Nárok na podporu v nezaměstnanosti - 2 roky HPP, měsíc IČO

13.3.24 19:06

Nárok na podporu v nezaměstnanosti - 2 roky hop, měsíc ico

Ahooj:)

Zajímalo by mě, jestli ma nárok na podporu v nezaměstnanosti někdo, kdo 2 roky pracoval na HPP, po ukončení HPP šel na měsíc dělat na IČO, které po tom měsíci ukončil. Má pak od dalšího měsíce nárok na podporu?

Díky!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36220
13.3.24 19:08
@Kristyna.Cerna píše: Více

Ano, máš odpracovaný rok v posledních dvou letech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101965
13.3.24 20:06

@Kristyna.Cerna Ano má, ale problém je v tom, že se mu ta podpora bude počítat podle záloh na sociální za ten měsíc OSVČ…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.24 21:15

@j.a.n.i1 jsem někde četla, že se to počítá podle záloh na sociální od zaměstnavatele..pokud člověk nebyl na osvc celých 12 měsíců

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat