Reklama

Natalart Plzeň jak postupují?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 04.02.17 23:41
Natalart Plzeň jak postupují?

Pěkný večer všem!
Chci se zeptat, kdo máte zkušenosti s klinikou Natalart v Plzni, jaké jsou jejich postupy? Hnali vás hned do iui nebo ivf nebo se snažili pomoct „jen hormony“? Mám poslední měsíc s clostikem a mezitím si máme rozmyslet zda se vydáme do CARu protože druhý měsíc clostiku je bez efektu a ona tomu dává malou naději. problem je na mé straně, nedozravaji folikuly ani mi neroste děložní sliznice. Přítel má spermio na výbornou. A mě děsí představa jak iui tak ivf a bojím se že nás do toho budou tlacit. Moc by mi pomohlo ubezpečení že by to s námi třeba zkusili jen nějakým nabuzenim těla aby to šlo relativně přirozeně… Protože se mi tam tak hrozně moc nechce :-( díky moc všem za zkusenosti

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 04.02.17 23:54

@Janulka001 Ahoj :mavam: Já brala clostík skoro rok. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 23:55

S Natalartem mam jen ty nejlepší zkušenosti. Ale přešli jsme z jiného centra, takže nedokážu říct, jaký měli „původní“ postup

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 05.02.17 00:10

@mimi2017 páni, tak to čumím že ti ho nechali tak dlouho! Všude se dočítáme jen že se nesmí brát moc dlouho, že je to fakt srajda…
Nejhorší je, že nevím co na to přítel, on se nějak nevyjadřuje, mám pocit že si pořád myslí že „ono to nějak pujde když se nebudem přehnaně moc snažit“ a me už se nechce do něj pořád hustit miminko.tak dam tomu ještě ten jeden cyklus s tím clostikem a pak se bude muset vyjádřit… Chlapi to prostě berou jinak no, a to je někdy na hlavu

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 05.02.17 00:19

@Janulka001 Já mám stejný problém jako ty. :,( Jo dočteš se že se může třikrát za život atd… ;) A jestli je to s…,tak 100% je!!!Já jsem měla návaly horka, bolestivé žilý a o padaní vlasů ani nemluvím. :,( Já si myslím, že není na co čekat. :,( Jak dlouho se snažíte? :think:

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 05.02.17 00:27

@mimi2017 no vyloženě snaha to nebyla, ale bez ochrany jsme víc jak 4 roky. v květnu jsem šla k nové dr hned s tím že chceme mimčo a ze už dlouho neberu HA tak začala hned s vyšetřeníma. za půl roku mi bude 30 a mám pocit že už je ani ne za pět dvanáct ale spíš po dvanáctý… K tomu ještě jsem šíleně stydlivá, se nesvliknu pomalu ani před přítelem, natož před cizím chlapem dávat nohy do praku, to je pro mě hrozně ponižující

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 05.02.17 00:30

@mimi2017 jinak návaly mívám při něm taky. Chvíli zima pak najednou vedro a zase zima, hlava mě občas z něj poboliva a o hysterických náladách ani nemluvím… Při představě co všechno do mě můžou ládovat je mi líto nejen mě ale i chlapa, protože celkově hormonální změny snášim prostě blbe

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 05.02.17 00:46

Prosim písnu zítra. :mavam: :mavam: :mavam: dobrou

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 05.02.17 07:21

Ahoj, občas jsem si při čtení říkala, jestli jsem v noci jako náměsíčná nezaložila nové téma :D máme totiž hodně společnýho. Jen ten clostík beru uč čtvrtý měsíc a už tomu moc nevěřím, minule jsem po dvojnásobné dávce měla ovulaci až 40 dc :( navíc mě moje doktorka ani nesleduje utz, takže už ho nechci brát dál jen tak, přeci jen se po něm necítím zrovna moc dobře, těším se až budu příští cyklus bez něj. Doktorka řekla že je to na nás, že mi klidně napíše další nebo nás pošle do CARu. Já už se rozhodla, tam mě aspoň budou hlídat, ikdyý nás čeká delší dojíždění. je klidně možný že tam nasadí taky clostík, jen třeba větší dávku a budou to víc hlídat.
S mužem to mám stejný, moc se o tom bavit nechce, pořád si myslí že se to vyřeší samo.
Co vím, tak na první konzultaci tě vyšetří a vezmou vám oboum krev, pak se domluvíte co dál. Do ivf rozhodně hned netlačí, známým co chtěli ivf naopak doporučili, ať nejdřív zkusí to IUI. Do IUI tě myslím budou trochu tlačit v každém CARu, ale když odmítneš tak to musí přijmout. Já se ani IUI nebráním, alespoň se tím zase zvýší šance a v Natalartu prej vyjde jen na 500, záleží teda na i na ceně léků. I proto jsem rozhodnutá spíš pro Natalart než pro centrum na náměstí, tam je to dražší.

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 05.02.17 07:25

@Hanka_S_V Ahoj :mavam: Tak v každém centru jde především o peníze. :zed: ;) Ale výsledek stojí většinou za to!!! :palec:

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 05.02.17 07:35

@mimi2017 jasný, vždyť oni díky těm penězům fungují. Já doufám že bude u nás stačit iui, nebo jen lepší hormony, páč na IVF, dokud budu na rodičáku, prostě nemáme. Kdyby člověk měl aspoň jistotu, že to vyjde, tak ty peníze dám klidně hned :D

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 05.02.17 07:38

@Hanka_S_V Znám holku ta se snaží už pár let a její manžel vždy říká, že by měli už minimálně půl baráku nebo pěkné auto. ;) :lol:

Janulka001
Kecalka 199 příspěvků 05.02.17 08:25

@Hanka_S_V tak já ho budu mít teď taky 4.mesic, ale po prvním jsem měla pauzu asi dva cykly. Naštěstí mě dr hlídá, to zase jo. Minulý cyklus ovu určitě byla, jak podle testů tak bolesti, ale až 18.dc. i se to trefilo s kalkulačkou podle délky cyklu, tak doufám že to třeba ten příští cyklus bude zase. tedto prý nevypadá a i kdyby tak není téměř žádná sliznice. No beru k tomu nosifol duo a kapu kontryhel aleted jsem to docela flakala, tak teď do toho dam všechno na poslední pokus! :-)
Právě, s chlapama je to těžký, oni to prostě mají jinak.me se po příchodu od dr ani nezeptal jak to vypadá nebo tak, kdybych nezačala bulet tak by mu to asi bylo jedno. A já si pak připadám jako bych ho hrozné nutila, jako bych byla taková hysterka co mluví jen o dítěti a neřeší nic jinýho. Na ten Car mi taky nic neřekl, a mě už je blbý se ho ptát co si o tom myslí, protože to vypadá že mlčení=nebudem to řešit :-(
Taky se bojím že by to pro nás bylo finančně náročný, nemáme moc nazbyt.ja splácím auto, přítel půjčku z dob manželství, k tomu hypo…Ale kdyby měl člověk čekat až bude pořádně zajištěný tak nebude mít děti nikdy…

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 05.02.17 09:13

@Janulka001 ja mam k tomu jeste duphaston po ovulaci, ten by mel sliznici pomoci. 18 dc je krasny. Ja brala clostyl uz pred prvnim otehotnenim a to byla ovulace 23 dc. Ted je dyl, ale je, tak nevim kde je problem :(

mimi2017
Závislačka 4042 příspěvků 05.02.17 13:04

@Janulka001 Jo nabízejí ivf i na splátky. :palec: :palec: :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama