Náruživý i ve stáří?

Anonymní
1.1.20 18:58

Náruživý i ve stáří?

Dobrý večer přeji :mavam:. Nedávno se mi matka od syna přítele svěřovala. Byla z toho dost špatná a s manželem byla velmi rozhádaná. Kvůli tomu že ona má něco přes 50 let a sex už jí tolik nebere, naopak ale její muž už má něco přes 70 let a ten by mohl klidně každý den. Mají domluvené, že alespoň 2× za týden spolu budou spát. On je ale pak trochu na nervy a ona z něj taky. Přítel je taky dost náruživý v tomhle a mohl by klidně několikrát za den. Trochu mě to vyděsilo, mám sex ráda, ale aby to pak nebylo podobné. Otec a přítel si jsou opravdu podobní. Postupně už třeba sex zmírňovat aby to pro něj nebyl pak šok? A nebo si naopak užívat co nejvíc, ať si to do stáří užije? :lol:. Možná to zní jako blbost, ale opravdu mi nebylo příjemné, když jsem viděla, jak jí to trápilo. Prosím anonym, přece jen osobnější téma. :?

upraveno adminem - přepsán překlep

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3479
1.1.20 19:03

Matka od syna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.20 19:04

Tobě se svěřovala matka tvého syna? Já jsem se v tom ztratila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 19:05

@Kfětoslava omlouvám se, jsem já to ale trdlo. Špatně jsem to napsala. Od mého pritele matka. A to je její syn.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 19:06
@renduli píše:
Matka od syna?
Špatně napsáno. Omlouvám se. Od přítele matka.
  • Nahlásit
  • Citovat
22103
1.1.20 19:11

Asi jsi myslela matku tveho pritele, ne :lol:?Kazdopadne sex do zasoby neexistuje :jazyk:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 19:12

@wildcherry ano už jsem se omlouvala. Napsala jsme to špatně. Doufala jsem, že by tomu šlo nějak předejít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
583
1.1.20 19:18

Třeba spolu až mu bude 70 dávno dvacet let nebudete :lol:
Sex několikrát denně, ne-li častěji chtěl od chvíle, co se znáte, tak ti to asi vyhovuje ne? Časem se frekvence sníží, ale třeba z něj bude stejný starý kozel jako táta :lol: radši bych s tím počítala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
1.1.20 19:19

Zatni mu tipec rovnou, ať si zvyká :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 19:29

Já tě matce od přítele spíš závidím. Jsem 50+. Manžel o něco víc 50+ a už nic. Přitom u mě chuť víc jak zamlada.

• Nahlásit
  • Citovat
1311
1.1.20 19:42
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji :mavam:. Nedávno se mi matka od syna svěřovala. Byla z toho dost špatná a s manželem byla velmi rozhádaná. Kvůli tomu že ona má něco přes 50 let a sex už jí tolik nebere, naopak ale její muž už má něco přes 70 let a ten by mohl klidně každý den. Mají domluvené, že alespoň 2× za týden spolu budou spát. On je ale pak trochu na nervy a ona z něj taky. Přítel je taky dost náruživý v tomhle a mohl by klidně několikrát za den. Trochu mě to vyděsilo, mám sex ráda, ale aby to pak nebylo podobné. Otec a přítel si jsou opravdu podobní. Postupně už třeba sex zmírňovat aby to pro něj nebyl pak šok? A nebo si naopak užívat co nejvíc, ať si to do stáří užije? :lol:. Možná to zní jako blbost, ale opravdu mi nebylo příjemné, když jsem viděla, jak jí to trápilo. Prosím anonym, přece jen osobnější téma. :?

Proboha! Tvůj přítel je pěknej dobytek!!! A jestli bude po otci… :nevim: :zed:
Nastav mu jasná pravidla: Od teď sex 2× za rok, na vánoce a narozeniny a ve 40ti STOP. A jestli se mu to nelíbí, ať táhne z domu… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22183
1.1.20 19:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji :mavam:. Nedávno se mi matka od syna svěřovala. Byla z toho dost špatná a s manželem byla velmi rozhádaná. Kvůli tomu že ona má něco přes 50 let a sex už jí tolik nebere, naopak ale její muž už má něco přes 70 let a ten by mohl klidně každý den. Mají domluvené, že alespoň 2× za týden spolu budou spát. On je ale pak trochu na nervy a ona z něj taky. Přítel je taky dost náruživý v tomhle a mohl by klidně několikrát za den. Trochu mě to vyděsilo, mám sex ráda, ale aby to pak nebylo podobné. Otec a přítel si jsou opravdu podobní. Postupně už třeba sex zmírňovat aby to pro něj nebyl pak šok? A nebo si naopak užívat co nejvíc, ať si to do stáří užije? :lol:. Možná to zní jako blbost, ale opravdu mi nebylo příjemné, když jsem viděla, jak jí to trápilo. Prosím anonym, přece jen osobnější téma. :?

Tak to nikdo neví. Třeba bude v 50 impotentní. Nemocný, mrtvý. Přestaň se trápit budoucností a sexuální potřebou výhledového tchána :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1820
1.1.20 20:01

Prý postupně sex zmírňovat, aby to pak pro něj nebyl šok :D :zed: Boha jeho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2338
1.1.20 20:10
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5282
1.1.20 21:03
@Anonymní píše:
Dobrý večer přeji :mavam:. Nedávno se mi matka od syna přítele svěřovala. Byla z toho dost špatná a s manželem byla velmi rozhádaná. Kvůli tomu že ona má něco přes 50 let a sex už jí tolik nebere, naopak ale její muž už má něco přes 70 let a ten by mohl klidně každý den. Mají domluvené, že alespoň 2× za týden spolu budou spát. On je ale pak trochu na nervy a ona z něj taky. Přítel je taky dost náruživý v tomhle a mohl by klidně několikrát za den. Trochu mě to vyděsilo, mám sex ráda, ale aby to pak nebylo podobné. Otec a přítel si jsou opravdu podobní. Postupně už třeba sex zmírňovat aby to pro něj nebyl pak šok? A nebo si naopak užívat co nejvíc, ať si to do stáří užije? :lol:. Možná to zní jako blbost, ale opravdu mi nebylo příjemné, když jsem viděla, jak jí to trápilo. Prosím anonym, přece jen osobnější téma. :?upraveno adminem - přepsán překlep

V 70 chce sex kazdy den? a ja myslela ze v tomto veku jsou chlapi radi ze se vycuraji :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama