Nárok na PPM 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.19 13:12
Narok na PPM 2019

Krásný pátek, raději anonymně, už sem z toho jelen, hormony pracují a mozek začíná stávkovat :lol: v květnu 2019 mám termín porodu, tzn že během dubna půjdu na mateřskou, pokud se poštěstí a budu mít nárok. A o to jde, sem po rodičovské dovolené, mám smlouvu od září 2018, což nesplním těch 270 dní nemocenského (co sem počítala, budou mi chybět necelé 2 měsíce pojištění). Během rodičáku mi ale skončila smlouva, konkrétně v prosinci 2017, takže rok 2017 bych měla mít ještě nemocenské splněné (pokud teda dobře chápu že se to počítá během platné pracovní smlouvy i v době kdy sem doma s dítětem). Takže otázka zní počítá se ten rok 2017 do té mateřské co bych žádala letos na jaře? Díky snad sem se vyjádřila trochu srozumitelně :lol:

Reakce:
1mila2
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 04.01.19 13:18

Ja myslim, ze narok mit budes. Pocitaji se posledni 2roky. Takze 5/2017-4/2019. Takze podle meho jsi uplne v pohode :palec:
Pockej ale rad dalsich, zkušenějších.

Lendeš
Kelišová 6646 příspěvků 04.01.19 13:20

Do těch 270 dní se počítají všechny doby pojištění za období 2 let před nástupem na PPM a když ti trvala pracovní smlouva, byla jsi nemocensky pojištění a je jedno, žes během té doby byla na RD. Takže ano, ta část, která spadá do období 2 let, se ti tam započítává a na PPM tak nárok mít budeš.

karolinkka1
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 08:40

Dobrý den. S dovolením se připnu k Vašemu příspěvku…snad nebude vadit :slight_smile:
Já mám to mám trošku složitější…
2.6. mám TP. Od listopadu 2011 do října 2018 jsem měla HPP u jedné firmy (během trvání jsem byla 2 x na MD, následně RD :grin:). V době ukončení pracovního poměru jsem zjistila, že jsem opět těhotná. V listopadu 2018 jsem se byla registrovat na ÚP.
Teď jsem zjišťovala, jestli i tak budu mít nárok na PPM. Paní na OSSZ mi řekla, že je tam nějaká ochranná lhůta 180 dní od ukončení pracovního poměru do nástupu na MD (6-8 týdnů před porodem),ale už mi neřekla, jestli musím být zaměstnaná, případně jak dlouho.
Nárok mít budu, to vím, protože jsem byla účastníkem na nemocenském pojištění 270 dní (během RD).
Snad jsem to popsala dost srozumitelně :grin:
Jde mi o to, jestli stačí mít třeba smlouvu na měsíc, dva…A zda to nebude případně bráno jako účelové zaměstnání abych dosáhla na PPM. Předem děkuji za každou odpověď :slight_smile:

Kriss Tina
Extra třída :D 11651 příspěvků 11.01.19 08:47

@karolinkka1 musíš být buď zaměstnaná nebo v té lhůtě. Klidně se zaměstnej měsíc před MD, to nebude bráno nijak účelově. Ale pozor ta ochranná lhůta trvá pouze tak dlouho jako trvalo poslední zaměstnání, takže kdybys nastoupila teď někam na měsíc tak ti to stejně bude na houby.

karolinkka1
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 09:02

@Kriss Tina Děkuji. Dobře, takže když dejme tomu dostanu smlouvu od 21.1. na neurčito nebo na určito (např. od 21.1. do 30.4.) a následně nastoupím na MD.
Tak je úplně jedno, když se vlezu do té lhůty 180 dní po skončení trvání HPP? Buď musím být zaměstnaná nebo se vejít do toho půl roku? Jedna nebo druhá varianta? ???? Snad mě chápete… :)

Kriss Tina
Extra třída :D 11651 příspěvků 11.01.19 09:24

@karolinkka1 jo, když bude zaměstnání od února do konce dubna, tak máš pak 3 měsíce ochrannou lhůtu, takže se vejdeš :)

Lendeš
Kelišová 6646 příspěvků 11.01.19 09:33

@karolinkka1 Pokud jsi byla těhotná už v tom předchozím zaměstnání, které skončilo v říjnu, tak ti ochranná lhůta 180 dní plyne i z něj, tak si spočítej, jestli i z něj ti to nevyjde, počítáno do nástupu na PPM v tom rozmezí 6-8 týdnů před TP. Případným dalším zaměstnáním, by se tato ochranná lhůta přerušila a po případném konci toho zaměstnání by běžel zbytek téhle + ochranná lhůta z nového do max. 180 dní.

karolinkka1
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 09:53

@Lendeš Děkuji. V době ukončení předchozího zaměstnání jsem byla cca v 6. TT, ale oni o tom nevěděli a neví dodnes. Měla jsem se tam vracet po skončení RD, ale nevyšli mi vstříc skrz pracovní dobu, tak jsem podala výpověď. Dohodli jsme se :slight_smile:
Paní na OSSZ se mě ptala, jestli jsem byla těhotná už v době rozvázání pracovního poměru…tudíž že mi běží ta lhůta 180 dní.
Pro nárok na PPM se mi bude prý započítávat těch 270 dní během kterých jsem byla na RD, ale výpočet a výslednou částku by brali z toho nového zaměstnání. Já mám z toho hrozný bordel v hlavě, tak se omlouvám :grin:

Lendeš
Kelišová 6646 příspěvků 11.01.19 10:04

@karolinkka1 270 dní splňuješ, to nemusíš řešit, to je ta první podmínka. Druhá podmínka je, že musíš být při nástupu na PPM zaměstnaná nebo v ochranné lhůtě. To ti řekla dobře, že ti běží 180 dnů ochranná lhůta z toho minulého zaměstnání. Ale pokud jsi byla teprv 6tt tak to asi o pár dnů nestačí (spočítej si přesně dny od konce prac. poměru do nástupu na PPM včetně, nástup může být nejdřív počátkem osmého týdne před termínem porodu). Pokud to je víc než 180, tak právě potřebuješ ještě na pár dní do zaměstnání, tak aby to vyšlo. A ano, výše PPM se vždy počítá jen posledního zaměstnání (pojištěné činnosti).

karolinkka1
Nováček 10 příspěvků 1 inzerát 11.01.19 11:09

@Lendeš Moc děkuji za vysvětlení :wink: Spočítám si to přesně na dny jak to bude vycházet :slight_smile: Taky si myslím, že mi to nevyjde v té ochranné lhůtě, že bude potřeba být zaměstnaná alespoň měsíc…:grin:

Váš příspěvek
Reklama