Pachuť v ústech při kýchání / kašlání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 16:00
Pachuť v ústech při kýchaní/kašlání

Ahoj holky, posledni dobou, jak mam alergii (pyly), cca 3 tydny, tak se mi stava, ze kdyz kychnu nebo si odkaslu, tak mam takovou trochu pachut v ustech, jakoby kovovou, ale ne tak uplne jako v tehotenstvi…jsem trochu i zahlenena kvuli ty alergii…mivate to taky?

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 08.05.18 16:19

A nesteka ti třeba vzadu do krku z nosu trochu krev? Když sliznice dostávají zabrat, tak cévka praskne snadno. A i na koreni jazyka člověk cítí chutě, i když ne tak výrazně

Anonymní  08.05.18 16:21

Nevim o tom..ale obcas v nose krev najdu…smrkam ted furt, no…uz x tydnu…ted uz to ale snad pomalu konci.. :potlesk:

klára.h12
Kecalka 165 příspěvků 09.05.18 11:25

Pachuť nemám, ale alergie letos je fakt šílená! :D Smrkám pšikám neustále :(.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama