Nárok na podporu v nezaměstnanosti - 2 roky HPP, měsíc IČO
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Nárok na podporu v nezaměstnanosti - 2 roky hop, měsíc ico
Ahooj:)
Zajímalo by mě, jestli ma nárok na podporu v nezaměstnanosti někdo, kdo 2 roky pracoval na HPP, po ukončení HPP šel na měsíc dělat na IČO, které po tom měsíci ukončil. Má pak od dalšího měsíce nárok na podporu?
Díky!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@Kristyna.Cerna píše: Více
Ano, máš odpracovaný rok v posledních dvou letech.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kristyna.Cerna Ano má, ale problém je v tom, že se mu ta podpora bude počítat podle záloh na sociální za ten měsíc OSVČ…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 jsem někde četla, že se to počítá podle záloh na sociální od zaměstnavatele..pokud člověk nebyl na osvc celých 12 měsíců
- načítám...
- Citovat
- Zmínit