Barvení vlasů v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miskaa91
Stálice 90 příspěvků 22.07.19 13:53
Nařčení vlasů v tehu

Ahoj…Co říkáte na barevni vlasů v těhotenství?
Já sem. barvila když jsem.byla v 5tt ale já nevěděla. ze jsem ještě tehu…teď jsem.28tt a vlasy mám hrozně barva my odrusta..no ale bojím se obarvit..coby nato?

Reakce:
Petula306
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 22.07.19 13:57

Nic. Co by se mělo stát?

jannina1
Závislačka 4824 příspěvků 22.07.19 14:03

Normalne jsem se barvila, proc ne?

Nikky121
Kecalka 278 příspěvků 22.07.19 14:17

Taky sem 28tt a barvila sem se. Naprosto nic se nestalo, teď budu chtít ještě jednou než se malá narodí.

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 22.07.19 14:17

Neboj já jsem kadeřnice a není se čeho bát ALE BACHA

• udělat zkoušku citlivosti je to dost důležité!!!
  • nebarvit se barvou z drogérky nejlepší je u kadeřnice
  • a co se může stát tak že ti to chytne jinak ta barva..

pokud se bojíš nech si udělat třeba ombré nebo melír což na pokožku nejde ale záleží jaké máš vlasy atd

Pajka89
Závislačka 2503 příspěvků 22.07.19 14:55

Chodila jsem cele tehotenstvi na barvu ke kadernici uplne normalne a kupodivu moje dite z toho ani nema zeleny tykadla.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 22.07.19 16:08

@Miskaa91 Nic se nestane. V těhotenství se nebarvíš, protože: barva nemusí chytnout, vlasy jsou v těhotenství náchylnější k poničení, může vyskočit alergie.
Ale plodu se nic nestane.

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 22.07.19 17:05

Barvila jsem se celý těhotenství, protože mám šílený odrosty už po třech týdnech. Barva mi chytala úplně normálně a nechápu, proč by měla chytat jinak :roll:.. To je zase pověra jakože ti při menstruaci nevykynou buchty. Hormony ovlivňují tak maximálně produkci mazu, ale vlas opravdu nemůžou.

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 22.07.19 22:50

@Janli může chytit jinak to není pověra to se prostě může stát

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 22.07.19 22:55
@Kajka9 píše:
@Janli může chytit jinak to není pověra to se prostě může stát

A co to ovlivní? Co je v těhotenství na vlasu jiné? Vždyť je to mrtvá struktura.

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 22.07.19 23:09

@Janli vlas je mrtvej? tak to asi ne…prostě v těhotenství je žena jiná hormony atd… proč někomu padají vlasy? lámou se atd? to že tobě to chytalo dobře neznamená že někomu nemůže chytit jinak…prostě je to tak…

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 22.07.19 23:23

@Kajka9 čekala jsem, že mi jako kadeřnice odpovíš, jakým způsobem těhotenství ovlivní již vyrostlý vlas. Prostě je to tak jaksi není odpověď.

Kajka9
Kelišová 5302 příspěvků 22.07.19 23:27

@Janli psala jsem hormony…mění celé tělo…a všechno se ti dostává do vlasů a nehtů jako když má někdo málo vitamínů a může to být důvod padání vlasů a lámání nehtů…na víc barva se dostává na pokožku..pokud se teda bavíme o lasické barvě…
a proto i může být alergie i když do té doby žena neměla problém..je to méně časté ale je…
v praxi to mám už odzkoušené že né vždy chytne tak jak má…a to jsm edávali stejnou barvu jako vždy…i já jsme se barvila v těhu a jednou mě chytla trochu jinak…
Bavili jsme se o tom s holkama (kadeřníky) a taky se jim to stává…
neříkám že například když chce hnědou chytne fialová :lol: :D

Domu
Kecalka 174 příspěvků 23.07.19 17:32

@Miskaa91 ahoj, barvila jsem nedavno, ale ne odrosty jen konce jsem mela svetle :nevim: a normalne mi to i chytlo, ale kdyz jsem byla v zacatku a jeste jsem o tom nevedela a sla ke kadeř. na brazilsky keratin tak mi to blbe chytlo a ja si rikala proc to mam tak blbe a oak jsem zjistila ze jsem tehu, jinak ted mi to na konce celkem chytlo :) :mavam: myslim ze by to nemelo vadit :mavam:

Váš příspěvek
Reklama