Rozumíme si jen u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenka205
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 07:54
Rozumíme si jen u moře

Ahoj ženy, vím, že je to vtipný nadpis, ale bohužel jsem vypozorovala, že to je i pravda.
Mám 3 letý vztah, oběma nám je 25, měli jsme sice před rokem pauzu, ale nevydrželi jsme to bez sebe.
Jde o to, že přítel má hodně psychicky náročnou práci, dělá ředitele pobočky, takže odjíždí v 6 ráno, přijíždí v 5 večer, vím, že to má kupa z vás horší. Já studuju vš, do toho brigády, takže nervy ze státnic apod.
Vím, že proto, abyste si odpočli, se jezdí na dovolenou, ale přijde mi, že jsme vždy nejvíc zamilovaní jen tam, což je blbý, když to je jednou za pul rok. Teď jsme třeba byli Itálii, vše krásný, žádný starosti jsme neřešili, jen výlety moře. Měla jsem tam taky furt chuť na sex, teď zažívám opak.
Dovolená skončila a začalo vše zase hektické, přítel jezdí z práce pozdě, byl utahaný, já začala řešit, kde nechal v bytě nepořádek. Možná to ovlivňuje i fakt, že dočasně bydlíme v polozopadajícím se studentském 1kk, ale už máme zajištěný nový byt.
Včera jsem se snažila ho vytáhnout na procházku, ještě on se celou cestu tvářil jak boží umučení, že je unavený z práce, já měla PMS, takže mě to strašně naštvalo a problém byl na světě :lol:
Je to normální nebo se prostě musíme naučit nějak ventilovat stres?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 8489 příspěvků 15.08.19 07:57

@kacenka205 ventilovat stres ne, spíš se uklidnit a být víc tolerantní

Majinka7
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 15.08.19 08:04

No ja se mu nedivim, ze se mu nechce, kdyz je unaveny z prace, je fajn, ze alespon na te dovolené si odpocine a uzivate si to, nekdo nema ani to. :nevim:

Wanheda
Stálice 95 příspěvků 15.08.19 08:06

Možná za to může i ten pidi byt. Jste uzavřítí v jedné místnosti, stísněný prostor, žádná úniková místnost. :zed: Znám to z vlastní zkušenosti. Teď jsme se přestěhovali do většího a je to úplně o něčem jinem. :palec:

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 15.08.19 08:08

A vy nemáte víkendy? Ty trávíte jak?! 8o

terien
Extra třída :D 12158 příspěvků 15.08.19 08:12

To by mě bavilo takový vztah :lol: když jste schopní spolu vyjít jednou za půl roku.

martina bl
Kecalka 144 příspěvků 15.08.19 08:18

Ten název je právě super! Zní to jak titul nějakého francouzského psychologického filmu :lol: ale vážně, život je hrozně krátký a když budete mít třeba pozdějc děti, už vám tu absolutní svobodu nikdo nevrátí. Takže doporučuju míň se zaměřit na výkon a kariéru a dělat alespoň trochu to, co máte doooravdy rádi.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 15.08.19 08:18

Tak to abyste se tam natrvalo přestěhovali :mrgreen:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 15.08.19 08:18

No, ale v životě budete pořad něco řešit. Občas více občas méně, ale budete. A vy nefungujete ani po tříletém vztahu s pauzou. To není o ventilaci stresu, ale o kompatibilitě páru

chs.jasmin
Extra třída :D 10139 příspěvků 15.08.19 08:23

@kacenka205

Ahoj,

nepříjde mi to nijak zvlástní, má to tak hodně lidí proto se i na dovolenou jezdí - prostě nic neřešíš, relaxuješ, vše vypneš a to lidi na tom mají nejraději :mrgreen: :nevim:

Zkuste si každý víkend dělat takovou malou dovolenou :think: nemyslím tím, každý víkend wellness apod. ale prostě kino, hezká večeře, romantické procházky, ted na bazén na celý den s piknikovým košem :nevim:

Ono bude huř, protože až příjdou děti, tak spousta udřených chlapů přepne na ještě vyšší obrátky a má strašný strach, že neuživí rodinu a mužou se udřít a psychicky jdou dolů. Proto je opravdu duležité už ted si najít relaxační techniky - a tím nemyslím sedět na bobku a prodýchávat jogu. Chlap relaxuje za pochodu, potřebuje si doslova vybít baterky :mrgreen:

a12
Hvězda diskuse 38011 příspěvků 15.08.19 08:23
@zu.syk píše:
Tak to abyste se tam natrvalo přestěhovali :mrgreen:

To bylo prvni, co me po přečtení nazvu napadlo :lol:
Ale to by tam nemohli pracovat, jen se valet :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10700 příspěvků 15.08.19 08:29
@a12 píše:
To bylo prvni, co me po přečtení nazvu napadlo :lol:
Ale to by tam nemohli pracovat, jen se valet :lol:

Me taky :mrgreen:

Janli
Echt Kelišová 9868 příspěvků 15.08.19 08:31

Vztah není jen jízda na růžovém obláčku. Někdy je to sakra dřina. Je to hlavně o toleranci, vzájemným respektu a chápání potřeb druhého. Prudit pořád dokola kvůli nepořádku a vybíjet si stres na partnerovi, to je cesta do pekel. Když máš chuť toho druhýho uškrtit, tak se seber a jdi běhat. A nejenže máš odplavenej stres, ale ještě zhubneš.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 15.08.19 08:40

Od 6 do 17 a hodně psychická práce jako ředitel pobočky? Pobavilo. Když na to nemá, ať jde dělat něco jiného.

KamisB
Kelišová 6937 příspěvků 15.08.19 08:44

Taky trochu záleží jak daleko dojíždí, protože jinak pracovní „doba“ včetně cesty od 6-17h přeci není žádná tragédii. Před prckem jsem ráno vstávala v 5:30 - a domů taky jezdila na 17h, jasný nemám v práci funkci, ale i tak. Pak jsme právě kolikrát sedli na kolo nebo si zašli na skleničku nebo na pivko. Spíš než sedět zavřený v malým bytě je lepší vypadnout ven ne?

Jsou šéfové co chodí ráno v 5h a vracejí se kolem 19h i dýl, tak pak tu únavu chápu. Není spíš než unavený otrávený z práce a kor v 25ti letech?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama