Rozchod kvůli druhému dítěti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 00:40
Rozchod kvůli druhému dítěti

Zdravím všechny. Mám dotaz, kdo se rozešel s partnerem, protože nechtěl partner druhé dítě, tak jestli jste nelitovali rozchodu, jestli jste nakonec druhé dítě měli atd. A třeba i naopak, kdo se vzdal druhého dítěte kvůli partnerovi, jak to dopadlo? Děkuji moc za zkušenosti

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 15.08.19 06:38

Já vždy chtěla děti dvě. Ale mít budu jedno, přítel má ještě dvě dcery z prvního manželství. Takže další dítě nechce. Tři děti mu stačí. Já to tak beru jak to je. Dcera holky miluje, jen s nimi není každý den, ale sestry má. A i finančně už to je dost teď tři děti. Rozchod bych kvůli tomu určitě nepodstoupila pokud jinak svého partnera miluješ, nemáte jiné problémy. To první dítě už tady snad je, už kvůli němu je hloupost rozchod.

mrav
Vesmírná mluvilka 31209 příspěvků 15.08.19 06:40

Upřímně- nechápu tvého partnera. Děti jsou starosti, ale i radost A potom - někdo ti to dítě snad musel udělat. No nic- určitě si najdeš lepšího. Jak říká můj otec - chlapů je… :mavam:

romik0013
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 15.08.19 06:53

No ja bych se kvuli tomu urcite nerozchazela, kdyz uz s nim 1 dite mam…to tomu diteti jenom kvuli sobe vemes tatu?? Budes riskovat, ze treba druhe budes mit, ake nebude brat to prvni? Nebo nakonec zustanes se 2 detma sama? Je mi lito tveho chlapa, jestli jinak funguje jak ma, normalne bych si na jeho miste zazadala minimalne o stridavou peci..jako matka mas myslet na jeho potreby, ne na svoje..nevim teda jak stare mas dite…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:04

Ja vzdy touzila po alespon 2 detech. Vzala jsem si muze, ktery uz deti z predchoziho vztahu mel. Smirila jsem se s tim, ze budu mit jen jedno, i kdyz to bylo hodne tezke a dlouho me to trapilo, protoze on u tohoto duvodu uz dalsi nechtel. Po 16 letech jsme se rozvedli, ja jsem na dalsi uz stara a stale je to ve mne, ze jsem podridila svoje touhy a sny o velke rodine nekomu, s kym jsem stejne nezustala :?
Radu nemam, ale ver, ze v tom nejsi sama :hug:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 15.08.19 07:14
:)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:16
@Anonymní píše:
Ja vzdy touzila po alespon 2 detech. Vzala jsem si muze, ktery uz deti z predchoziho vztahu mel. Smirila jsem se s tim, ze budu mit jen jedno, i kdyz to bylo hodne tezke a dlouho me to trapilo, protoze on u tohoto duvodu uz dalsi nechtel. Po 16 letech jsme se rozvedli, ja jsem na dalsi uz stara a stale je to ve mne, ze jsem podridila svoje touhy a sny o velke rodine nekomu, s kym jsem stejne nezustala :?
Radu nemam, ale ver, ze v tom nejsi sama :hug:
:hug: To mě strašně mrzí. To je taky důvod proč to řeším. Chlap může vždy ale žena má omezený čas. Děkuju za podporu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:18
@romik0013 píše:
No ja bych se kvuli tomu urcite nerozchazela, kdyz uz s nim 1 dite mam…to tomu diteti jenom kvuli sobe vemes tatu?? Budes riskovat, ze treba druhe budes mit, ake nebude brat to prvni? Nebo nakonec zustanes se 2 detma sama? Je mi lito tveho chlapa, jestli jinak funguje jak ma, normalne bych si na jeho miste zazadala minimalne o stridavou peci..jako matka mas myslet na jeho potreby, ne na svoje..nevim teda jak stare mas dite…

Ahaaaa…já nemám život a právo bejt šťastná :zed: 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:20
@Veru1987 píše:
Já vždy chtěla děti dvě. Ale mít budu jedno, přítel má ještě dvě dcery z prvního manželství. Takže další dítě nechce. Tři děti mu stačí. Já to tak beru jak to je. Dcera holky miluje, jen s nimi není každý den, ale sestry má. A i finančně už to je dost teď tři děti. Rozchod bych kvůli tomu určitě nepodstoupila pokud jinak svého partnera miluješ, nemáte jiné problémy. To první dítě už tady snad je, už kvůli němu je hloupost rozchod.

Tak kdyby byl rozvedený, asi bych počítala s variantou, že nebude chtít už dítě anebo jen jedno. Ale to jedno dítě má byť nevlastní sourozence z půlky, ale má je. Moje nemá nikoho. A tak strašně chtělo

mrav
Vesmírná mluvilka 31209 příspěvků 15.08.19 07:20
@Anonymní píše:
Ahaaaa…já nemám život a právo bejt šťastná :zed: 8o
Štěstí musíš jít naproti. 8) :mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:22
@mrav píše: Štěstí musíš jít naproti. 8) :mavam:

Asi je nejvyšší čas vyrazit ;) :dance:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 15.08.19 07:31
@Anonymní píše:
Tak kdyby byl rozvedený, asi bych počítala s variantou, že nebude chtít už dítě anebo jen jedno. Ale to jedno dítě má byť nevlastní sourozence z půlky, ale má je. Moje nemá nikoho. A tak strašně chtělo

To máš taky pravdu. Kolik je vašemu dítěti? Ono zase vzít mu pak otce a dát mu „možná“ sourozence někdy s někým…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:39
@Veru1987 píše:
To máš taky pravdu. Kolik je vašemu dítěti? Ono zase vzít mu pak otce a dát mu „možná“ sourozence někdy s někým…

7let. Tak taky pracuju s touhle variantou. Ale dítě jednou odejde a já už budu pak stará na nový život. A tátu mu nikdo nebere, může s ním být jak bude chtít. Jen jestli bude chtít táta, mužské ego pracuje :mrgreen: Včera jsem se dozvěděla, že jednou za 14 dní bude stačit :cert:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 15.08.19 07:54
@Anonymní píše:
7let. Tak taky pracuju s touhle variantou. Ale dítě jednou odejde a já už budu pak stará na nový život. A tátu mu nikdo nebere, může s ním být jak bude chtít. Jen jestli bude chtít táta, mužské ego pracuje :mrgreen: Včera jsem se dozvěděla, že jednou za 14 dní bude stačit :cert:

Záleží jak spolu vy dva taky vycházíte a cítím že váš vztah je taky na na nic, což? Kdyby jste se oba milovali a vše bylo ok tak takhle nepřemýšlíš, ono to nebude jen proto, že nechce druhé dítě bych řekla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:56

Taky tady vyvstává otázka, zda ten chlap za to stojí, vzdát se svého vlastního dítěte. A při pohledu na to jak se k situaci staví, to spíš vypadá, že ani nestojí. Člověku se pak tak nějak otevřou oči a začne vnímat i to, co do teď nevnímal :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama