Naušnice v tragusu

4.5.20 13:36

Naušnice v tragusu

Chci se zeptat, zda jste si někdo nechal nastřelit naušnici do tragusu? Hodně se mi to líbí, ale mám strach zda to neni moc nebezpečné místo. Je mi jasné, že hojení by bylo delší.
Mám zatím 3 nastřelené naušnice a dvě jsou v chrupavce a vše bylo defakto ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23033
4.5.20 14:06

Já mám :) Co přesně bys chtěla vědět?
Hojilo se to trochu dýl, přecijen je to chrupavka, nějakých šest týdnů bych řekla.
V čem myslíš, že je to nebezpečné místo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
4.5.20 14:10

Jinak nenastřelovat, ale píchnout. Je to mnohem šetrnější a (aspoň dneska) už nikdo chrupavku nastřelovat nechce.
Bolest není nijak závratná, upřímně sem se „bála“ víc než to nakonec bylo.
Výrazně nepříjemnějších bylo těch pár nocí poté, když sem na tom uchu spala :lol: :lol:
Hojilo se to v celku dobře, často sem to čistila a starala se o to, takže žádný záněty atd. Jen byl vopruz, že to trvalo tak dlouho, na to já vždycky nemám nervy, na to dlouhodobý starání. Ale jak sem zapomněla, tak se mi to ucho zase připomnělo, že teda takhle né (začalo to pobolívat), takže pak sem zase vytáhla betadine a čistila poctivě :lol:
Ještě je pak nezvyk, že se mi do toho občas přimotají vlasy a když sem si za to zatáhla, tak to bylo citlivý ještě určitě dva měsíce po píchnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
4.5.20 16:11

Nastrelit? To snad ne. Měla jsem ho pichnuty. Hojilo se to dlouho a nakonec mi ho tělo vytlacilo na konec a já ho musela vyndat. Mela jsem nový termín na druhé ucho a pak přišel debilni covid, pár dnů před pichnutim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
4.5.20 16:24

@lachtanice86 můžu se zeptat, po jak dlouhé době se to vytlačilo?
Mě s tím už pár lidí postrašilo, aby se mi to taky nestalo, že to tělo časem vyloučí - ale už to mám nějakou dobu zahojený a nevypadá to, že by to dělalo neplechu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
4.5.20 18:22

@Mar__tanka1983 no cca po 8 - 9 mesicich. Taky to vypadalo v pohodě, tak mě to fakt překvapilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
4.5.20 18:46

Pro mne nejpohodovější pierc, za tři dny jsem o něm nevěděla. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
5.5.20 18:25
@lachtanice86 píše:
@Mar__tanka1983 no cca po 8 - 9 mesicich. Taky to vypadalo v pohodě, tak mě to fakt překvapilo

No to mi vůbec neříkej 8o 8o :roll: :mrgreen:
Tak to doufám, že se to nestane, moc se mi líbí, fakt bych o něj nechtěla přijít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
5.5.20 19:48

@Mar__tanka1983 mne se taky hrozně líbí, proto chci zkusit druhé ucho, jakmile bude piercerka zase dělat. Protože piercu mám celkem dost a všechny drží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama