Manžel si píše s jinými

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 08:12
Píše si s jinými

Ahoj holky, mám takový problém a nevím, co dělat.
Jsme s manželem už 13 let, z toho 2 roky jsme manželé. Nyní jsem těhotná a přišla jsem na to, že si píše manžel s jinými (nevím jestli jich je víc). Vždycky byl takový, že si psal, myslím, že měl i pár schůzek a nic z toho nebylo, ale nevím jestli už toho není na mě moc, nebo zda je to normální že si píše? Myslím že nyní ke schůzkam nedojde jelikož je neustále v práci anebo pak doma. Řekla jsem mu že ho vidím neustále na mobilu a on jen že řeším kraviny.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ernais
Kecalka 415 příspěvků 14.08.19 08:16

Delal to uz driv, presto sis ho vzala a cekas s nim dite. Co teda najednou resis?

káťa
Extra třída :D 14103 příspěvků 14.08.19 08:19

Normální to není a divím se, že jsi šla do manželství a zakládání rodiny s člověkem, o kterém jsi věděla, že si při vašem vztahu píše a chodi na schůzky s jinými ženami. Kdybys do toho dobrovolně nesla, mohla jsi dneska tu rodinu čekat s někým solidním.
Teď už se dá těžko něco radit. Teď už jen budeš sedět a nervovat se, jestli mu to s nějakou klapne nebo ne :nevim: A že až bude dítě na světě, tak to bude mega zátěžové období z tohohle hlediska!

Kačus82
Kelišová 7002 příspěvků 14.08.19 08:24

A on si pise milostne? me by teda vadilo i prehnane vypisovani s houfem kamosek, ale napsat si tu a tam s nekym nebo nejake kafco bych uplne neresila. Rekni mu, co ti vadi a co je tva hranice tolerance. On ma pak moznost volby, jestli mu to stoji za to, ze ty prudis. Tehotenstvim bych se neohanela, resp. me by to vadilo i bez mimina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 08:29

Manžel doma funguje. Postavili jsme barák, chodí do práce na přesčasy aby byly peníze. Pomáhá vařit, uklízet, je na mě hodný. Ale to vypisovani nevím no. O čem si píšou nevím, jen jsem zahlédla v konverzaci holku co neznám a poznala jsem že se s ní teď seznámil. Odkud je a jestli je zadaná vůbec netuším.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 08:31

Myslela jsem že ho to už přešlo. Dlouho si s nikým nepsal, tak jsem si říkala, že se změnil.

Kačus82
Kelišová 7002 příspěvků 14.08.19 08:32

Tak nezjistuj a nemysli na to. Az te neco vylozene strejchne do cumaku, tak rychla, ucinna scena a jinak pohoda…

káťa
Extra třída :D 14103 příspěvků 14.08.19 08:38

Lidé se pochopitelně nemění.
Teď už ti fakt nezbývá nic než čekat, jak mu to s dotyčnou dopadne
Pokud nejsi typ na razantní řešení typu rozchod.

Alušáček
Závislačka 3957 příspěvků 14.08.19 09:18

Hrozny zlozvyk dnešní doby, vypisovani a seznamování online, na živo by ho ani nenapadlo oslovovat cizí ženské a vést nima konverzaci.. Chlap si tím zřejmě zvyšuje ego, cítí se potřebný, zajímavý, roky to může být neškodné a k osobním setkáním nedojde, ale riziko, že se objeví nějaká urputnejsi pisatelka která bude chtit víc je vzdycky. Jste manželé na rovinu mu řekni, že ti to není příjemné, pokud mu na tobě záleží nechá toho.

Annabela11
Závislačka 4206 příspěvků 14.08.19 09:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém a nevím, co dělat.
Jsme s manželem už 13 let, z toho 2 roky jsme manželé. Nyní jsem těhotná a přišla jsem na to, že si píše manžel s jinými (nevím jestli jich je víc). Vždycky byl takový, že si psal, myslím, že měl i pár schůzek a nic z toho nebylo, ale nevím jestli už toho není na mě moc, nebo zda je to normální že si píše? Myslím že nyní ke schůzkam nedojde jelikož je neustále v práci anebo pak doma. Řekla jsem mu že ho vidím neustále na mobilu a on jen že řeším kraviny.

Pokud byl vzdy takový tak nechápu jak muzes jit s děvkařem do manželství :nevim: Tohle ja opravdu nikdy nepochopim co zeny dokáží tolerovat!

Ernais
Kecalka 415 příspěvků 14.08.19 09:25
@Alušáček píše:
Hrozny zlozvyk dnešní doby, vypisovani a seznamování online, na živo by ho ani nenapadlo oslovovat cizí ženské a vést nima konverzaci.. Chlap si tím zřejmě zvyšuje ego, cítí se potřebný, zajímavý, roky to může být neškodné a k osobním setkáním nedojde, ale riziko, že se objeví nějaká urputnejsi pisatelka která bude chtit víc je vzdycky. Jste manželé na rovinu mu řekni, že ti to není příjemné, pokud mu na tobě záleží nechá toho.

Jenze v minulosti uz udajne ke schuzkam doslo, takze je vic nez pravdepodobne, ze k nim dojde i v budoucnu. A nejsem si jista, ze se neco zmeni, kdyz mu rekne, ze ji to neni prijemne, to uz predpokladam udelala driv a k nicemu to ocividne nevedlo.

Proximus
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 14.08.19 09:27
@Kačus82 píše:
A on si pise milostne? me by teda vadilo i prehnane vypisovani s houfem kamosek, ale napsat si tu a tam s nekym nebo nejake kafco bych uplne neresila.

8o Cže?? Jak kafčo!? Jaký kafčo? On má čas na kafčo!? :cert: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 10:06

@Annabela11
Nevím jestli se toto dá nazvat děvkařem, tím ho nechci obhajovat. Jde spíš o to psaní, schůzky byly asi s dvěma slečnami asi po 2 letech vztahu (a to si myslím že sex nebyl) pak myslím, že schůzky nebyly, „jen“ to vypisovani.
Proto jsem se tady ptala, zda nějaká takhle žije a funguje ten vztah. Protože co se týče mě, tak jak jsem psala, doma funguje, pracuje na baráku, udělá oběd, kolikrát je to častěji než já, pouklizi. Jen nesnesu když si odskocim z jeho dohledu a už má mobil v ruce, přijdu k němu a mobil odkládá. Když je v práci tak vidím že je online, takže si zřejmě dopisuje. Kdybych toto nezaregistrovala tak žijeme nádherný život, ale dá se s tímto žít? :roll:

Ernais
Kecalka 415 příspěvků 14.08.19 10:30
@Anonymní píše:
@Annabela11
Nevím jestli se toto dá nazvat děvkařem, tím ho nechci obhajovat. Jde spíš o to psaní, schůzky byly asi s dvěma slečnami asi po 2 letech vztahu (a to si myslím že sex nebyl) pak myslím, že schůzky nebyly, „jen“ to vypisovani.
Proto jsem se tady ptala, zda nějaká takhle žije a funguje ten vztah. Protože co se týče mě, tak jak jsem psala, doma funguje, pracuje na baráku, udělá oběd, kolikrát je to častěji než já, pouklizi. Jen nesnesu když si odskocim z jeho dohledu a už má mobil v ruce, přijdu k němu a mobil odkládá. Když je v práci tak vidím že je online, takže si zřejmě dopisuje. Kdybych toto nezaregistrovala tak žijeme nádherný život, ale dá se s tímto žít? :roll:

To si musis srovnat ty, jestli s tim dokazes zit a zavirat nad tim oci. Muj byvaly to taky delal, kdyz jsem to zjistila, bylo zle. Jenze jsem byla zamilovana a chtela verit tomu, ze uz to delat nebude a uvedomil si, jak moc jsem pro nek dulezita. Na nejakou dobu to ustalo, rok mozna dva, taky ve vsech ohledech fungoval v pohode jako ten tvuj. Jenze pak s tim zacal znova..v tu chvili mi doslo, ze to bude delat porad, s cimz jsem se ja odmitla smirit, sbalila jsem mu veci a definitivne to ukoncila. Zpetne si rikam, ze jsem to mela udelat hned poprve. Ted mam skveleho muze, ktery nejen ze funguje skvele v domacnosti, ale nema potrebu si za mymi zady vypisovat s jinymi zenami, natoz se s nimi schazet. Ale ty mas treba tu hranici tolerance jinde nez ja

káťa
Extra třída :D 14103 příspěvků 14.08.19 10:38
@Anonymní píše:
@Annabela11
Proto jsem se tady ptala, zda nějaká takhle žije a funguje ten vztah. Protože co se týče mě, tak jak jsem psala, doma funguje, pracuje na baráku, udělá oběd, kolikrát je to častěji než já, pouklizi. Jen nesnesu když si odskocim z jeho dohledu a už má mobil v ruce, přijdu k němu a mobil odkládá. Když je v práci tak vidím že je online, takže si zřejmě dopisuje. Kdybych toto nezaregistrovala tak žijeme nádherný život, ale dá se s tímto žít? :roll:

No, ono to, že dělá na baráku a uvaří fakt není znakem lásky ani úcty, když čeká jen co vytahnes paty nebo on bude mít možnost být sám a v klidu se věnovat jiné slečně.
Tady fakt není co radit - takového muže sis dobrovolně vzala, takže buď to budeš trpět a modlit se, aby mu ty mimomanželske vztahy nevyšly a milostivě zůstal s tebou anebo si pozdě, ale přece bozchnes do stolu, i když to podle mě povede ke konci, nikoli k navození lásky a úcty k tobě… :zed:
Můžeš nám polopaticky napsat, jak tě napadlo s někým takovým zakládat rodinu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama