Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Já jsem taky hodně trpěla na návaly horka, a pomohlo mi se pravidelně otužovat. Než se cpát nějakou chemií. Ale jasně, pokud chceš brát antinu kvůli ochraně, jedině dobře.
@Lu66 no chtěla bych se chránit, dcera se povedla na poprvé nebyla plánovaná a 2 děti mi bohatě stačí,
Dobře zkusím se k tomu ještě otužovat děkuji za radu.
Nech si zkontrolovat štítnou žlázu, návaly horka by mohly být spjaté s hyperfunkcí.
@broskvová zmrzlina to jsem udělala všechno v pořádku, právě to nechápu je to jako když hoříš ze vnitř až mi s toho bývá blbě jediná možnost prášky, tak uvidíme snad pomohou jsem opravdu zoufalá, všem moc děkuji.
Dobrý den, jsem 2.5 roku od druhého porodů, děti brzdy po sobě všechny kila dole, všechny vyšetření v pořádku, gynekolog navrhl antikoncepci na návaly horka máte někdo zkušenosti? Pomohlo? O 3 dítě se nesnažíme
Dříve jsem měla problémy s hormony. Děkuji