Našla jsem u přítele kondom

Anonymní
9.8.20 15:13

Nasla jsem u pritele kondom

Ahoj, nasla jsem u pritele v aute kondom. Spolu jsme ho nikdy nepouzili. Miluju ho, nechci vse zahodit, pristi rok se mame brat. Ale zkratka nasla jsem kondom…vcera byl na party (ja mohla jit taky, ale nechtelo se mi). Kondom byl jen jeden. Okamzite mi v klidu rekl, ze to dostal na te party. No znelo to duveryhodne a v tu chvili bych i uverila, ale pak si rikam jestli jsem uplne blba kdyz uverim…no pere se to ve mne. Nevim co cekam za rady…no piste, pripadne pokud mate nekdo stejnou zkusenost - verili jste? Pokracovali dal? Jak to dopadlo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1853
9.8.20 15:15

Já dostala kondom do ruky při příchodu na diskotéku :lol: tři týdny zpět :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3674
9.8.20 15:15
@Anonymní píše:
Ahoj, nasla jsem u pritele v aute kondom. Spolu jsme ho nikdy nepouzili. Miluju ho, nechci vse zahodit, pristi rok se mame brat. Ale zkratka nasla jsem kondom…vcera byl na party (ja mohla jit taky, ale nechtelo se mi). Kondom byl jen jeden. Okamzite mi v klidu rekl, ze to dostal na te party. No znelo to duveryhodne a v tu chvili bych i uverila, ale pak si rikam jestli jsem uplne blba kdyz uverim…no pere se to ve mne. Nevim co cekam za rady…no piste, pripadne pokud mate nekdo stejnou zkusenost - verili jste? Pokracovali dal? Jak to dopadlo?

Bud rada, ze se chrani, kdyz ti zahne tak nechytnes nejake breberky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1871
9.8.20 15:18

Někde je takhle dávali, když jim to třeba sponzoroval výrobce kondomů. Můžeš se zkusit nenápadně zeptat někoho, kdo na té party byl, ať se zbytečně netrápíš kvůli hlouposti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
9.8.20 15:21

Jestli nebyl použitý, tak bych mu věřila. Vždyť kdyby chtěl zahýbat, tak tam má celou krabičku. A určitě by ji líp schoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
9.8.20 15:28

Nevěřila, hlodalo by mě to. Od koho ho dostal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
9.8.20 16:21

Jednou přišel kamarád a donesl toho celej pakl. Byl někde na diskotéce, kterou sponzoroval výrobce, tak to tam dostávali a on jako typickej šmelinář toho vyžebral víc, tak nás podělil. Spíš bych se zamyslel, jestli je potřeba za vším hledat nějakou habaďůru a není lepší si víc věřit. Popřípadě, jestli má takovej vztah, kde hned musím běžet zeptat se na net, vůbec cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
9.8.20 16:26

@mackA159
Správně. A nejlepší by bylo propíchnout mu to hřebíkem. Potom pozorně a tiše sledovat, které jeho kamarádce začne růst bříško. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13530
9.8.20 16:29

Jestli je to pravda ti tu nikdo nerekne, ale ano, kondomy se na party, diskotekach obcas rozdavaji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 16:33

Ja zazila tuto situaci z opacne strany. Objednala jsem si hezke pradelko na dovadeni a k tomu mi zdarma poslali kondom. Supsla jsem ho i s pradelkem do skrine ani jsem si to neuvedomila. Zustal tam zapomenuty, nasel ho manzel a spolu je nepouzivame. Nastesti si to nechal vysvetlit. Jednou jsme dostali kondom v autoservisu se sloganem o gumach. Nebyt u toho, snad ani neuverim, ze se to deje. Mozna je v tom opravdu nevinne.

• Citovat
  • Nahlásit
144
9.8.20 18:04
@Anonymní píše:

Zjistila bych kde byl a jestli se tam dávali opravdu gumy, kdyby ju nepotřeboval ani by si ju nebral nebo ju dal kámošovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:05

Mohla bych se sice zeptat tech lidi, znam je, ale jsou to JEHO pratele a 2 sestrenky. Coz je proste pod uroven. A nedostali to na party v clubu, ale kamoska tech sestrenek mela narozeniny a oni ji pry misto balonku ze srandy nafoukly kondomy. A ten co jsem nasla pry jen zbyl a proste ho mel u sebe…samozrejme jsem se zeptala jestli existuje nejaka evidence jako Insta story nebo fotka, kdyz uz si dali praci s nafukovanim kondomu. To pritel nevi a nebude zjistovat - je mu to trapne, coz na jednu stranu chapu, ale na druhou pokud existuje dukaz, ze to tak bylo, nemuselo by mu to byt zatezko. Takze ta jeho neochota ve me vyvolava pochyby…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:11

Mozna jsem hysterka a hrotim to, ale asi vetsina lidi by zapochybovala kdyby u partnera nasla kondomy ketere spolu nepouzivaji. A pisu to sem, protoze se chci vykecat. Kdybych sla hned za nekym s pratel, tak uz o nem budou pochybovat a spis mi reknou, ze jsem blba, ze mu verim. Pritom ja pripoustim, ze v tom muze byt nevinne a nechci ho hned odsoudit a aby pak na nej nekdo koukal skrz prsty. Vim, ze mi tu nikdo nerekne jak to bylo, jen jsem chtela nazory, pripadne pribeh nekoho ve stejne situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
734
9.8.20 18:15
@Anonymní píše:
Mozna jsem hysterka a hrotim to, ale asi vetsina lidi by zapochybovala kdyby u partnera nasla kondomy ketere spolu nepouzivaji. A pisu to sem, protoze se chci vykecat. Kdybych sla hned za nekym s pratel, tak uz o nem budou pochybovat a spis mi reknou, ze jsem blba, ze mu verim. Pritom ja pripoustim, ze v tom muze byt nevinne a nechci ho hned odsoudit a aby pak na nej nekdo koukal skrz prsty. Vim, ze mi tu nikdo nerekne jak to bylo, jen jsem chtela nazory, pripadne pribeh nekoho ve stejne situaci.

Hele to je na houby, nema smysl slidit a delat vyslechy, co a jak tam bylo, jestli tam vubec byl atd. :nevim: Musis vychazet z toho, jak ten vztah funguje, jak se s nim citis, jestli ti vse vyhovuje a nemas duvod jinak nic resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:17
@Sandokanec píše:
Hele to je na houby, nema smysl slidit a delat vyslechy, co a jak tam bylo, jestli tam vubec byl atd. :nevim: Musis vychazet z toho, jak ten vztah funguje, jak se s nim citis, jestli ti vse vyhovuje a nemas duvod jinak nic resit.

Na to prave myslim, vyhovuje - je to chlap ktereho chci mit po boku, ale jestli me jeste pred svatbou podvadi, tak to trochu meni muj pohled na vec.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama