Následky kojení - žádná prsa

24.10.19 13:51

Následky kojení

Dobrý den, mám problém a dost mě to vzalo. Přestala jsem kojit a jak zmizelo mléko zmizeli mi komplet i prsa. Nikdy jsem je neměla velké měla jsem spíše menší B a při kojení čistě B někdy i to bylo málo, ale teď mám jen žebra maličko když stisknu ten povyslí oválek tak nahmatám žlázy. Dost mě to zvalo necítím se jako žena. Mám dost zdravotních problémů a teď tohle a to už je na mě moc říkám si jestli není lepší udělat ze sebe rovnou komplet chlapa???? chci to zkusit řešit s doktorkou jestli by to nějak nešlo napravit jsem ochotna jít i na plastiku ale když už tak svým tukem si je nechat spravit na původní velikost B implantáty nechci. Problém jsou peníze na jedné klinice v Brně chtějí 45 000 za zákrok není to zas tak tolik ale ani to nemám a vím že mé známe doktor napsal žádanku takže to bude mít zadarmo ale ona kvůli zdraví musí jít na zmenšení ale i tak já se bojím že v mem případě mi to neprojde přes žádanku zadarmo a než s tím půjdu za doktorkou chtěla bych se zeptat vás jestli nemáte zkušenosti, rady nebo něco jak spravit prsa? ???? nikdy jsem nechtěla plastiku ale to jsem nevěděla že mi kojení vezme i to málo co jsem měla za prsa a udělá to ze mě muže s volnou kůží na hrudi stydím se za sebe???? ukázat se příteli to vůbec ???? prosím pomozte co dělat ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
838
24.10.19 13:59

Já teda podobnou zkušenost nemám, nějaká prsa jsem vždycky měla, tak i po kojení zůstalo, ale zajímá mě, jak dlouho to je, co jsi přestala kojit? Trvá to několik měsíců, než se prsa zase nějak ustálí a vytvarují. Já teda hned po skončení něco měla, ale teď už je to skoro rok, co nekojim, a tělo vypadá úplně jinak - hned po kojení jsem měla prsa povislá, měla jsem takový ten pocit, že jsou prázdná a byla stopro menší, minimálně o 1 velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
24.10.19 14:07

Myslím, že zvětšení nebo estetické úpravy na pojišťovnu nepůjdou. To zmenšení prsou jde, protože to obnáší zdravotní rizika. Nicméně bych počkala. Já to po prvním měla taky, kojila jsme jenom 4 měsíce a pak mi zůstala prsa jako úplně prázdná, chyběla mi tam nějaká ta hmota. Časem se to trochu zlepšilo samo, hlavně jak se mi pak ustálily ty těhotenské a kojící hormony :D teď kojím podruhé a prsa zatím dobrý. Jestli chceš dětí víc, tak bych počkala až budou komplet všechny odkojené. Taky bys pak mohla běhat na plastiku po každém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 14:08

@Bebeluska8 je to už skoro půl roku mlíko nemám už měsíc a jo kdyby byli jen povislá dobrý ale mě zmizelo vše a opravdu jen malý váleček roztáhnutý kde jde nahmatat něco málo z těch žláz a kůže prostě nic tam není :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 14:10

@Kriss Tina mám dvě děti už a po tom prvním nevím než jsem stihla přestat kojit otěhotněla jsem podruhé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4304
24.10.19 14:15

@Veronika2219 zvětšení prsou ti nikdo neproplatí. Chápu, že tě to trápí, budeš muset šetřit a zaplatit si úpravu. Rovnou řekni veškerému okolí, ať ti nedávají k ničemu dary, že by sis ráda splnila něco nákladnějšího a budeš ráda za jakýkoli příspěvek. Stovka ke stovce, trochu spoření a můžeš se objednat na zákrok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 14:17
@Veronika2219 píše:
Dobrý den, mám problém a dost mě to vzalo. Přestala jsem kojit a jak zmizelo mléko zmizeli mi komplet i prsa. Nikdy jsem je neměla velké měla jsem spíše menší B a při kojení čistě B někdy i to bylo málo, ale teď mám jen žebra maličko když stisknu ten povyslí oválek tak nahmatám žlázy. Dost mě to zvalo necítím se jako žena. Mám dost zdravotních problémů a teď tohle a to už je na mě moc říkám si jestli není lepší udělat ze sebe rovnou komplet chlapa???? chci to zkusit řešit s doktorkou jestli by to nějak nešlo napravit jsem ochotna jít i na plastiku ale když už tak svým tukem si je nechat spravit na původní velikost B implantáty nechci. Problém jsou peníze na jedné klinice v Brně chtějí 45 000 za zákrok není to zas tak tolik ale ani to nemám a vím že mé známe doktor napsal žádanku takže to bude mít zadarmo ale ona kvůli zdraví musí jít na zmenšení ale i tak já se bojím že v mem případě mi to neprojde přes žádanku zadarmo a než s tím půjdu za doktorkou chtěla bych se zeptat vás jestli nemáte zkušenosti, rady nebo něco jak spravit prsa? ???? nikdy jsem nechtěla plastiku ale to jsem nevěděla že mi kojení vezme i to málo co jsem měla za prsa a udělá to ze mě muže s volnou kůží na hrudi stydím se za sebe???? ukázat se příteli to vůbec ???? prosím pomozte co dělat ????

To neni kojenim. Ja to mam taky tak a to jsem nekojila, jen jsem porodila. Proste hormony, vyssi vek a tak. Do plastiky bych nesla. Za 20 let je budes muset menit, budes na to mit penize?

• Citovat
  • Nahlásit
1688
24.10.19 14:18

Zatím bych neplasila, ono vetsinou se ty prsa časem zase spraví. Například moje mamka měla po odstavu nulky a tak za rok teprve se jí začaly zase prsa trochu tvořit, pak je měla skoro stejný jako před těhotenstvím. A pozor, kdyby ses náhodou rozhodla si prsa nechat udělat, tak ten vlastní tuk moc nedoporucuju, časem se vstřebává a výsledek rozhodně nestojí za ty peníze. Když už, tak prostě implantáty. Ale pojišťovna rozhodně nic nepřispěje :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7072
24.10.19 14:22

Zmenseni kamaradce proplati jen proto, ze ji to evidentne zpusobuje zdr. problemy-bolesti zad a krcni patere. Pokud chces jit za Dr. tak se priprav, ze se maximalne pobavi. Zvetseni a implantaty ti proste nikdo neproplati. Budes muset nasetrit, pripadne at rozbije prasatko pritel.
Ted ctu, ze to chces vyplnit vlastnim tukem, takze bys to splachla na pojistovnu i s liposukci :lol:?

Příspěvek upraven 24.10.19 v 14:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
24.10.19 14:22

Trva to pry dva roky po odstavu, ted jsme to resily na sedanku s damama. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 14:28

@Čičorečka no to je těžké manžel mi utekl před rokem jo přítela mám sice ale jen chvilku takže ho ještě do mých a dětí financí netahám takže šetření je teď problém :( ano asi by mi přítel pomohl sehnat peníze ale nechci aby o tom věděl opravdu se za to stydím teď to bude osobní ale i při sexu nechci aby to viděl :( no nějak to musím udělat buď čekat jestli se to spraví a schovávat se a nebo nevím :( děkuji ale za rady všem :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
24.10.19 14:31

Ahoj :mavam: též jsem bezprsova :lol: :lol: odstavila jsem před dvěma měsíci, měla jsem menší B, při kojení větší C a teď mám mínus A :lol: :lol: není to echt good ale je to prostě tak. Počkám si na druhé a pak půjdu na plastiku, mám dost široký hrudník a vypadám fakt divně. Nicméně nehroutim se z toho, tak to prostě je, třeba se tam nějaký tuk vrátí, ale s mojí váhou si spíš myslím, že ne. Navíc jsem začala cvičit a to je většinou poslední hřebíček. Manžel z toho žádnou vědu nedělá a i kdyby ano poslu ho tam kde slunce nesvítí. Jasně že mě to trápí, v zrcadle děs, v podprsence teda taky děs, ale je to fakt a nezbývá než se smířit nebo jít pod kudlu. Jinak prsa ti nikdo neproplati, v Brně průměrná cena 60tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12822
24.10.19 14:33

Já bych vydržela, zkus cvičit a prsa promazavat. Jak píšou holky trvá to a pojišťovna ti zvětšení neproplatí. Musí to být zdravotní problém a to není. Ono prsa nemění kojení, ale těhotenství. Já nekojím skoro dva měsíce a hrozně jsem se bála jak prsa budou vypadat. Před těhotenstvím jsem měla 75E-G, v těhotenství mi hrozně narostla, při kojení se to zformovalo do velikosti 80J. Pořád jsem prsa mazala, před ukončením kojení jsem začla cvičit a prsa mám zatím úplně v pohodě. Prostě stav jak před těhotenstvím. Ještě teda teda mám trochu mléka a taky o číslo větší velikost, ale vůbec se nebojím, že by to vypadalo blbě. Oni teda ty moje prsa nejsou nejpevnější, ale cvičením vím, že je hodně zlepším. Takže vydrž, šetři, případně znovu těhotni a pak klidně si tu plastiku zaplať. Je důležité se cítit krásně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4304
24.10.19 14:37

@Veronika2219 přítel tě ještě nikdy neviděl nahou, nebo co? A nemyslím, že by ti přítel měl zaplatit plastiku. Mluvila jsem o darech všech, rodičů, kamarádek (ty to určitě pochopí) a tak. A šetřit můžeš klidně fakt po stovkách. Lepší než se užírat celý život. Doufám, že za doktorem s touto žádostí opravdu nepůjdeš. To je jako bys chtěla proplatit od pojišťovny kadeřníka, protože se ti nelíbí tvoje barva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.19 14:37

Moment když to není jen kojením nemohlo k tomu pomoct i to že mi před 2 měsíci nasadila doktorka ( teď mě některé asi nepochvalí ale na obranu říkám dala jsem na doporučení mé nevlastní mami která je spokojena) depo proveru a mám s ni jen samé problémy tak nemůže to byt tím?
No jako moc se mi nechce jen tak dát tolik peněz a pokud se to spraví samo tak to nějak přežiju a nechám je samotné spravit a ty peníze radši dám dětem

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat