Reklama

Pachuť v ústech při kýchání / kašlání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 16:00
Pachuť v ústech při kýchaní/kašlání

Ahoj holky, posledni dobou, jak mam alergii (pyly), cca 3 tydny, tak se mi stava, ze kdyz kychnu nebo si odkaslu, tak mam takovou trochu pachut v ustech, jakoby kovovou, ale ne tak uplne jako v tehotenstvi…jsem trochu i zahlenena kvuli ty alergii…mivate to taky?

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 08.05.18 16:19

A nesteka ti třeba vzadu do krku z nosu trochu krev? Když sliznice dostávají zabrat, tak cévka praskne snadno. A i na koreni jazyka člověk cítí chutě, i když ne tak výrazně

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 16:21

Nevim o tom..ale obcas v nose krev najdu…smrkam ted furt, no…uz x tydnu…ted uz to ale snad pomalu konci.. :potlesk:

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 11:25

Pachuť nemám, ale alergie letos je fakt šílená! :D Smrkám pšikám neustále :(.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >