Naštval mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:40
Naštval mě

Holky přeháním to, kvůli těhu nebo co s tím? Dnes jsem poprosila chlapa, aby mi zajel pro recept k doktorce, měl volno a já by jsem to z práce nestihla, byla tam jen sestra dopoledne. Ve městě se motal od rána, dělal kamarádovi něco s autem, šlo o blbých pár minut, no nezajel tam, místo toho to prý nestihl musel pro kamaráda do Prahy.
Já mám asi zánět močáku v 19tt docela nepříjemný a nález je stafylokok. I když jsem mu řekla, že je to vážné a musím to léčit co nejdříve, prostě se na mě vykašlal, že nestíhal, ať si vezmu zítra volno a zajdu tam sama i když ví že při chůzi mě to taky vadí - chce se mi pořád čůrat a šimrá to, prostě nepříjemný 8o
já teď nevím co mu na tohle říct :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 20.06.19 14:42

Si nech poslat erecept. Chlap to zvoral, ale nedělala bych dusno

Šáruší
Závislačka 3413 příspěvků 20.06.19 14:42

Jo, byla bych naštvaná zrovna jako ty

Meredithx
Kecalka 286 příspěvků 20.06.19 14:45

Za tohle bych byla opravdu nas.ana. Mívám záněty často a přítel opravdu může vidět jak se někdy úplně kroutím. Minule z toho byl úplně zdrcenej a ráno se sám nabídl, že me odveze k doktorce, měla zrovna dovolenou, takže zajížďka do města k zástupu. Tohle by mi vadilo a hodně, jde o tvoje zdraví. :cert:

terien
Extra třída :D 11717 příspěvků 20.06.19 14:45

A co s tímhle děláš v práci? Nech si poslat recept na mobil a máš po starosti.

Payus
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 20.06.19 14:48
@Tichošlápek píše:
Si nech poslat erecept. Chlap to zvoral, ale nedělala bych dusno

Souhlasim. Prijde mi taky zbytecne kolem toho delat tyatr..zavolat dr a at ti ho posle :) no stress bud nad veci :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:49

Mě hlavně naštvalo, že i ví, že jsem se několikrát učůrala jak to nešlo zastavit a že lítám sem tam na wc. Už se to táhne týden a něco, teď jsem čekala na výsledky. Poprosila jsem ho a pak mu volám a on „musel jsem do Prahy pro kamaráda“ :nevim:
jsem na něj nechtěla řvát tak jsem to típla, ale co mu říct doma, nechci ječet, protože aby se pak nezasekl ještě víc a nepřipadal si nemožně nebo tak, známe chlapy vztahovačný

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:51

@terien tak co s tím doma, jen hodně čůrám :lol: :lol:. Já sedím v kanclu mě to některak neomezuje, lepší než nemocenská :poblion: jako denně běhat to bych s tím nedala

Příspěvek upraven 20.06.19 v 14:51

Demi
Závislačka 4011 příspěvků 20.06.19 14:51
@Anonymní píše:
Mě hlavně naštvalo, že i ví, že jsem se několikrát učůrala jak to nešlo zastavit a že lítám sem tam na wc. Už se to táhne týden a něco, teď jsem čekala na výsledky. Poprosila jsem ho a pak mu volám a on „musel jsem do Prahy pro kamaráda“ :nevim:
jsem na něj nechtěla řvát tak jsem to típla, ale co mu říct doma, nechci ječet, protože aby se pak nezasekl ještě víc a nepřipadal si nemožně nebo tak, známe chlapy vztahovačný

Proč jsi v takovém stavu v práci :roll:?

Demi
Závislačka 4011 příspěvků 20.06.19 14:52
@Anonymní píše:
@terien tak co s tím doma, jen hodně čůrám :lol: :lol:. Já sedím v kanclu mě to některak neomezuje, lepší než nemocenská :poblion: jako denně běhat to bych s tím nedalaPříspěvek upraven 20.06.19 v 14:51

Aha, v práci se rychleji uzdravíš…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:54

@Demi vezmu si vložku a jdu do práce, jak jsem psala, sedím v kanclu, takže mi to některak nevadí, nehýbu se. Jen lítám na WC a to pálí a svědí nic víc. Při chůzi teda taky děs, ale to jdu jen k autu a domů. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:54

@Demi tak na tohle zrovna lůžko asi nepotřebuji, že.

Payus
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 20.06.19 14:56

Kdyz jen hodne curas tak z toho nedelej takovy drama, doma mu rekni, ze te to nastvalo a vic se v tom nevrtej, uz se stalo. Pochopila bych to kdyby ti bylo tak zle, ze bys ani z pelechu nevylezla, to by me taky nas…kdyz pracujes tak to asi takova traga nebude. Do prace se taky nejak musis dostat ne :)

azaleila
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 74 inzerátů 20.06.19 14:58

Asi by mě to naštvalo, ale dusno bych z toho nedělala, oni chlapi tohle mají trochu jinak… nech si poslat e - recept, jak už tady padlo a víc se tím nezabývej. Hlavně, ať jsi brzy v pořádku :hug:

Janli
Echt Kelišová 9255 příspěvků 20.06.19 15:00

Já bych teda řvala fest. Vykašlat se na těhotnou nemocnou ženskou kvůli kamarádovi, velebnosti jdu blejt. Zánět močáku je v těhotenství potřeba léčit co nejdřív a těžko ti teď odpoledne recept někdo pošle, když je ordinace zavřená. Jsem hodně tolerantní, ale tohle by si chlap za rámeček nedal…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama