Reklama

Násilí? Hledat ho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 23:54
Nasilí? Hledat?

Ahoj, dnes se mi poprvé stalo, co jsem nepředpokládala. Chlap se naštval, že jsem uvařila, dle něj, hnusnou večeři. Bylo maso s bramborem a že prý u nich se vaří lépe…
Fakt nevím, co udělat líp. že jsem nestihla vše, co chtěl.
Skočil na mě, i když jsem nechtěla a trochu mě přidusil, teď špatně mluvím. Ožral se na hokeji a zmizel. Nevím, kde ho hledat. Zmizel. Co teď dělat? nechci, až se vrátí syn od otce, aby tady bylo takové dusno a abych musela vysvětlovat. Ztracený je chvíli, policie nepomůže, :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 08.05.18 23:56

Nehledat :nevim:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 09.05.18 00:02

Přesně, nehledat. Ať si jde tam „k nim“ (asi maminka?)…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 09.05.18 00:02

Až se vrátí syn od otce? Otec bude asi jiný muž než ten prchlivec a ožrala :think:
Já bych tedy s mužem, co mě škrtí za „nepovedený“ oběd, nemohla být. V blázinci bych byla cobydup :nevim: Pokud můžeš, zdrhej co nejdál a nejrychleji.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 09.05.18 00:03

Snad ho ještě nechceš jít hledat, on se ti proboha neztratí. I když tomu moc nerozumím, přidusil tě že mu nechutná večeře :nevim:?

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.05.18 00:08
@alun-ka píše:
Snad ho ještě nechceš jít hledat, on se ti proboha neztratí. I když tomu moc nerozumím, přidusil tě že mu nechutná večeře :nevim:?
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes se mi poprvé stalo, co jsem nepředpokládala. Chlap se naštval, že jsem uvařila, dle něj, hnusnou večeři. Bylo maso s bramborem a že prý u nich se vaří lépe…
Fakt nevím, co udělat líp. že jsem nestihla vše, co chtěl.
Skočil na mě, i když jsem nechtěla a trochu mě přidusil, teď špatně mluvím. Ožral se na hokeji a zmizel. Nevím, kde ho hledat. Zmizel. Co teď dělat? nechci, až se vrátí syn od otce, aby tady bylo takové dusno a abych musela vysvětlovat. Ztracený je chvíli, policie nepomůže, :(

Zakladatelko bud jsi taky ozrala :think: nebo uplne blba ne? :P Proc bys takoveho debila mela hledat? 8o naopak bud rada, ze takove hovado zmizelo…pro sichr bych jeste strcila klic do zamku a vypla zvonek a mobil :palec:

jege
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.05.18 00:09
@Anonymní píše:
Skočil na mě, i když jsem nechtěla a trochu mě přidusil, teď špatně mluvím. Ožral se na hokeji a zmizel. Nevím, kde ho hledat. Zmizel. Co teď dělat? nechci, až se vrátí syn od otce, aby tady bylo takové dusno a abych musela vysvětlovat. Ztracený je chvíli, policie nepomůže, :(

Určitě hledat, co kdybys náhodou přidusit chtěla a on nebyl po ruce? A Syn se od Otce vrátí sám nebo s ním bude i Duch svatý? A co to bylo vůbec za chlapa, když syn s otcem byly pryč? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 00:12

On byl vždy svérázný, ale tohle nikdy neudělal, maximálně facku, ale to jsem si zasloužila, vždy. ¨Toto je poprvé. Asi byl naštvaný z hospody a naložil mi hodně. :(

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 09.05.18 00:15
@Anonymní píše:
On byl vždy svérázný, ale tohle nikdy neudělal, maximálně facku, ale to jsem si zasloužila, vždy. ¨Toto je poprvé. Asi byl naštvaný z hospody a naložil mi hodně. :(

pokud nejsi troll a neděláš si z nás srandu, jdi se léčit. Myslím to naprosto vážně. Jen žena s narušenou osobností a sebevědomím schválí násilí páchané na ní samotné.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 09.05.18 00:15

Místo hledání se seber a mazej na pohotovost, ať tě hezky prohlídnou a máš to černé na bílém. Nikdy nevíš kdy se ti to může hodit. Ale k minimálně k tomu mu s tím zamávat před nosem se slovy, že toto bylo naposledy, protože příště nepůjdeš od doktora domů, ale na policii. A takového chceš jít hledat, neboj takový výtvor fakt nikdo neukradne :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 00:16

Ožralá fakt nejsem, nepiju vůbec

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 00:18

Víte, takhle zmizel poprvé. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 00:20

Bojím se, aby neudělal nějaký průšvih…

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.05.18 00:20
@pe-terka píše:
pokud nejsi troll a neděláš si z nás srandu, jdi se léčit. Myslím to naprosto vážně. Jen žena s narušenou osobností a sebevědomím schválí násilí páchané na ní samotné.

Tohle je troll jak vysity protoze neni mozny ze by byl nekdo tak blby jako zakladatelka :mrgreen:

Zakladatelko jdi ho hledat, az ho najdes, tak cestou zpet se oba zapiste do psychiatricke ambulance, potrebujete to oba jako sul.

Chudak tvuj syn, vyrusta s nasilnikem a blblou matkou. Zakladatelko a stoji aspon ten občasný šuk za to? Pac jinak zadna soudna zenska nepochopi proc si tohle pestujes doma.. 8o

Hanka1
Extra třída :D 13463 příspěvků 09.05.18 00:21
@Anonymní píše:
Ožralá fakt nejsem, nepiju vůbec

Tak jsi **sorry :P

edit admin - odstraněn vulgarismus

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama