Váš názor na chování přítele - jde o finance...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:36
NÁZOR ..??? Na chovaní přítele

Ahoj holky, ráda bych znala vas nazor. Jsme s pritelem spolu 7 let mame 6ti letou dceru. Finance jsme meli od zacatku spolecne. Nikdy jsme nic neusetrili. Uzivame si, jezdime na vylety, dceri nic neodpirame. Pritel se rozhodl ale ze vezme finance do svych rukou a nechava je na svem ucte ke kteremu ja nemam pristup. Takze vlastne ani nevim kolik tam je. Dal tam sve premie z prace atd. A rekl mi ze mi do toho nic neni ze jsou to jeho penize. Domu odevzda vyplatu ale vse navic si dava na ten ucet. Ja pracuji na zkraceny uvazek skrz dceru. Takze moje vyplata je nizka. Platim zni poplatky a nikdy by me nenapadlo si ty penize nechat. Strasne jsme se kvuli tomu pohadali. Me se to dotklo. Staram se o nej. Nejsem zadna pubertacka co by utracela. Chodim do prace staram se o dceru, doma vzdy cisto uvareno.
Co si o tom myslite???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 15.08.19 16:40

Ze je jeho chovani podezdrele :think:

Kdyby to setril na neco nebo pro vas, tak by s tim preci tajnosti nedelal.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 16:40

Ze mas smůlu, nejste manželé. Takže jeho věc, kam si co uloží. Vzhledem k tomu, ze to začal dělat až teď, tak k tomu asi má nějaký nový podnět - neplánuje spolecnou budoucnost, chce nový koníček, někdo mu něco nakecal o ženských vyzirkach, má jinou, chce tě něčím překvapit - cokoli

Kosopemi
Kecalka 288 příspěvků 15.08.19 16:41

Me by se to dotklo taky a to citelne, ale jak bych reagovala, to teda nevim.

hello.dolly01
Kecalka 176 příspěvků 15.08.19 16:41

Nejste manželé, takže bych mu řekla, že odmítám pracovat na zkrácený úvazek, protože potřebuji vydělat peníze a péči o dceru si rozdělíme.

Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:43

@Kosopemi Ja se zachovala tak ze s nim nemluvím, nevarim mu, neuklizim po nem. Pokud predemnou chce mit tajnosti tak at se stara o sebe sam. Jestli je to spravny postoj, nevim.

Uživatel je onlineJaholos
Kecalka 415 příspěvků 15.08.19 16:44

Jasne, vzdycky se strasne o penize chteji delit ti co maji mene. Kdybys mela nekolikrat vicenez on, tak pak bys mohla neco mluvit. Ale kdyz nic moc nemas, tak se deli snadno. :zed:

Tohle mysleni zen nesnasim, hned si chteji privlastnit penize chlapa, hned resi kde chlap dava penize atd. :zed:

Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:45

@hello.dolly01 To jsem mu rekla ale rekl ze je v praci cele dny. Tak se musim staraj ja. Tak jsem navrhla ze kazdy budeme mit sve penize. Platit vse na pul ale bude mi davat 10.000 za to ze ja nemam moznost byt cele dny v praci jako on. To take nesouhlasil.

Uživatel je onlineJaholos
Kecalka 415 příspěvků 15.08.19 16:47
@Miška68 píše:
@hello.dolly01 To jsem mu rekla ale rekl ze je v praci cele dny. Tak se musim staraj ja. Tak jsem navrhla ze kazdy budeme mit sve penize. Platit vse na pul ale bude mi davat 10.000 za to ze ja nemam moznost byt cele dny v praci jako on. To take nesouhlasil.

Jinak jste spolu 7 let a mate dite 6 let, to je taky super pro toho pritele, sotva pozna zenskou, uz se hned musi starat o decko. A jeste ma vycitky, jak je spatny. :nevim:

Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:47

@Jaholos Tak ja bych mela stejny penize jako on kdybych se nestarala o nasi dceru. Tak je stejne jeho jako moje. A ja ty jeho penize nechci utracet. Jen to beru tak ze jsou nase spolecny a mam narok vedet kolik jich mame atd.

Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:48

@Jaholos No on je hroznej chudak. :mrgreen:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 16:51
@Jaholos píše:
Jasne, vzdycky se strasne o penize chteji delit ti co maji mene. Kdybys mela nekolikrat vicenez on, tak pak bys mohla neco mluvit. Ale kdyz nic moc nemas, tak se deli snadno. :zed:Tohle mysleni zen nesnasim, hned si chteji privlastnit penize chlapa, hned resi kde chlap dava penize atd. :zed:

Ale prd. On by tolik nevydelal pokud by ona nepokryla starost o dítě. A u spulozeni byl snad taky, pokud dítě nechtěl, měl se chránit.

@Miška68 tak bych mu proste rekla, ať počítá s tím, ze jeden týden budu dítě vozit já, druhy on a oba tomu prizpusobime práci. Stejně tak se budeme střídat v případě nemoci dítěte. Ty vydelas víc, on si to bude muset nějak zařídit a nejspíše vydělá míň - ale bude to fér vůči oběma

Miška68
Kecalka 397 příspěvků 15.08.19 16:53

@Tichošlápek Jo to by bylo uplne nejlepsi. Takhle to nejde. Podle me takhle rodina fungovat nema, aby si ukladal z niceho nic penize a ja o nich nevedela a ve finale rekne ze jsou jeho.

Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 15.08.19 16:55
@Jaholos píše:
Jasne, vzdycky se strasne o penize chteji delit ti co maji mene. Kdybys mela nekolikrat vicenez on, tak pak bys mohla neco mluvit. Ale kdyz nic moc nemas, tak se deli snadno. :zed:Tohle mysleni zen nesnasim, hned si chteji privlastnit penize chlapa, hned resi kde chlap dava penize atd. :zed:

Nejsou manželé, takže máš částečně pravdu. Ale on by měl zajistit přiměřenou péči o dítě, aby ona mohla chodit do práce na full time.

Bábrdl
Generální žvanilka 24505 příspěvků 15.08.19 16:56
@Miška68 píše:
@Tichošlápek Jo to by bylo uplne nejlepsi. Takhle to nejde. Podle me takhle rodina fungovat nema, aby si ukladal z niceho nic penize a ja o nich nevedela a ve finale rekne ze jsou jeho.

Ale ony jsou jeho.
Není to tvůj manžel… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama