S přítelem se vzdalujeme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  14.04.18 22:18
Vzdalujeme se s přítelem

Holky prosím potřebuji znát názor, hlavně zkušenosti s problematikou, kterou teď procházím.
S partnerem se vzdalujeme od příchodu miminka. Přítel má 2 práce, ale přijde mi, že to používá jako výmluvu. Vidíme se cca 5 hodin denně. Nemá rád, když malá pláče, je to pochopitelné, když ji jsou 3mesice, že nebude vyprávět slohy a není s ní kdoví jaká zábava. Pláče občas a to jen, když potřebuje pochovat, hlad, nebo když ji něco bolí. Není to žádný,,řvoun,, je normální miminko. Nicméně když začne a nedá se utišit, tak je nepříjemný. Říká, že je rozmazlená, pak ty fráze neštvi mě už, nemáš důvod brečet, přestaň řvát, nebo tě dám do postele a další. Chápu, mateřský cit, je mateřský cit, ale tohle? Co přijde až jí budou růst zuby? Nebo horečky? Náš milostný život na úrovni nula. Když je doma, tak se skoro nebavíme. Né, že jsme na sebe naštvaní, ale proste není si co říct. Zkrátka nechce být doma, když je malá vzhůru. Zlepší se to až bude malá starší? Měla jste to některá? :,( hodně mě situace v mojí rodině mrzí :,( :,( zmíněné nadávky na malou jsou odlehčené, používá vulgární slova, sle kvůli pravidlům jsem je nemohla napsat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17691 příspěvků 14.04.18 22:22

Chceš říct, že ke své malinké dceři, miminku, používá slova, která by pravidla neunesla? Tak ho s ní hlavně nenechávej samotnou!

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 14.04.18 22:25

Já bych odešla…tohle by pro mě nebylo…muj chlap je sice doma daleko mene..treba jen 2 hodky ale deti miluje a vulgarni slovo by nikdy nepoužil. proste pro mě tvuj pritel je buran, blb co si deti nemel porizovat jeste. jinak minulý týden jsem na ulici potkala cikana c vezl ročního chlapečka v kočáru a řval na něj „DRZ UZ HU.BU NEBO TI JEDNU FLAkNU“ rozpřáhnul…tak jse přilítla a zařvala na něj že zavolám policii - strasný!

Anna766
Hvězda diskuse 64682 příspěvků 14.04.18 22:26
@hanka.br. píše:
Chceš říct, že ke své malinké dceři, miminku, používá slova, která by pravidla neunesla? Tak ho s ní hlavně nenechávej samotnou!

Souhlas, taky bych se o malinkou bála.

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 14.04.18 22:26

Presne tak, to zavani nebezpecim fyzickeho nasili na diteti. Chtel ho vubec? Mne to prijde jako totalni nezajem o vas dve a s takovym clovekem bych fakt nebyla.

Anonymní  14.04.18 22:27

@hanka.br. Z toho je mi do breku, ze nechci aby ji hlídal. Odřekla jsem už několikrát doktory, protože jsem nesehnala hlídání. Hraje si s ní, ale nesmí začít plakat. Proste se bojím, ze by ji dal do postýlky,,a klidně si řvi” :,(

Anna766
Hvězda diskuse 64682 příspěvků 14.04.18 22:28
@Anonymní píše:
@hanka.br. Z toho je mi do breku, ze nechci aby ji hlídal. Odřekla jsem už několikrát doktory, protože jsem nesehnala hlídání. Hraje si s ní, ale nesmí začít plakat. Proste se bojím, ze by ji dal do postýlky,,a klidně si řvi” :,(

Tak to že by jí dal „vyřvat“ do postýlky je to nejmenší.

pe-terka
Extra třída :D 14965 příspěvků 14.04.18 22:28

No já nevím, ale na běžný pláč míminka by chlap velgárně reagovat neměl. Já se přiznám, že jsem si občas zanadávala, když dítě prořvalo noc a já už nevěděla, kudy kam.
Ale chlapi většinou k miminku nevstávají, v práci si od křiku odpočine a občasný pláč b ho takhle rozhodit neměl.

Anonymní  14.04.18 22:29

@Ariadne chtěl a to moc. Jenže si asi myslel, že to bude tak, ze se nakrmí a bude jen asi koukat. Nebo netuším. :nevim:

Anonymní  14.04.18 22:32

@Anna766 jsem si jistá, ze by ji neublížil. Ale nechal by ji plakat, dokud by neusla. Každopádně jeho postoj a výbušnosti mě zaráží.

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 14.04.18 22:36

Mne u toho vyrvavani vzdycky vytane na mysli vypraveni jednoho stareho pametnika. Jeho a jeho zenu vyslychala v 50.letech stb a ta zena mela s sebou 6tydenni mimi. To ji sebrali a nechali ho vedle v mistnosti plakat. Ona je prosila se slzami, aby ho mohla nakojit a oni to nedovolili. To dite se urvalo k smrti. Panovi bylo k 80,kdyz nam to vypravel a brecel i po tech letech.

Anna766
Hvězda diskuse 64682 příspěvků 14.04.18 22:37
@Anonymní píše:
@Anna766 jsem si jistá, ze by ji neublížil. Ale nechal by ji plakat, dokud by neusla. Každopádně jeho postoj a výbušnosti mě zaráží.

Tak já ho neznám, ty ano, tak snad máš důvod si myslet že by jí neublížil, já bych to neriskovala.
Tvůj partner mi připomíná jednoho týpka od jedné známé, tu nedávno opustil přítel, otec jejich dvou dětí, protože si představoval že děti ho budou reprezentovat, že bude mít super rodinku…no a přišly problémy, děti marodí, taky občas zlobí atd atd…no tak odešel k mladší paní za bezstarostným životem.

Ariadne
Echt Kelišová 8633 příspěvků 14.04.18 22:37

Jestli je nahle vybusny, tak nikdy nevis, jestli mu nerupne v kouli.

Anonymní  14.04.18 22:37

@Ariadne paneboze, tak u toho jsem se teď rozbrecela i já.. to je hrozné :,( :,(

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 14.04.18 22:38

Jak pisi holky, rozhodne bych ho s ni nenechavala o samote. Bala bych se, co udela. Zrovna ted byl v televizi takovy pripad z Pardubic. Asi bych se zamyslela nad tim, jestli s clovekem, ktery takto nadava svemu malemu miminku, vubec byt. Taky uz mam nekdy dost, kdyz 2 lety syn celou noc koura, ale nikdy bych mu nenadavala a kdyz manzel jen zvedne hlas, uz ho krotim, ale taky mu nenadava. Staral se o nej uz od miminka, vetsinou to byl on, kdo ho zklidnil, kdyz plakal, ikdyz chodi do prace a je unaveny, k synovi vztava v noci i ted. Nechapu tveho pritele…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama