Reklama

Naše malá spí vsedě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 29.01.11 20:02
naše malá spí vsedě

Stalo se někomu že jak se mimi naučilo sedět a samo se posadit spí v sedě? KDyž jí dám spinkat (máme 10 měsíců) posadí se a jak je unavená, tak usne v sedě. Když ji položím tak spinká, ale kdykoli se v noci probudí zase si sedne a hned usne. A toho si samozřejmě všimnu až ráno, jak se vzbudíme. Nemůže si uškodit na páteř? Jak to omezit… zkoušíme co se dá, pokládáme pořád pryč, ale je to houbeles platný. Díky

Reklama

Reakce:

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 29.01.11 20:10

Mates si taky sedá ve spaní,ale ten naštěstí spadne a spí dál…no moc jsem ti neporadila..:-(

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 29.01.11 20:10

Ona na to zas brzo přijde, jak se jí spí lépe… Položte ji, když je možnost, jinak bych to moc neřešila, uvidíš, jak se to vyvine.

Majda se taky posazovala /stavěla na čtyři/ stavěla na nohy - když se to zrovna naučila, akorát že v nové poloze nespala, ale řvala :twisted: , a vždycky to do pár dnů/mááximálně týdnů přešlo.

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 29.01.11 20:19

asi jak je to pro ni nové, tak si to v postýlce zkouší a pak přitom usne, některý děti zas jak se naučí si stoupat, tak si v noci pořád stoupaj a po položení spí. Ono se jim o těch nových dovednostech asi zdá, tak to pak v noci cvičí :lol: To přejde.

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 29.01.11 20:37

Taky jedno období usínala v sedě. Když jsem to viděla, položila jsem ji. Když jsem spala, tak měla smůlu. Časem to přešlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >