Návštěvy s dítětem?

4
1.8.21 15:36

Návštěvy s dítětem?

Ahoj holky, mám takovej hloupá dotaz a nevím, jestli jsem divná já nebo ne. Poraďte, co si o tom myslite vy? Můj manžel vozí po práci rodiče že zahrady domu a od té doby se vždycky potom ještě staví u nějakých svých známých na návštěvě. To je obvykle tak kolem sedmé večer. Třeba na hodku. Problém je, že si někdy vezme naší 2,5 letou dceru, na kterou jindy nemá čas. Jsem ráda, že ji vezme k babičce a dědovi na zahradu. Vadí mi ale, že s sebou na ty návštěvy tahá i dcerku. Za prvé je to pozdě, za druhé tam vždycky dostane něco k jídlu, i když je to třeba jablko nebo něco, ale pak nechce večeřet. Krom toho bych chtěla, aby byla vychovaná, ale manžel ji dovolí všechno, jen aby nebrecela, takže si nedělám iluze, že ji třeba nenechá chodit po bytě a tak. Pak přijedou, malá je samozřejmě nadšená, ale chování je pořád horší. Prostě si myslím, že není nutný, aby takhle malé dite chodilo často na návštěvy k různým lidem s tatínkem na pivo. Co myslíte vy? Řekla jsem to teda manželovi několikrát, ale neakceptuje to a stejně ji vždycky někam vezme. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1011
1.8.21 15:41

No ja nevim, ma mu jit promluvit do duse nekdo tady?… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24298
1.8.21 15:41

A to někam chodí každý den? Mě to tak hrozné nepřijde, pokud jinak s otcem nemá možnost trávit nějaký čas. Naveceret se může předtím ne? Třeba v 5-6hodin :think: to pivo nechápu, píšeš že vozí rodiče, to si jako dá pivo a pak jede autem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54574
1.8.21 15:43

Mi by nevadilo, že jedou na různé návštěvy, když to je po společné domluvě. Ale zatraceně hodně by mi vadilo, že by měl manžel snad srandu a úplně na háku, šel proti naší domluvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7100
1.8.21 15:45

Proč nejdete spolu?
Proč mu dcerku dáváš, když se ti to nelíbí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
1.8.21 15:47

Já nevím, jako malá jsem s rodiči taky chodila po návštěvách a nijak mě to nepoznamenalo. A jako matka bych snad i byla ráda, že mám chvíli volno a dcera změní prostředí. Navíc je léto, tak snad nevadí, že nepůjde každý den spát se slepicema.

Co se týče nevečeření - nemůže se navečeřet dřív u prarodičů? Pak by si u známých mohla dát jen něco malého (nebo taky nic) a doma už by šla rovnou spát.

A co je špatného na chození po bytě? Problém by byl, kdyby demolovala věci, ale chodit a koukat snad může?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12000
1.8.21 15:48

@Yanah Nic tak strašnýho na tom nevidím. Jen mě zaráží to pivo, to se napije, a pak jede domů autem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3608
1.8.21 15:53

Tatka se chce asi predvadet…

Hele, pokud neni holka potom protivna, ze by do pulnoci nezabrala, nebo tak neco, tak bych se asi snazila byt co nejvic otevrena jinym resenim. Navic detem tu a tam prospeje vyboceni z rezimu, pokud je jakz takz nastaveny. Kdyby mi to nevyhovovalo z jinych duvodu (potrebuju vecer neco udelat), tak bych vysla vstric muzovi s tim, ze on ji pak ulozi a ja mam tadyhle praci. Rekla bych mu to predem, at s tim pocita a nalozi s tim po svem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34433
1.8.21 15:53
@Yanah píše:
Ahoj holky, mám takovej hloupá dotaz a nevím, jestli jsem divná já nebo ne. Poraďte, co si o tom myslite vy? Můj manžel vozí po práci rodiče že zahrady domu a od té doby se vždycky potom ještě staví u nějakých svých známých na návštěvě. To je obvykle tak kolem sedmé večer. Třeba na hodku. Problém je, že si někdy vezme naší 2,5 letou dceru, na kterou jindy nemá čas. Jsem ráda, že ji vezme k babičce a dědovi na zahradu. Vadí mi ale, že s sebou na ty návštěvy tahá i dcerku. Za prvé je to pozdě, za druhé tam vždycky dostane něco k jídlu, i když je to třeba jablko nebo něco, ale pak nechce večeřet. Krom toho bych chtěla, aby byla vychovaná, ale manžel ji dovolí všechno, jen aby nebrecela, takže si nedělám iluze, že ji třeba nenechá chodit po bytě a tak. Pak přijedou, malá je samozřejmě nadšená, ale chování je pořád horší. Prostě si myslím, že není nutný, aby takhle malé dite chodilo často na návštěvy k různým lidem s tatínkem na pivo. Co myslíte vy? Řekla jsem to teda manželovi několikrát, ale neakceptuje to a stejně ji vždycky někam vezme. Díky.

Udělej to tak, aby spěchal za tebou domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24689
1.8.21 15:56

Nechápu dotaz, tobě jako vadí že vlastní otec si bere svou dceru k babičce nebo za známími a tam dostane jablko? Nepřeháněj, užij si, vze otec chce trávit čas s vlastním dítětem, socializuje ho a Zabaví ho.
Byla bys snad raději, kdyby se o ní nestaral a trajdal si sám?
Vážně??
Mám kamaráda, který děti nikam nebere, protože ho starost o děti obtěžuje a nemá čas na kámoše, na pokec v klidu. Já osobně bych mu za to krkem zakroutila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33779
1.8.21 16:02
@Kelsey píše:
Mi by nevadilo, že jedou na různé návštěvy, když to je po společné domluvě. Ale zatraceně hodně by mi vadilo, že by měl manžel snad srandu a úplně na háku, šel proti naší domluvě.

Ona neřekla, že se tak dohodli.
Ale že mu to několikrát „řekla a on její argumenty nepřijal“. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33779
1.8.21 16:04

Nevadilo by mi, kdyby občas vzal nažel dítě na návštěvu. Ani, že tam dostane jablko.

Já jsme na mateřské taky chodila po návštěvách a kdyby na mě manžel kvůli tomu nevražil, poslala bych ho do tmy.

Zato by mi hodně vadilo, kdybych zjistila, že manžel vozí dítě po tom, co si dal pivo. To bych řádila jak černá ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6580
1.8.21 16:07

@Yanah A to se děje každý den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54574
1.8.21 16:08
@Bábrdl píše:
Ona neřekla, že se tak dohodli.
Ale že mu to několikrát „řekla a on její argumenty nepřijal“. :nevim:

Rozumím tomu. Otočila jsem si to na sebe a píšu to pohledem sebe, čím by mi manžel vytočil.
O pivě ani nemluvě. Pokud není pivem myšleno to ovocné nealkoholické. Které se teď hodně prodává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
1.8.21 16:14
@Yanah píše:
Ahoj holky, mám takovej hloupá dotaz a nevím, jestli jsem divná já nebo ne. Poraďte, co si o tom myslite vy? Můj manžel vozí po práci rodiče že zahrady domu a od té doby se vždycky potom ještě staví u nějakých svých známých na návštěvě. To je obvykle tak kolem sedmé večer. Třeba na hodku. Problém je, že si někdy vezme naší 2,5 letou dceru, na kterou jindy nemá čas. Jsem ráda, že ji vezme k babičce a dědovi na zahradu. Vadí mi ale, že s sebou na ty návštěvy tahá i dcerku. Za prvé je to pozdě, za druhé tam vždycky dostane něco k jídlu, i když je to třeba jablko nebo něco, ale pak nechce večeřet. Krom toho bych chtěla, aby byla vychovaná, ale manžel ji dovolí všechno, jen aby nebrecela, takže si nedělám iluze, že ji třeba nenechá chodit po bytěa tak. Pak přijedou, malá je samozřejmě nadšená, ale chování je pořád horší. Prostě si myslím, že není nutný, aby takhle malé dite chodilo často na návštěvy k různým lidem s tatínkem na pivo. Co myslíte vy? Řekla jsem to teda manželovi několikrát, ale neakceptuje to a stejně ji vždycky někam vezme. Díky.

Nejak to vubec nechapu. Ona na navsteve nemuze chodit po byte…?
Co presne je spatne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat