Poloha plodu v 10tt

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ema93
Povídálka 13 příspěvků 22.07.19 10:33
Poloha plodu v 10tt

Ahojky, byla jsem minuly tyden na utz a pan doktor mi dal fotku. Zda se mi, ze naše maličký je hlavou dolu zrovna? Mozna resim kraviny, ale je to normální? :D Pan doktor nic nerikal a vse je prej v poradku, tak nevím. Jen když vidím, jak všem ty miminka hezky leží a ten náš se pěkně otáčí :mrgreen:

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 22.07.19 10:35

@Ema93 to je úplně normální, má tam tolik místa :D ;), naše malá se na screeningu tak mrskala a otáčela, že ji nemohli ani změřit :lol: ;).

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 22.07.19 10:51

Hele takhle si zevlil můj malý někdy v půlce, cumel přímo ven pekace :lol: taky jsem si říkala, ze je to divny, za 4 dny byl zas naopak :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 22.07.19 11:04
@Ema93 píše:
Ahojky, byla jsem minuly tyden na utz a pan doktor mi dal fotku. Zda se mi, ze naše maličký je hlavou dolu zrovna? Mozna resim kraviny, ale je to normální? :D Pan doktor nic nerikal a vse je prej v poradku, tak nevím. Jen když vidím, jak všem ty miminka hezky leží a ten náš se pěkně otáčí :mrgreen:

A před porodem tam, chudinka, visí hlavou dolů a je to navíc žádoucí. Koncem pánevním to jde hůř.

Uživatel je onlineKajka9
Kelišová 5297 příspěvků 22.07.19 14:22

Má tam hodně místa takže ted se může točit jak chce :)

kakaramelka
Závislačka 3523 příspěvků 17 inzerátů 22.07.19 16:11

@Ema93 je to normlani, my skoro vždy na každé kontrole byli hlavou dolů, asi se mu to líbilo, ale během kontrol jsem cítila jak se pěkně otáčí v bříšku, jak se mu zrovna chtělo… ;)

Uživatel je onlineaanysek
Stálice 96 příspěvků 22.07.19 16:16

@Ema93 Tahle poloha ale nemusí znamenat, že je hlavou dolů, jen je hlavou nejdál od sondy, takže jen záleží, jak byla sonda zrovna namířená :)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 22.07.19 17:12

V klidu, mně od 30. týdne už nebyli schopni zjistit velikost hlavičky, protože ji má imrvére nacpanou za stydkou sponou a je vidět třeba jenom bradička. A ještě je věčně otočená na boku, takže mě dloube do stran a ne dopředu. Holt to doktor cvakl takhle. Na polohu podélnou hlavou dolů má ještě mraky času.

Váš příspěvek
Reklama