Nevím, jak dál - partner mě mlátí

Anonymní
9.8.20 13:38

Nevim jak dal partner me mlati

Ahoj holky chci se vam sverit snecim dulezitym mam to od mala tezke mam male dite 9 mesicni a pritel mi furt ublizuje bud do me sije a kdyz ja se branim schodi mne na zem a mlati mne nevim kam mam odejit u rodicu mam spatne vztahy jezdi tam sestra s kterou se vzdy neshodneme nevim kam jit dekuji za tadu hrozne mne to boli u srdce:(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.8.20 13:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se vam sverit snecim dulezitym mam to od mala tezke mam male dite 9 mesicni a pritel mi furt ublizuje bud do me sije a kdyz ja se branim schodi mne na zem a mlati mne nevim kam mam odejit u rodicu mam spatne vztahy jezdi tam sestra s kterou se vzdy neshodneme nevim kam jit dekuji za tadu hrozne mne to boli u srdce:(

Ahoj jsem na tom stejně
Napiš mi

• Citovat
  • Nahlásit
41
9.8.20 13:49
:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
9.8.20 13:50

Nejspíš asi nějaký azylový dům pro začátek.
Zkus kontaktovat nějaké úřady nebo organizace.
Drž se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
9.8.20 13:51

Napiš mi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4136
9.8.20 14:00

@admin
nebylo by možné tu zavést nějakou kategorii/rubriku/„poradnu“… kde by byly základní rady, co v takových situacích dělat, kontakty na organizace a instituce, na které se dá v takových případech obrátit, na azylové domy v jednotlivých krajích atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
9.8.20 14:02

Zkus kontaktovat Bílý kruh bezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036
9.8.20 14:06
@Amalthea píše:
@admin
nebylo by možné tu zavést nějakou kategorii/rubriku/„poradnu“… kde by byly základní rady, co v takových situacích dělat, kontakty na organizace a instituce, na které se dá v takových případech obrátit, na azylové domy v jednotlivých krajích atd.?

Velmi dobry napad :palec:

@admin, tyto dotazy se zde pravidelne opakuji, pripajim se k @amalthea

Příspěvek upraven 09.08.20 v 14:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
9.8.20 14:06

Spondea - přímo se zabývají domácím násilím a jsou výborní, řešila to sestra, moc je doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 14:10

Ahoj, kontaktuj nějakou organizaci zabývající se pomocí obětem domácího násilí. Tady máš kontakty: https://www.mvcr.cz/…-nasili.aspx

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
9.8.20 15:40
@Amalthea píše:
@admin
nebylo by možné tu zavést nějakou kategorii/rubriku/„poradnu“… kde by byly základní rady, co v takových situacích dělat, kontakty na organizace a instituce, na které se dá v takových případech obrátit, na azylové domy v jednotlivých krajích atd.?

Zakladni rady..zavolat policii, aby ho institutem vykazani, vykazali, zraneni si fotit, jit k lekari, kde priznam ze jsem tyrana, kde dt. napise zpravu na to konto, po vykazani dam navrh na rozvod, vykazani se I dat soudne protahnout, jo policie dava podmet na intervencni centrum kam tyranou zavolaji nebo muze jit sama..dalsi zpusob ze utece budto k rodine, kamaradce v nejhorsim pripade do azylaku..vse lepsi nez s agresorem zustat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32278
9.8.20 15:47

Gratulace, další skvělý výběr partnera…dítě bylo jistě oběma plánované, že ;) Jak můžeš vůbec s takovým psychopatem žít, natož si s ním pořídit dítě. Dnes a denně nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
9.8.20 16:36
@Burj Chalifa píše:
Gratulace, další skvělý výběr partnera…dítě bylo jistě oběma plánované, že ;) Jak můžeš vůbec s takovým psychopatem žít, natož si s ním pořídit dítě. Dnes a denně nechápu.

Zas hrozně někdo chytrej..
Můj se tak začal chovat až po dětech ;) když jste to nezažil/a tak nekometujte :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
9.8.20 16:39

Bílý kruh bezpečí, azylový dům pro ženy. Kontaktovat policii pokud máš strach, že by ti mohl ublížit i po tvém odchodu. Každopádně od takového chlapa co nejrychleji pryč!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30349
9.8.20 16:44

Odejdi domů k rodičům. Hádka je drobnost, nikdo tě nebude mlátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama