Návrat do vztahu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 12:25
Návrat do vztahu ?

Ahoj všem :)

Obracím se na vás s prosbou o názory a vlastní zkušenosti. V krátkosti můj příběh.

S přítelem jsem se rozešla v prosinci. Vztah stagnoval a muselo se to stát, abychom se posunuli. Dva měsíce jsem si namlouvala, ze jsem v klidu, byla schopna jít s kamarádem na kafe, bavit se, pít… nepřípouštela jsem si jinou možnost, než ze jsem udělala správnou věc ( jsem tvrdohlavý býk ). Ex trpěl. Cely leden a část února. Pak začal dělat sport a pomalinku se z toho dostávat. Jenže mě najednou došlo, ze mi šíleně chybí. Ze jsem udělala chybu a chtěla jsem se k němu vrátit. Nejprve jsem myslela, ze je to jen žárlivost a majetnicke sklony. Jenže na to to trvá moc dlouho. Stále ho miluji. On ale neví. Neví, zda to chce vše vracet. Prý mě stále miluje a chybím mu, jen jsem mu teď v hlavě udělala neskutečný zmatek. Dodám ještě, ze se začal scházet s jednou kamarádkou, která o našem vztahu nic neví, žádné detaily a podrobnosti, je tedy schopen se s ni normálně bavit a nemyslí na naše problémy. Dali si i pusu…což mě neskutečně trápí a bolí :,( chápu, ze hledá klid, rozptýlení, atd… jen je těžké to pochopit

Dodám, ze o tom mluvíme, jsme v kontaktu, volame si, nádherně si povídáme, příští týden se snad i uvidíme. Na MDŽ mne pozval na oběd a koupit květinu. Je ale nehorázně zmatený…

Měl někdo podobnou situace? Vrátili jste se ke svému ex?

Ještě dodám, ze na sobě pracuji a poučila jsem se z chyb, co se staly…

Moc děkuji ❤️

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jarmilka11
Povídálka 38 příspěvků 13.03.19 12:40

No ted nezbyva nic jinyho nez cekat…hlavne neuhanet…po jak dlouhe dobe ste se rozesli a proc? Chapu, ze je zmatenej, ma novou kamosku, ta se mu asi libi, ale tebe ma porad rad a ted nevi.
Jinak ty navraty vetsinou stoji za nic…

fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 12:43

@Jarmilka11
Po 2,5 letech. Měli jsme hodně problémy s jeho rodiči a trvalo to hodně dlouho a nebyl žádný posun. Rozešli jsme se v dobrém.
Kamoska se mu líbí, to přiznal. Taky přiznal, ze když je s ni, nemysli na to špatné, dokáže o nás mluvit bez zášti a krásně. Ale proč ty pusy :,(

Vím, ze mu musím dat prostor a čas. Jen si říkám, když se dva milují, cesta se vždy najde. Nebo ne ?

Jarmilka11
Povídálka 38 příspěvků 13.03.19 12:46

@fernweh
jste na sebe uz zvykli, je to i o zvyku, ta nova kamoska je zase neco novyho :nevim:

Theli
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 13.03.19 12:56

Já s návraty k ex moc dobré zkušenosti nemám… V bývalém vztahu jsme se celkem 3 krát rozešli, než přišel definitivní konec. Ale my jsme spolu byli fakt dlouho, takže to asi nešlo utnout naráz… :think: Jinak taky jsem měla pocit, že bývalého stále miluji, ale byla to jen směs zvyku, zodpovědnosti a lítosti… V současném vztahu je to takové divoké, rozchody a návraty se opakují každý rok, ale je to jiné než s bývalým… Obecně bych řekla, že záleží na důvodech rozchodu…

Tomkins
Kecalka 383 příspěvků 13.03.19 12:56

Jen žárlíš. Dokud byl sám a trpěl, byla jsi nad věcí. Najednou vidíš, že se z toho dostává, sportuje, dokonce o holku si našel a najednou sis uvědomila, že ho miluješ?

To není láska. Až to dáte zase dokupy, během krátký doby zjistíš, že ho nechceš. A jemu akorát kazíš možnost, aby to dal dohromady s holku, která ho skutečně chce.

fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 12:57

@Jarmilka11
Měli jsme vztah na dálku, o zvyku se asi nedá moc mluvit :nevim:

fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 13:00

@Tomkins
Upřímně si úplně nemyslím, ze by se mě žárlivost držela tak dlouho. Kdyby se nestalo to, co se stalo, neuvědomila bych si spoustu věcí. A každý děláme chyby. Nechci mu ničemu bránit, to on ví, je to teď na něm, jak se rozhodne. Ale do vztahu by určitě jen tak nešel, srovnává, stále mne miluje, sam se snaží udržet kontakt… a ja si během toto uvědomuji spoustu věcí, nestal se mi jen rozchod, ale i jiné věci, které mě nutí přehodnotit přístup a chování.

růžový achát
Kelišová 7080 příspěvků 13.03.19 13:03

Chudák kluk… nech ho už být :?

fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 13:07

@růžový achát díky za názor. Dobře…

Daniela PB
Kecalka 255 příspěvků 78 inzerátů 13.03.19 13:26

Nemyslím, že by se vrátil. Má nový vítr… Sport, nový objev bez problémů a ty začátky jsou co si budem povídat vždycky krásný… Možná si najdi taky nějakého nového koníčka. Kontakt neztrácej, ale neupínej se na něj a netlač na něj.

BloomingGorgeous
Závislačka 2894 příspěvků 13.03.19 13:28
@Tomkins píše:
Jen žárlíš. Dokud byl sám a trpěl, byla jsi nad věcí. Najednou vidíš, že se z toho dostává, sportuje, dokonce o holku si našel a najednou sis uvědomila, že ho miluješ?To není láska. Až to dáte zase dokupy, během krátký doby zjistíš, že ho nechceš. A jemu akorát kazíš možnost, aby to dal dohromady s holku, která ho skutečně chce.

Taky mam tuto zkusenost. Kdyby to byl osudovy vztah, tak si zakladatelka radeji necha provrtat koleno nez aby ho pustila do obehu.

fernweh
Stálice 53 příspěvků 13.03.19 13:31

@BloomingGorgeous
Možná mate pravdu. Ale proč by existovalo přísloví, to, co jsme měli, nám dojde až o to přijdeme ? Řekl mi to i pan psycholog. A některé věci se stát musí, abychom si bylo schopni něco uvědomit…

BloomingGorgeous
Závislačka 2894 příspěvků 13.03.19 13:34
@fernweh píše:
@BloomingGorgeous
Možná mate pravdu. Ale proč by existovalo přísloví, to, co jsme měli, nám dojde až o to přijdeme ? Řekl mi to i pan psycholog. A některé věci se stát musí, abychom si bylo schopni něco uvědomit…

Nemyslim si, ze je to chyba. Urcite Te to posunulo dal. Ale ja jsem udelala to samy jako Ty a pak litovala. Ale ted zpetne vidim, ze to nebylo ono, jinak bych se nerozesla. Proste kdyz je vztah osudovy, tak ho nedas jen tak vsanc. Moje zkusenost.

Jarmilka11
Povídálka 38 příspěvků 13.03.19 13:40
@fernweh píše:
@Jarmilka11
Měli jsme vztah na dálku, o zvyku se asi nedá moc mluvit :nevim:

Aha, takze ste se videli vlastne malo nebo skoro vubec? A co s tim meli teda spolecnyho ty jeho rodice? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama