Návštěva nuda pláže

15.1.20 23:01

Návštěva nuda pláže

Ahoj holky, chodíte na nuda pláže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2045
15.1.20 23:26

Ne, nikdy jsem tam nebyla a ani to nemám v plánu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
15.1.20 23:29
@Anonymní píše:

Proč anonym?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13346
15.1.20 23:56
@lachtanice86 píše:
Proč anonym?

Protože chce! :mrgreen: Že se vůbec ptáš… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
16.1.20 00:10

@lachtanice86 Aby jí náhodou na té nuda pláži někdo nepoznal :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
16.1.20 00:13

Anonym sice nechápu, nicméně zodpovím. Ne, nikdy jsem netoužila byt na nuda pláži. A i když bych tu možnost měla, zřejmě bych ji nevyužila :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
16.1.20 00:56
@Anonymní píše:

Ahojky ju já s přítelem chodila na nuda pláž cca před 2 lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1696
16.1.20 01:08

Ano chodime u more, kdyz je v hotelu zakazano se opalovat nahy, tak za ten pobyt nekolikrat zajdem, nesnasime pisek pod plavkama, ten se proste tou sprchou s curkem co vetsinou na plazi je nedostane a svleknout se tam nejde a rukou pred ostatnimi je blby vyplachovat :mrgreen: Neni to misto s koncentraci cumilu a uchylu, nebo kde musis byt nahy, do more si ja beru spodek, jsou tam treba zensky s chlapama a maji normalne plavky. Nikdy jsme se s nejakou neprijemnosti nesetkali, v saune se taky chodi nahate, a i ty plaze jsou cistejsi a je tam vetsi klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
16.1.20 08:34

Ano chodim :nevim: chodime cela rodina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
16.1.20 08:38
@Anonymní píše:

Ani náhodou, nesnáším to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10942
16.1.20 09:02

Nebyla jsem, netoužím po tom. Občas si sundám vršek plavek někde, kde nejsou lidi, ale spodek ani náhodou, přijde mi to nepraktické (písek, navlhlá deka…). A ani ten vršek není extra výhodný - mám velká prsa a bez podpory kostic se mi neopálí hrudník pod prsem, gravitace je sviňa :mrgreen: (touto poslední větou jsem doufám znechutila případného honiče, který mohl tuto diskuzi zakládat) :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
16.1.20 12:12

Nechodíme pravidelně, ale byla jsem. Když byla běžná pláž přeplněná, tak jsme zašli na nuda a tam je obvykle liduprázdno. Nikdo tam nečumí, jak si většina lidí myslí. Je to docela fajn. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
16.1.20 12:14

Jednou jsme v kempu sousedili s nuda kempem a chodili tam na nuda pláž. Ten kemp už byl pro mně ale docela síla :mrgreen: Jak tam naháči hrají badminton, či krájí před karavanem zeleninu na salát. Tak to mě bral záchvat smíchu, musím přiznat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 12:41
@lachtanice86 píše:
Proč anonym?

Asi bys to mela hned nahlasit :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
10738
16.1.20 12:49
@Anonymní píše:
Asi bys to mela hned nahlasit :mrgreen: :mrgreen: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

Další hrdina pod anonymem. Seš drsná no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama