Odtok plodové vody v 36tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 15:54
Odtok plodove vody v 36 tt

Ahoj, jsem prave v probihajicim 36 tt a rano mi odtekla plodova voda a odtika, pry uz bude tect az do porodu, dostala jsem antibiotika a ceka se, jestli se rozjede porod. Chci se zeptat, pry je i moznost, ze se porod nerozjede a kdyby byla krev a monitory v poradku, muzu takhle zustat par dnu. V pripade nejakych komplikaci by byl porod okamzite vyvolan. Chci se zeptat, zda jste take po odtoku plodove vody jeste nektera vydrzela a za jak dlouho vam porod vyvolavali? Vim, ze to je hrozne individualni, ale chci se zeptat, jak na tom byla vase detatka, ktera se narodila 35+neco (tedy v probihajicim 36tt), nase predpokladana vaha je cca 2,5 kg. Mam hrozny strach. A zda jste museli cvicit Vojtovku. Moc dekuji.

Reakce:
Kaci89
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 21.07.19 16:27

Ahoj rodila jsem 34+4,po odtoku pldodove vody za dva dny.syn 2420kg a 46cm. pobyl si v inkubatoru nekalou chvili, v porodnici jsme byli do 36tt.ted mu je 11m a vojtovku jsme necvicili, je dopredu vic, jak donosene deti. neboj, ty uz mas miminko hotove.me porod zastavovali a jestli dobre chapu tak tobe ne, takze uz je to ok :palec:

mau-mau
Závislačka 4271 příspěvků 21.07.19 16:27

Kamarádka teď rodila 36+1 tt a úplně v pohodě. Od 35+0 tt není problém s plícemi, už se ani nepíchají kortikoidy, bude v pořádku :hug: jen pozor na žloutenku. A taky na kojení může být slabá, tak vydrž :hug: Já jsem taky probíhající 36.tt a už se nebojím. ;) Ovšem oddálení moc nečekej, tak den, max 2. Bez vody tam malá být nemůže :? Držím palce :hug:

Lychee13
Závislačka 3250 příspěvků 21.07.19 16:41

Rodila jsem 35+1,syn měl 2600g a 48cm. Dva dny byl v inkubátoru jen na teple. Domů jsme šli po týdnu. Vojtovku jsme necvičili. ;)

ocean.mama
Kecalka 365 příspěvků 21.07.19 16:48

Syn se narodil 36tt, mel 2260g. Vse naprosto v poradku a vojtovku jsme necvicili. Neboj se niceho. Miminko je ted uz “zrale” ;)

zuzka.1988
Kecalka 156 příspěvků 1 inzerát 21.07.19 17:59

Ahoj, mě kvůli vodě a průtokům vyvolávali porod v 36+1 tt a malý měl 2.540 g a 46 cm. Taky jsem o něj měla hrozný strach, na sále vůbec ani nezabrečel, vůbec se nehýval, hned mi ho odnesli… No bála jsme se strašně… Ale vše dobře dopadlo, byl jen chvilku v inkubátoru… Měl pak trochu žloutenku a hůř jedl (neměl ještě vyvinutý sací reflex a byl slabý), ale všechno zvládl, po týdnu jsme šli domů a žádná vojtovka taky nebyla potřeba.

Určitě to bude v pořádku! ;) Důležité je, že jste v nemocnici, tam už si vás pohlídají. Moc držím palce, ať to oba v pořádku zvládnete a ať vás brzy pustí domů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 22:10

Ahoooj 37+2 podle ale váha a délka odpovídala 36+2. Prdla mi voda a od té doby jsme byla v nemocnici s antibiotiky a napojena na všechno možné. Druhy den vyvoláváný porod 3 den vyvolávání 4 den porod se nekonal a nastal císař :( ale miminko bylo v pořádku dokonce větší než měl být 2900 měl mít 2600. Vojtovku jsme měli dá se to zvládnou. :kytka:

mau-mau
Závislačka 4271 příspěvků 25.07.19 06:07

Tak jak to vypadá? Už je asi mimčo na světě, že? :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 06:56

@mau-mau Ano, mame krasneho chlapecka, rozjel se mi porod, takze nevyvolavali, ani se nemohlo cekat, narodil se v pondeli vecer. Po narozeni hned plakal, dychal, apgar skore jsme meli 8-9-10 za barvu. Vazil 2780 g, po porodu zhubl na 2630 g a meril 49 cm. Po potodu ho prevezli na novorozeneckou JIPku a davali mu kyslik na podporu, vcera uz ho nemel a dneska uz snad bude mimo inkubator. Uz kojime, ale dokrmujeme jeste pres sondicku, aby ho to tak nezmahalo. :srdce: Dekuju za podporu a drziim moc palce vsem, co to maji pred sebou. :srdce: :srdce: :srdce:

mau-mau
Závislačka 4271 příspěvků 25.07.19 16:03

Tak bezva, gratulace. To už bude fajn. :srdce: :hug: Já dneska 36+0 tt, tak ještě chvilku vydržím :hug: Ovšem to teplíčko je super :mrgreen:

kaiserin
Kecalka 266 příspěvků 25.07.19 16:26

Ahoj, gratuluju k miminku. Rodila jsem 35+6, kromě žloutenky a problémů s kojením, vše ok, na rehabilitaci jsme chodili, ale Vojtovku jsme cvičit nemuseli. Malej ze začátku dělal věci pozdeji, ale vše dohnal a chodit začal kolem roku. Tak užívej miminka!

Váš příspěvek
Reklama