Nebaví mě o sebe pečovat

85
14.8.15 20:25

Nebaví mě o sebe pečovat

Nevím co to semnou je.Do té doby než se mi narodil syn, tak jsem o sebe moc ráda pečovala, Dělala jsem si pravidelně nehty na nohach, rukou, peelingy těla, obličeje, masky pleťové, mazala jsem se i tělovým mlékem a další. Co se mi narodil syn mám jiné priority. Radši si čtu, nebo uklízím byt, chodím ven ale abych se dokopala si obrousit paty, upravit manikůru( což jsem se dnes donutila)Ale vůbec mě to nebavilo :? Obočí netrhám pravidelně. A dokonce jsem si i 2 měsíce nebarvila vlasy odrosty.Jo a o holení ani nemluvím to je pro mě boj, ale musím :zed:Asi to bude i tím, že se nemám i proloho šlechtit. Vídi mě tak maximálně můj malý syn, nebo kamarádky. Nemám žádného partnera, tak jsem na sebe úplně začala kašlat. Ale samozřejme koupu se a hygienu dodržuji, nejsem žádná šmudla :poblion: Jen mě nebaví to šlechtění :nevim: Máte to některá z vás tady podobně, že vás to taky nebaví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9477
14.8.15 20:28

@SarahMi tak koho by to bavilo, ale je to mus, žena se šlechtí pro sebe, pro svůj dobrý pocit a ne pro někoho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12165
14.8.15 20:35

@SarahMi mne nikdy nebavilo se nejak pestit.. tedy obcas mam obdobi, kdy se snazim se sebou delat neco vic, nez jen koupel a vlasy do culiku, ale ja se proste neumim pekne nalicit a na nejake vycesavani ja nemam trpelivost. Vzdy jsem se snazila neco udelat, ale nikdy se mi nic nedarilo a ja proste na to nemela nervy. Kdyz uz jsem nalicena, vetsinou mi zacnou slzet oci. Takze pokud neni nutne, jsem nejradeji bez make up. Ted jsem si v tehotenstvi nechavala delat alespon nehty, ale co mam miminko, nemohu si dovolit vysedavat v salonu a sama to proste neumim.. Takze ja sama proste nesnasim tu extra peci, kterou bych ale docela potrebovala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.15 20:41

Tak já jsem si nechala barvu od růst, abych se nemusela barvit, mám svoji myší barvu. Holení, mytí vlasu, paty…hrůza, ale musím. Co mám syna, začala jsem chodit na kosmetiku a pedikuru. Aspoň z toho mám dobrej pocit a baví me, když o me někdo pečuje. Včera jsem byla asi po roce u kadeřnice, předtím jsem se strihala sama. Takže me to nebaví, když to musím dělat sama.

• Nahlásit
  • Citovat
13570
14.8.15 20:48

Taky ne to nebavi spis to ani nestiham malej vyzaduje neustalou pozornost, driv jsem se furt cesala a nevysla sem nenamalovana s kamaradka jsme experimentovali s pletovejma maskama vlasy sem si barvila co 3 tejdny chodila na gelovy nehty atd… :-) ted se nabrvim jednou za 2 mesice, udelam si maximalne rasy kdyz du ven a culik a na vsechno kaslu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
14.8.15 20:49

Rozhodne to tak nemam, i po dvou detech, mam porad potrebu nevypadat jak smudla, zkus si treba na tu manikuru nekam zajit a treba te to zase chytne.
A kamaradky jsou prece taky duvod ke slechteni a kdyz se budes citit dobre, tak si nekoho najdes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
14.8.15 20:49

Tak to nedelej :lol: Utlum to jen na nezbytny zaklad. Ono tu chut zase postupne dostanes. Ale neni to preci zadna povinnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
14.8.15 20:54

Holky, mi se tak ulevilo, že nejsem sama kterou to nebaví! Já se tím uplně trápím. Já mám černé vlasy nabarvené, a svojí barvu mám vyšisovanou hnědou. Taky mě napadlo, že si to nechám odrůst a nemusím se trápit barvením. Jenže mi vlasy začínají semtam šedivět( je mi 29)Já si totiž vlasy barvím sama.Na kadeřníka nemám na pravidelné barvení peníze a nebaví mě tam sedět. A mamce se taky nechce mi to barvit, že prý ji do toho mluvím 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
14.8.15 20:55

2 děti rok od sebe a pečuju o sebe víc, než před dětma :oops: Kadeřnice, manikůra, pedikůru si dělám doma, kosmetička atd. Nenamalovaná bych ven nevylezla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
6980
14.8.15 21:01

Já tě chápu - mě to taky nebaví, stejně kdykoliv se pokoušim se vyšlechtit, tak se strhne v pokojíku nějaká bitka, hádka, někdo i namele tlamičku, tak jsem pak akorát vytočená a jakýkoliv dobrý pocit ze sebe sama je v háji :jazyk: už od Vánoc mám poukaz do salonu ke kadeřici a nevim kdy tam jít - s dětma je to nereálný, hlídání mám minimální, do toho má syn nějaké zdravotní problémy a jsem si skoro jistá, že i kdybych dokázala sladit termín kadeřnice a hlídání všech tří dětí, tak to budu rušit, protože mě synátor bude potřebovat. Nehledě na to, že ten nejmladší jisto jistě celou mou nepřítomnost hystericky prořve :roll: ale těším se, až jednou v budoucnu budu mít zase na tyhle věci čas a energii :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
14.8.15 21:04

Ja jsem se kdysi hodne barvila, ted jsem spokojena se svou barvou.
Nehty si zkratka ostriham, jefine, co delam, ze drevenou spachtlickou zatlacim kuzicku. Na ksicht mam kartacek, myci gel, hydratacni krem a ocni krem, uz je mi pres 30, tak previ jen. Oboci trham, jak mi to prijde potreba, pomoci voskovych prouzku z DM, puvodne urcenych na knira, skub skub a je hotovo.
Paty odrbu pilnikem na paty, telo obcas namazu olejickem.

Ted zvazuju koupi arganove masky na vlasy a ricinoveho oleje na rasy, to bude highlight cele moji pece.
Kdyz mam naladu, namaluju se, kdyz nemam naladu, nemaluju se. Kdyz mam naladu, obliknu se a jsem za krasnou, kdyz nemam, natahnu stary odrbany plataky, tricko a jsem spokojena…
Vzhled je hra, ve skutecnosti nic duleziteho. Nekdy vyhravam, nekdy prohravam, jsem svobodny clovek, nekdy nehraju :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
14.8.15 21:17

Mne o sebe nebavi pecovat hlavně ted v tech vedrech.Make up jsem na obličeji nemela 2 tydny, ani rasenku, nic. Vlasy mam v culiku i na noc, protoze nesnesu v tom hicu na krku jediny vlasek.No a o nehtech na rukou ani nemluvim, uz 5 dni si rikam, ze bych s nima mela neco udelat.Jako upravuji se rada, ale ne ve vedru.Kdyz se mi narodilo dite, kazdy mi rikal, ze nebudu nic stihat a ze se ani nestihnu nalicit.To bylo neco na me, takze jsem mela prcka v autosedacce, nohou ho houpala a honem se malovala. Naucila jsem se licit i cesat neskutecne rychle, jen abych dokazala, ze ja to zvládám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30916
14.8.15 21:21
@SarahMi píše:
Nevím co to semnou je.Do té doby než se mi narodil syn, tak jsem o sebe moc ráda pečovala, Dělala jsem si pravidelně nehty na nohach, rukou, peelingy těla, obličeje, masky pleťové, mazala jsem se i tělovým mlékem a další. Co se mi narodil syn mám jiné priority. Radši si čtu, nebo uklízím byt, chodím ven ale abych se dokopala si obrousit paty, upravit manikůru( což jsem se dnes donutila)Ale vůbec mě to nebavilo :? Obočí netrhám pravidelně. A dokonce jsem si i 2 měsíce nebarvila vlasy odrosty.Jo a o holení ani nemluvím to je pro mě boj, ale musím :zed:Asi to bude i tím, že se nemám i proloho šlechtit. Vídi mě tak maximálně můj malý syn, nebo kamarádky. Nemám žádného partnera, tak jsem na sebe úplně začala kašlat. Ale samozřejme koupu se a hygienu dodržuji, nejsem žádná šmudla :poblion: Jen mě nebaví to šlechtění :nevim: Máte to některá z vás tady podobně, že vás to taky nebaví?

Je to lenost, nic víc. Děláš to snad pro sebe, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
14.8.15 21:22

Tak to já mám ten samej problém, ale nemám dítě ale mám manžela…poslední dobou u nás převládá bobr :mrgreen: nehty teda udržuji, vlasy mám svoji barvu, ale co se týká pedikúry tam taky pokulhávám, navíc strašně ráda teď chodím bosa a jde to na nohou vidět, jak je mám ztuhlé a hrubé…ale věřím že i u tebe je to jen nějaké období a zase se pak vrátíš do normálu :) já to tak mám, občas prostě na sebe nemám náladu, ale pak si to vynahradím kosmetikou, masážema a vším možným :)

• Citovat
  • Upravit
JayLee
14.8.15 21:23

@SarahMi ne nemam na sebe si vždy cas rada najdu navíc pokud se nebudu udrzovat a nebudu jaka jsem byla prestane o me manzel jevit zajem a okoli taky a budu typicka mamina na md :lol:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama