Návaly horka ve 25letech

Anonymní
3.7.23 20:35

Návaly horka ve 25letech

Dobrý den, jsem 2.5 roku od druhého porodů, děti brzdy po sobě všechny kila dole, všechny vyšetření v pořádku, gynekolog navrhl antikoncepci na návaly horka máte někdo zkušenosti? Pomohlo? O 3 dítě se nesnažíme
Dříve jsem měla problémy s hormony. Děkuji

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4383
3.7.23 20:53

Já jsem taky hodně trpěla na návaly horka, a pomohlo mi se pravidelně otužovat. Než se cpát nějakou chemií. Ale jasně, pokud chceš brát antinu kvůli ochraně, jedině dobře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.23 21:06

@Lu66 no chtěla bych se chránit, dcera se povedla na poprvé nebyla plánovaná a 2 děti mi bohatě stačí,
Dobře zkusím se k tomu ještě otužovat děkuji za radu.

  • Citovat
  • Upravit
4.7.23 05:05

Nech si zkontrolovat štítnou žlázu, návaly horka by mohly být spjaté s hyperfunkcí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.23 11:01

@broskvová zmrzlina to jsem udělala všechno v pořádku, právě to nechápu je to jako když hoříš ze vnitř až mi s toho bývá blbě jediná možnost prášky, tak uvidíme snad pomohou jsem opravdu zoufalá, všem moc děkuji.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty