Název vánoční pohádky

14
27.3.21 17:36

Název vanoční pohádky

Ahoj holky, už dlouho sháním název pohádky. Je to starší, rok 19… animovaná, vánoční. Sestra si myslí, že tam byla myš v roli vypravěče. Víc si nevybavujeme. Nenapadá Vás něco? Měly jsme to jako děti na VHSce. Google selhal. Moc vás prosím, ten pocit kdy máte brouka v hlavě je šílený :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23987
27.3.21 17:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.3.21 17:48
@kamiŠ píše:
Není to toto?https://www.csfd.cz/…tle/prehled/

Děkuju za snahu, bohužel ne 😣 vybavuju si jen záběr na vánoční věnec na dveřích a možná že tam byl krb, kočka a pes?… nemůžu si za boha vzpomenout, ale strašně mě to užírá😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
27.3.21 17:50

A neni to vsichni pejskove slavi Vánoce?? Jinak me podle popisu nic nenapada a koukala jsemna ni jako malinka tak i mozna rok. A vypravec tam byl mozna i ta mys :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.3.21 17:55
@KSŠO píše:
A neni to vsichni pejskove slavi Vánoce?? Jinak me podle popisu nic nenapada a koukala jsemna ni jako malinka tak i mozna rok. A vypravec tam byl mozna i ta mys :D :D

Jee, tuhle jsem taky viděla😁 ale bohužel, není to ona:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
27.3.21 18:02

Pohádka s vanocnim tematem jo? Kdysi jsem videla pohadku se stenetem co se v zime ztratilo jmenovalo se Týny. Pomáhali mu zvířátka, rodina ho hledala a ke konci mu pomohl santa. Jen nevim jestli tam byla ta myš vypravěč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.3.21 18:02

Disneyovka „Co se stalo o Vánocích“ (viz čsfd), případně „Co se ještě stalo o Vánocích“ (viz tamtéž)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.3.21 18:06
@Ozoruška píše:
Disneyovka „Co se stalo o Vánocích“ (viz čsfd), případně „Co se ještě stalo o Vánocích“ (viz tamtéž)?

Mickeymouse to nebyl právě:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.3.21 18:08

@Nat0lie Škoda, hned mě napadlo právě toto, naše děti mají oba díly moc rády. Tak třeba na to přijde někdo jiný :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
27.3.21 18:55

Louskacek? Tam je myši král. Příběh o Zoufalkovi? Barbie balet v louskacku. Tam ale byla vypravec Klárka ne myš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
27.3.21 19:10

Ahoj :mavam:
Nejsou to náhodou „Vánoční rolničky“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...