Heslo na Facebook a Instagram

Anonymní
1.1.20 17:40

Heslo na Facebook, instagran

Ahoj.. Mám takový problém a nevím teď jak to řešit, bude to delší psaní.. Už před více jak dvěma roky jsem zjistila, že si přítel psal s jednou holkou, přestože byl se mnou, ukecaval ji na sex, tenkrát mi ani neřekl nějaký důvod proč to dělal, později z něj vypadlo, že to bylo proto, že věděl, že s ním stejně spát nebude a že „zapomněl, že se mnou chodí“ což mi pak vysvětlil tak, že byl delší dobu sám a byl zvyklý si s ní a s jinými takhle psát.. Jestli takhle na začátku vztahu psal i jiným nevím, byla jsem upozorněna jen na její jméno, a tak mě zajímala jen konverzace s ní. Často jsme se hádali, rozchazeli, občas se stalo, že se jeden z nás během toho rozchodu s někým vyspal. Od doby, co jsem byla s ním, jsem měla menší a menší sebevědomí a pak si „honila ego“ a psala si s jinými kluky. Ano, někdy byla i nějaká fotka, ale vždy to bylo, když jsme byli od sebe a když jsme se dali opět dohromady, žádný fotky jsem neposílala. Před rokem a půl mne kamarádka na festivalu seznámila s jejím kamarádem (který byl zadaný a má dvě děti). S přítelem jsme se rozešli, neboť mě při hádce chytil pod krkem a dal facku. A abych nemusela z festivalu jít sama domu, nabídl mi, ať spím u něj v autě. Nic nebylo. Po festivalu se mi přítel ozval a jak jsem na něj byla stále naštvaná, řekla jsem mu, že jsem s tím klukem na festivalu spala, proste abych ho naštvala. S přítelem jsme to dali zas dohromady a v červenci jsem s ním otěhotněla. Ten kluk z festivalu mi občas od té doby napíše, když je někde v hospodě a chlastá, má blbý kecy, ale nikdy jsem je nebrala nijak vážně, vím že takhle mluví s každým. Napsal mi i teď před vánocemi, já mu samozřejmě odpověděla. Dalsi den pak šel přítel s mým notasem na záchod (na fb se na notasu nikdy neprihlasuju, ale den předtím jsem se přihlásila a neodhlasila) a vlezl na fb, takže si přečetl, co jsem si s ním psala (opravdu nic extra, klasický jeho blby kecy a já ho posílala do háje). Následovala hádka. Rozbil skleničku, rozbil mi mobil, sušák letěl na stromeček, kopal do gauče a nakonec mě vyhodil z bytu. Napsal přítelkyni toho kluka. Potom byl večer ten kluk, moje kamarádka a ten kluk z festivalu v hospodě. Kamarádky přítele tohle naštvalo a napsal tomu mému, že se má uklidnit, jinak to nedopadne dobře. Jenže kamarádka dřív toho jejího podvadela, já se občas s něčím tomu mému zmínila a on hned začal vyhrožovat, že mu to napíše. Potom po mě chtěl heslo od fb, že si přečte co si s kým píšu. Heslo jsem mu dala. Když jsem v létě zjistila, že jsem těhotná, byli jsme zrovna od sebe, začal s řečmi, že malá není jeho atd. Pořád mě urážel a posílal do háje. V tu dobu jsem si psala s jedním klukem, věděl, že jsem těhotná. Byla jsem u něj jednou, vyspala jsem se s ním a hned toho pak litovala, ale bylo pozdě. Najednou přítel otočil, dali jsme to dohromady, ale o tomhle klukovi jsem mu neřekla. A jak jsem mu dala heslo na fb, tak se podíval do blokovanych osob a tam byl on. Konverzaci s ním jsem smazala, nechtěla jsem o tom pritelovi říkat. Jenže přítel pak začal některým lidem psát, včetně tohodle a ten mu prostě napsal, že jsem s ním spala. Teď po mě chce, abych mu dala zase heslo, jak od fb, tak instagramu, že se dá zpětně nějak získat i konverzace, které jsou smazané.
Co byste dělali na mém místě? Vím, že jsem si to kolosálně podělala, ale to mu mám dávat teď přístup ke všem mým sociálním sítím? Nemít žádný soukromí, všechno co bych si napsala s kýmkoliv, by věděl? Já mu taky do mobilu pak nelezla, tenkrát mi to stačilo a jeho heslo taky nechci, abych si ho kontrolovala.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

224
1.1.20 17:42

Ukončit na furt nejlíp…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 17:44

Ještě dodám.. V létě jsme jeli na dovolenou a několika holkám psal, že jede sám, že mohly jet s ním atd.. Do toho si psal i s holkou, která byla zadaná, posílali si fotecky z koupelny, když už jsme byli spolu..

• Nahlásit
  • Citovat
10022
1.1.20 17:47

Já ani nemám slov. Věčně od sebe a k sobě, věčně jste chrapali s někým jiným, ne, fakt se mu nedivím, že si myslí že dítě není jeho. Jako otěhotnět s ním? Máš mozek? On ma.gor, ty si asi úplně bl.ba. Pak hádka a ty se jako těhotná zase vychrapes s někým jiným? A teď řešíš že mu nechceš dát hesla? Ve vašem vztahu neni nic normální a v pořádku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
1.1.20 17:48

Teda nějak jsem se už ztrácela… co ti poradit? Jsi cvok a tvůj přítel taky… kolik Vám je proboha let? Důvěra ve vašem vztahu už není a myslím ze ani nebude… proto chce ty hesla - do kterých mu nic není, protože to nejsou jeho hesla… s člověkem který mě uhodi, udělá dítě a nevěří mi bych nebyla… a ty jsi taky peknej oříšek :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
1.1.20 17:50

Chudák dítě :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 17:52
@lachtanice86 píše:
Já ani nemám slov. Věčně od sebe a k sobě, věčně jste chrapali s někým jiným, ne, fakt se mu nedivím, že si myslí že dítě není jeho. Jako otěhotnět s ním? Máš mozek? On ma.gor, ty si asi úplně bl.ba. Pak hádka a ty se jako těhotná zase vychrapes s někým jiným? A teď řešíš že mu nechceš dát hesla? Ve vašem vztahu neni nic normální a v pořádku..

My jsme totiž takhle spolu i začali. Bydlel u mě, platil napůl nájem, spali jsme spolu a to bylo vše. Až po víc jak půl roce jsme to dali dohromady. Dítě plánovaný nebylo, je přes prášky. Když jsem zjistila, že jsem v tom, přemýšlela jsem i nad potratem právě proto, jaký byl náš vztah nevztah, ale dítě si rodiče nevybírá..

• Nahlásit
  • Citovat
54604
1.1.20 17:52

Bože…vy 2 se třeba pomlaťte, chrapejte s kým chcete a kdy chcete
Ale teď tu bude dítě…a už teď je mi ho líto, protože jste divný oba…
Za chvilku tu bude diskuse, máme miminko, on mě podvádí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 17:53
@Mauri08 píše:
Teda nějak jsem se už ztrácela… co ti poradit? Jsi cvok a tvůj přítel taky… kolik Vám je proboha let? Důvěra ve vašem vztahu už není a myslím ze ani nebude… proto chce ty hesla - do kterých mu nic není, protože to nejsou jeho hesla… s člověkem který mě uhodi, udělá dítě a nevěří mi bych nebyla… a ty jsi taky peknej oříšek :lol:

Jsme mladý a pitomý. Důvěra není od začátku, ale vždycky jsme se k sobě vrátili, furt nás to k sobě nějak táhlo.. To, že jsem si na spoustu problémů zadelala sama vím, ale já si vedle něj vždycky připadala jak kus hadru, který mu doma akorát uklízí a když potřebuje, tak sex..

• Nahlásit
  • Citovat
2182
1.1.20 17:59
@JancaS84 píše:
Chudák dítě :zed:

Presne… kdyz si dva idioti poridi decko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 18:02
@Kaileee píše:
Presne… kdyz si dva idioti poridi decko…

Znova píšu, že malá je přes prášky..

• Nahlásit
  • Citovat
10022
1.1.20 18:08

Nevěřím, že si je brala jak si měla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
1.1.20 18:09

IQ tykve :lol:. Jestli lidi tohoto druhu maji děti, tak to je otresny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.1.20 18:11
@lachtanice86 píše:
Nevěřím, že si je brala jak si měla

Jasně, my jsme byli často od sebe, někdy se stalo, že jsme spali s jinými lidmi a já bych vědomě riskovala? Blbá jsem dost, ale takhle fakt ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1715
1.1.20 18:28

Nekrmte trolla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie