendy
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 15.04.18 11:35
@Anonymní píše:
Holky, omlouvam se za anonym, ale strasne se stydim, ze me takove myslneky vubec napadaji..
Zamilovala jsem se do jednoho chlapa, ktereho jsem se snazila nekolik mesicu sbalit, flirtoval semnou, ale nakonec k nicemu nedoslo. V lednu si nasel pritelkyni, stale semnou flirtoval, a zacinalo to byt i s fyzickym kontaktem. Ja se o tom, ze ma pritelkyni, dozvedela az v unoru. Nejspis jim to v jednu chvili skripalo, on je svobodny, bezdetny, ona uz ma dvoulete dite, coz je pro neho trochu problem, a jednoho dne na konci brezna me pozval k sobe domu. Ja ho nejdrive odmitla, ale podruhe kdyz to zkusil jsem ze zamilovanosti a myslnekami, ze se treba blizi jejich rozchod a ze o me projevul zajem, jela za nim a stravila s nim nadhernou noc, kterou jsem si predstavovala uz od zacatku co ho znam.. tyden potom byl naprosto skvely, psal mi kazdy den, chtel se znovu sejit. Avsak dalsi tyden jel opet za ni, a opet je mezi nimi nejspis vse v poradku, na socialnich sitich se objevila jejich spolecna zamilovana fotka a ja mam na neho neskutecny vztek. Opravdu je mi fyzicky spatne, brecim, chce se mi kricet a ze vseho nejvic mam chut napsat ji anonym, ze on neni tak dokonaly jak se zda! Opravdu se za to stydim, nejspis to neudelam, ale mam takovy vztek.. nechci tim dokazat, aby se s ni rozesel, stejne by semnou nebyl, ani ja s nim.. ale chci tu zenu usetrit zklamani! Ona hleda tatu pro sve dite a tohle je proste spatny chlap a je mi te zeny strasne lito. Jak takovi lide vubec muzou byt mezi nami? Bez duse a svedomi? Hrat si na zamilovane? Strasne to boli..

A ja myslela, ze podobne zaludne mrchy jsou jen ve spatnych americkych serialech…to bys vazne neco takoveho dokazala udelat a nepozvracet se pokazde, kdyz by ses na sebe podivala do zrcadla?

nostress
Extra třída :D 12605 příspěvků 15.04.18 11:35
@Anonymní píše:

Takto to dopadá většinou, pokud si někdo začne s někým, kdo nemá uzavřenou minulost. O tom, že má přítelkyni jsi věděla, a přesto jsi s ním šla o postele. Kyž jsi zjistila, že je znova u ní, tak uvažuješ o napsání anonymu. To je typické chování zhrzené milenky. A řeči typu, jako že ti je jí líto, a že jí chceš chránit, jsou pouhý alibismus. Nechala bych to být, pouč se z toho, a příště si nezačínej se zadaným/ženatým chlapem.

Anonymní  15.04.18 11:36

@wendy nedokazala, jen mam strasny vztek.. prijde mi zaludnejsi mlcet kdyz vim ze dela z jine zeny blbce.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 15.04.18 11:38
@nostress píše:
Takto to dopadá většinou, pokud si někdo začne s někým, kdo nemá uzavřenou minulost. O tom, že má přítelkyni jsi věděla, a přesto jsi s ním šla o postele. Kyž jsi zjistila, že je znova u ní, tak uvažuješ o napsání anonymu. To je typické chování zhrzené milenky. A řeči typu, jako že ti je jí líto, a že jí chceš chránit, jsou pouhý alibismus. Nechala bych to být, pouč se z toho, a příště si nezačínej se zadaným/ženatým chlapem.

Tak, není co dodat. Amen

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 15.04.18 11:39
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 rodinu? Je s ni tri mesice a pri prvnim problemu ji podvede a jeste oblbne jinou holku. :nevim:

Dej si mokrej hadr na hlavu, příp. pár facek.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 15.04.18 11:41
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 rodinu? Je s ni tri mesice a pri prvnim problemu ji podvede a jeste oblbne jinou holku. :nevim:

tak ta „rodina“ má právě proto uvozovkyžes psala, že dítě není jeho.
Ale nic to nemění na tom, že to není tvoje věc. Ona na to časem přijde, nebo možná nikdy nepřijde a budou šťastní dalších třicet let.
Nehrála bych si na paní spravedlivou. Šla bych si zaběhat nebo zaboxovat, pak se opít a celou noc nejlepší kamarádce vyprávět, jakej je to haj.. a jak já sem blbá, a pak bych se ze situace poučila.

Příspěvek upraven 15.04.18 v 11:45

Anonymní  15.04.18 11:43

@Mar__tanka1983 to taky nejspis stejne udelam..

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18874 příspěvků 15.04.18 11:43

Edit, nějak se mi tam zblbla citace :D

Sandokanos
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 15.04.18 11:47

Jestli spis tu anonymku nestve, ze si ji nakonec nevybral. :lol:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 15.04.18 11:50
@Anonymní píše:

A fakt bys o takovýho stála? Vykašli se na něj. Je to dívkař a ona si to vyžere chudák sama.

Anonymní  15.04.18 11:55

@Veronika.Berta asi ne.. jen jsem ted strasne zamilovana a zklamana..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama