Název filmu

29
16.5.17 12:48

Název

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli neznáte někdo název jednoho filmu. Příběh je stejný jako v hororu Ďáblovo dítě, ale film, který hledám je jeho starší verzí a nemůžu najít název. Zkoušela jsem to vyhledat pomocí názvu nové verze, ale stále nic. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že tam hrál George Carlin toho pána, který tu holku přijal jako chůvu a taky se staral o satanova syna. Zkoušela jsem to hledat i podle herce, ale v jeho filmografii jsem žádný takový horor nenašla, ale i přesto mám takový pocit, že tam hrál, ale nevím zřejmě se mýlím. Nevíte někdo prosím název filmu? Předem děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3391
16.5.17 13:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
16.5.17 14:01

Bohužel ani jeden z nich to není, ale i tak děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6185
16.5.17 14:29
@alll021 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli neznáte někdo název jednoho filmu. Příběh je stejný jako v hororu Ďáblovo dítě, ale film, který hledám je jeho starší verzí a nemůžu najít název. Zkoušela jsem to vyhledat pomocí názvu nové verze, ale stále nic. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že tam hrál George Carlin toho pána, který tu holku přijal jako chůvu a taky se staral o satanova syna. Zkoušela jsem to hledat i podle herce, ale v jeho filmografii jsem žádný takový horor nenašla, ale i přesto mám takový pocit, že tam hrál, ale nevím zřejmě se mýlím. Nevíte někdo prosím název filmu? Předem děkuji za odpověď.

A jedná je o starší film??
Jeden z prvních „Přichází satan“ nebo pak „Damien syn satanův“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
16.5.17 15:28
@mmch píše:
A jedná je o starší film??
Jeden z prvních „Přichází satan“ nebo pak „Damien syn satanův“

Ano je to starší film, ale bohužel nevím jaký rok, ale asi 80,90 léta starší asi ne :/ Bohužel tyhle filmy to nejsou. Právě tenhle ten kluk jí lidské ženské maso krmíse chůvami, kteří se nechají akorát nalákat na tuto práci. Manželský pár, kteří se o něj starají, tak jejich hlavním úkolem je, aby mu přivedli potravu. Právě i hlavní představitelka vezme tuto práci aby si mohla přivydělat. Manželé se ji nejdřív jeví jako sympatičtí a milí lidé, ale pak zjistí, že to byla jen přetvářka a je jen další obětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 19:14

Dům ďábla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
21.5.17 14:09
@mandy31 píše:
https://www.fdb.cz/…-devil/59044

Hrozně moc děkuji, to je on :) :) Já právě myslela, že to je starší film a starší verze hororu Ďáblovo dítě, ale není, tak zřejmě proto jsem to nemohla najít. Ještě jednou moc děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3535
26.7.17 22:04

Zdravím, nevím jestli si někdo vzpomene na název seriálu o pirátech. Vysílal se asi v 80 - 90 léta. Byl to příběh dvou bratrů dvojčat. Jeden byl pirát měl nějakého psa a druhý byl soudce. Osvojili si tam nějakého malého chlapce. Spíš než film hledám tu hudbu, pokaždé tam jeden z bratrů hrál na piáno. Pokud si vzpomenete budu moc ráda. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
26.7.17 22:11
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.17 22:14

@katyca Na ten jsme jako děti, myslím, taky koukali, alespoň sem tam (mám pocit, že to dávali až večer, tak nechci lhát). Zkusím zapátrat v paměti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3535
26.7.17 22:17
@rexina píše:
@katyca není to Jack Holborn https://www.fdb.cz/…olborn/44009
:palec: Super díky to je přesně on. :potlesk: Jdu hned na tu písničku.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.17 22:19

@katyca Tak to skutečně bude ten Jack Holborn.
https://cs.wikipedia.org/…Jack_Holborn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.17 22:20

@katyca A našla jsem to na youtube

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3535
26.7.17 22:25

Holky moc děkuji, už přehrávám. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7277
21.9.17 19:45

Mohla bych taky poprosit o pomoc s názvem filmu. Dcera vymazala pc, takže jsem bez ztažených filmů a nemůžu si vzpomenout na jeden film. Ona, zřejmě novinářka, poznala manžela a odjeli spolu do nějaké země pomáhat. Narodilo se jí tam i dítě. Film začíná tak, že ona je mrtvá. Zemřela v autě ještě tuším s někým, manžel u toho nebyl. Pak se děj filmu vrací zpět a celé to končí tou scénou na začátku, jak ona zemřev autě u vody.
Moc si toho nepamatuji, ale budu rády, když někdo pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama