Natržená uzdička

Anonymní
18.12.19 20:10

Natrzena uzdicka

Ahoj, vcera pri nasazovani kondomu se mi malinko natrhla uzdicka, ale i kousek zaludu (viz fotka). Krev mi netekla, jen vcera to trochu palilo. Zajima me, jestli se to u toho zaludu da zpatky dohromady, nebo ne. Omlouvam se za diakritiku. Pisu to narychlo. To černé na fotce jsou ty trhliny. Ta sipka znamena, ze se to rozjizdi. Nejdriv to byla obycejna prasklinka, ale rekl bych, ze se to rozjelo jakoby od sebe. Zajimavy je, ze v ty prasklince neni zadny zivy maso, ale normalni kuze jako je na zaludu. Dekuji za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6312
18.12.19 20:23

Z obrázku to jde blbě poznat, chce to reálnou fotku :mrgreen: :P JK.
Manžel říká, že to máš nechat tak, jak to je. Já říkám, ať to mázneš něčím mastným, neparfemovaným. Tak si vyber :P

Bolí to dnes? Jestli ne, nechala bych to být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3679
18.12.19 20:28

Já se omlouvám za OT, ale strašně se tady chechtám… :lol:
Svalila jsem se po dlouhém a únavném dni k emiminu a jak se mi zavírají oči, tak jsem tohle téma přečetla jako „nadržená uklízečka“… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
18.12.19 20:36
@Tableta píše:
Z obrázku to jde blbě poznat, chce to reálnou fotku :mrgreen: :P JK.
Manžel říká, že to máš nechat tak, jak to je. Já říkám, ať to mázneš něčím mastným, neparfemovaným. Tak si vyber :PBolí to dnes? Jestli ne, nechala bych to být.

ja bych na to nalila alpu. ;) Kvuli dezinfekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6312
18.12.19 20:42

@warita ježiš! chudák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30217
18.12.19 20:46
@warita píše:
ja bych na to nalila alpu. ;) Kvuli dezinfekci.

Nebuď troškař. Chce to savo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
18.12.19 20:50
@Russet píše:
Nebuď troškař. Chce to savo.

mas pravdu, kdyz uz tak uz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
18.12.19 20:52

Jinak musim rict, ze pan je umelec. To graficke znazorneni, to se hned tak nevidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
18.12.19 21:13

Ex si při sexu taky natrhl uzdicku, už si teda nepamatuju jak moc a kde všude, ale musel s tím na zákrok. Prodloužit. Sme si dělali srandu, že jde na zvětšení. Taky mu to nekrvacelo, ale sexovat se s tím nedalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5269
19.12.19 09:26

Když netekla krev, tak bych to neviděl nějak dramaticky. Teď to chce hlavně klid, aby se trhlina mohla zahojit. Pokud nedošlo k úplnému roztržení uzdičky, tak by se to mělo zhojit. Dle fotky to vypadá, jakoby uzdička byla lehce stranově posunutá. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat