Narážky na inteligenci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
213
3.10.21 20:58

Narážky na inteligenci

Holky, přišlo by vám v pořádku kdyby vám váš partner řekl něco ve smyslu: nepatříš mezi ty nejchytřejší, nebo a ty si jako o sobě myslíš že jsi chytrá?..
Přiznávám že co se týče nějakých matematických počtů nebo logických hádanek tak mi to trochu skřípe ale jinak bych o sobě určitě neřekla že jsem hloupá.. trochu mě to od něj zarazilo a nepřijde mi to úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
213
3.10.21 21:00

A on je jako nějaký IQ génius nebo co? Můj partner by si tedy tohle nedovolil říct ani kamarádovi, natož mě jako partnerce. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
3.10.21 21:00
@Anonymní píše:
Holky, přišlo by vám v pořádku kdyby vám váš partner řekl něco ve smyslu: nepatříš mezi ty nejchytřejší, nebo a ty si jako o sobě myslíš že jsi chytrá?..
Přiznávám že co se týče nějakých matematických počtů nebo logických hádanek tak mi to trochu skřípe ale jinak bych o sobě určitě neřekla že jsem hloupá.. trochu mě to od něj zarazilo a nepřijde mi to úplně v pohodě

Já bych opáčila - pro hlupáka každý hloupý :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
3.10.21 21:01
@Anonymní píše:
A on je jako nějaký IQ génius nebo co? Můj partner by si tedy tohle nedovolil říct ani kamarádovi, natož mě jako partnerce. :hug:

Hele a píšeš sama sobě, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
3.10.21 21:01
@Anonymní píše:
A on je jako nějaký IQ génius nebo co? Můj partner by si tedy tohle nedovolil říct ani kamarádovi, natož mě jako partnerce. :hug:

A proč si odpovídáš sama sobě? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
3.10.21 21:04
@Anonymní píše:

Povidáš si sama se sebou, dosti nevěrohodné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7246
3.10.21 21:05
@MiaBea píše:
A proč si odpovídáš sama sobě? :zed:
:mrgreen: Schízka. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
3.10.21 21:07

On měl přítula pravdu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
3.10.21 21:07

To musí být zábava :mrgreen: psát sama sobě.
Asi to někdy taky vyzkouším :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15094
3.10.21 21:09
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Koľko tých partnerov máš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
3.10.21 21:12
@Russet píše:
Hele a píšeš sama sobě, jo?

No vypada to, ze mel pritel pravdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36820
3.10.21 21:13
@kavenka píše:
To musí být zábava :mrgreen: psát sama sobě.
Asi to někdy taky vyzkouším :think:

Já taky. Ale počkám na víc anonymních příspěvků. Pak bych mohla chvíli tvrdit, že došly anonymní kytičky a jedem odznova :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6296
3.10.21 21:15
@Anonymní píše:

Tupá budeš fakt dost, když nejprve založíš tupou diskuzi a pak si ještě sama odpovídáš. Jsi po lobotomii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
3.10.21 21:16
@Russet píše:
Já taky. Ale počkám na víc anonymních příspěvků. Pak bych mohla chvíli tvrdit, že došly anonymní kytičky a jedem odznova :jazyk:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
3.10.21 21:23
@Tarena píše:
No vypada to, ze mel pritel pravdu :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit