Barvení vlasů v těhotenství

159
22.7.19 13:53

Nařčení vlasů v tehu

Ahoj…Co říkáte na barevni vlasů v těhotenství?
Já sem. barvila když jsem.byla v 5tt ale já nevěděla. ze jsem ještě tehu…teď jsem.28tt a vlasy mám hrozně barva my odrusta..no ale bojím se obarvit..coby nato?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1880
22.7.19 13:57

Nic. Co by se mělo stát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5606
22.7.19 14:03

Normalne jsem se barvila, proc ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
22.7.19 14:17

Taky sem 28tt a barvila sem se. Naprosto nic se nestalo, teď budu chtít ještě jednou než se malá narodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
22.7.19 14:17

Neboj já jsem kadeřnice a není se čeho bát ALE BACHA

• udělat zkoušku citlivosti je to dost důležité!!!
  • nebarvit se barvou z drogérky nejlepší je u kadeřnice
  • a co se může stát tak že ti to chytne jinak ta barva..

pokud se bojíš nech si udělat třeba ombré nebo melír což na pokožku nejde ale záleží jaké máš vlasy atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
22.7.19 14:55

Chodila jsem cele tehotenstvi na barvu ke kadernici uplne normalne a kupodivu moje dite z toho ani nema zeleny tykadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
22.7.19 16:08

@Miskaa91 Nic se nestane. V těhotenství se nebarvíš, protože: barva nemusí chytnout, vlasy jsou v těhotenství náchylnější k poničení, může vyskočit alergie.
Ale plodu se nic nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16499
22.7.19 17:05

Barvila jsem se celý těhotenství, protože mám šílený odrosty už po třech týdnech. Barva mi chytala úplně normálně a nechápu, proč by měla chytat jinak :roll:.. To je zase pověra jakože ti při menstruaci nevykynou buchty. Hormony ovlivňují tak maximálně produkci mazu, ale vlas opravdu nemůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
22.7.19 22:50

@Janli může chytit jinak to není pověra to se prostě může stát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16499
22.7.19 22:55
@Kajka9 píše:
@Janli může chytit jinak to není pověra to se prostě může stát

A co to ovlivní? Co je v těhotenství na vlasu jiné? Vždyť je to mrtvá struktura.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
22.7.19 23:09

@Janli vlas je mrtvej? tak to asi ne…prostě v těhotenství je žena jiná hormony atd… proč někomu padají vlasy? lámou se atd? to že tobě to chytalo dobře neznamená že někomu nemůže chytit jinak…prostě je to tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16499
22.7.19 23:23

@Kajka9 čekala jsem, že mi jako kadeřnice odpovíš, jakým způsobem těhotenství ovlivní již vyrostlý vlas. Prostě je to tak jaksi není odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
22.7.19 23:27

@Janli psala jsem hormony…mění celé tělo…a všechno se ti dostává do vlasů a nehtů jako když má někdo málo vitamínů a může to být důvod padání vlasů a lámání nehtů…na víc barva se dostává na pokožku..pokud se teda bavíme o lasické barvě…
a proto i může být alergie i když do té doby žena neměla problém..je to méně časté ale je…
v praxi to mám už odzkoušené že né vždy chytne tak jak má…a to jsm edávali stejnou barvu jako vždy…i já jsme se barvila v těhu a jednou mě chytla trochu jinak…
Bavili jsme se o tom s holkama (kadeřníky) a taky se jim to stává…
neříkám že například když chce hnědou chytne fialová :lol: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
23.7.19 17:32

@Miskaa91 ahoj, barvila jsem nedavno, ale ne odrosty jen konce jsem mela svetle :nevim: a normalne mi to i chytlo, ale kdyz jsem byla v zacatku a jeste jsem o tom nevedela a sla ke kadeř. na brazilsky keratin tak mi to blbe chytlo a ja si rikala proc to mam tak blbe a oak jsem zjistila ze jsem tehu, jinak ted mi to na konce celkem chytlo :) :mavam: myslim ze by to nemelo vadit :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama