Otec a nenarozené dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 22:48
Otec a nenarozené dítě

Ahojky. Myslíte, že se dá nějak sblížit otec a miminko v bříšku? Myslím tak, aby otec začal vnímat, že vlastně to bude teprve jeho dítě až se narodí a začal trochu více vnímat co nosím pod srdcem. Zatím mám pocit, že se těší to ano, ale vůbec to nevnímá. Naopak i miminko. Se mnou komunikuje, ale jakmile ho chce poslechnout taťka dělá jako že tam není :nevim: asi náhoda a jsem jen přecitlivělá matka, ale můj chlap to prostě bere snad do narození jako něco co tam možná je a možná není :lol: ani UTZ ho nijak nepřesvědčuje o tom, že je to už miminko :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sediza
Závislačka 2792 příspěvků 21.07.19 22:50

Chudák chlap. Jako občas taky něco po chlapovi chci, ale kdybych mu dala přečíst tohle, asi by si musel píchnout dávku estrogenu, aby to vůbec dočetl. Pardon.

Janli
Extra třída :D 10111 příspěvků 21.07.19 22:52

Úplně normální chlap, no. Nech ho žít a dýchat. Pro muže většinou začíná dítě reálně existovat až po porodu. Nic na tom nezměníš.

Magdalenamag
Kecalka 134 příspěvků 21.07.19 22:54

Většina chlapů si to uvědomí až bude mimino na světě. Jsem teď 24 TT a manžela to také nebere. Já ho chápu a ani ho s tím neobtěžuju. Sama tomu ještě nevěřím :D

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 21.07.19 22:57
@Anonymní píše:
Ahojky. Myslíte, že se dá nějak sblížit otec a miminko v bříšku? Myslím tak, aby otec začal vnímat, že vlastně to bude teprve jeho dítě až se narodí a začal trochu více vnímat co nosím pod srdcem. Zatím mám pocit, že se těší to ano, ale vůbec to nevnímá. Naopak i miminko. Se mnou komunikuje, ale jakmile ho chce poslechnout taťka dělá jako že tam není :nevim: asi náhoda a jsem jen přecitlivělá matka, ale můj chlap to prostě bere snad do narození jako něco co tam možná je a možná není :lol: ani UTZ ho nijak nepřesvědčuje o tom, že je to už miminko :D

Ale on nemá to mimino v břiše. Stačí, že se mu bude věnovat po porodu, ne? A mimino fakt nedělá Zagorku a schválně se přestane hýbat, když přijde taťka :roll:

Michaela02993
Závislačka 4706 příspěvků 21.07.19 22:58

Tak to já mám doma úplný opak, chlap dojede na víkend a vždy se snaží miminko v břiše uklidnit aby mě tolik nekopalo :D jakmile se mi udělá zle hned kolem mě skáče a pomáhá mi se vším s čím může :) ale že by si vyloženě povídal s břichem to bych po něm ani nemohla chtít, přijde mi to až moc ujeté :)

hanka.br.
Generální žvanilka 20480 příspěvků 21.07.19 22:59
@Anonymní píše:
Ahojky. Myslíte, že se dá nějak sblížit otec a miminko v bříšku? Myslím tak, aby otec začal vnímat, že vlastně to bude teprve jeho dítě až se narodí a začal trochu více vnímat co nosím pod srdcem. Zatím mám pocit, že se těší to ano, ale vůbec to nevnímá. Naopak i miminko. Se mnou komunikuje, ale jakmile ho chce poslechnout taťka dělá jako že tam není :nevim: asi náhoda a jsem jen přecitlivělá matka, ale můj chlap to prostě bere snad do narození jako něco co tam možná je a možná není :lol: ani UTZ ho nijak nepřesvědčuje o tom, že je to už miminko :D

Ty se díváš na ty romantický filmy, viď? Tvůj manžel je normální chlap a že není u vytržení z těhotenství neznamená, že bude špatný táta. A ani kdyby ti po břiše rejdil denně, to z něj toho dobrého tátu taky neudělá. Tvoje miminko se před ním neschovává, protože necítí jeho nadšení, ale protože to prostě miminka dělají.

azaleila
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 44 inzerátů 21.07.19 23:09

Také si myslím, že je to zcela normální… oni to vnímají jinak, nemají to mimino v břiše… můj manžel byl také takový rozpačitý (ale aby komunikoval s pupkem jsem fakt nevyžadovala) a co je malá tady, je skvělý táta… opravdu ho nech dýchat, moudřejší budeš po porodu.

terien
Extra třída :D 12373 příspěvků 21.07.19 23:17

A co po něm chceš, aby si s tvým pupkem povídal? Nech ho žít prosím tě, najdi si nějakou činnost jestli se nudíš a přestaň mu podsouvat, jak by se měl chovat jenom proto, že tys to viděla v nějaký americký číčovině.

yse
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 21.07.19 23:33

Myslim, ze to moc sponujes. Uplne vidim jak se ho ptas jestli koupit tyto ponozecky nebo ty druhe a co rika na tyto plenky. Uzivej si tehotenstvi a nech na chlapovy at si k tomu dojde sam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:36

Manzel u obou deti maximalne poslouchal a nebo cekal na kopanec.Nak extra to neprozival. U druheho tedy vic uz vedel, ze ztoho to dite asi bude :lol: Za to na porodnim sale nechtel dat ani jednoho z ruky :mrgreen:nasledne odjet domu :lol: o obe deti se od malicka hodne stara, venuje se jim.Uz i mladsi 10 mesicu porad vola tata tata. Obe deti zboznuje a oni jeho. Takze pockej jak se to vyvrbi po porodu. :kytka:

lachtanice86
Echt Kelišová 8955 příspěvků 21.07.19 23:37

Nech ho být. Ja na tom nic špatného nevidím. On ho v břiše nemá

ugluk
Hvězda diskuse 47555 příspěvků 21.07.19 23:39

Jemu kvůli tomu blbě nebylo, jeho nekope, jemu se nemění těžiště, on není každej měsíc u doktora, on jenom vidí, jak jeho ženě roste břicho, jak jinak by to měl vnímat. Až ho bude mimčo ve dvě ráno budit neutišitelným pláčem, bude ho vnímat velmi intenzivně, to si piš :mrgreen:
Ale jinak jestli mají mimina v břiše instinkt, jak nekopnout tátu - mé prvé dítě to tak fakt mělo, kdyby se mlelo sebevíc, jak položil ruku on, tak konec. Druhému to bylo jedno a kopalo si po svém.

Enmamma
Závislačka 4133 příspěvků 21.07.19 23:40
@sediza píše:
Chudák chlap. Jako občas taky něco po chlapovi chci, ale kdybych mu dala přečíst tohle, asi by si musel píchnout dávku estrogenu, aby to vůbec dočetl. Pardon.
:lol: :lol: :lol:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:46

Ne, to ne. Asi blbě napsané. Jde o to, že vůbec nevnímá že má miminko na cestě. Jsem v 6m a dodnes nebyl schopný zajet se podívat se mnou někam na kočárky, postýlky atd. Máme domek v rekonstrukci a rozdělanou ložnici kam budeme postupně dávat i věci na miminko a nic zatím nemáme a v jeho očích je prostě čas. Asi chce v 9m běhat a vše shánět, nevím jak to vidí v očích chlapa. Sama nic většího nekoupím a hlavně máme jedno auto a netroufnu si bez jeho ano nic koupit, hlavně není ani kam to dávat. Spíme oba na gauči a já se tam už nevyspim a pořád ma čas. Prostě to vůbec nevnímá. Já už jsem z toho nervózní. Taková ta výpomoc a ohledy v těhotenství u nás chybí. A tak jsem myslela, zdali nějak nejde, aby mu to docvaklo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama