Nečekané špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 13:34
Nečekané špinění

Ahoj chci se zeptat, v neděli ráno jsem trochu zašpinila ale od té doby nic, kdy mám ovu vůbec netusim. Někde jsem četla že by to zašpinění mohla být příznak ovu, ale nikdy se mi to nestalo, nevíte někdo co by to mohlo být?

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 18.08.18 13:47
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, v neděli ráno jsem trochu zašpinila ale od té doby nic, kdy mám ovu vůbec netusim. Někde jsem četla že by to zašpinění mohla být příznak ovu, ale nikdy se mi to nestalo, nevíte někdo co by to mohlo být?

Ovulace, uhnizdeni, po sexu s drobnou rankou, hormonální výkyv, cysta, ms.. možnosti je spousta, to ti nikdo neodpoví. Pokud to nastalo jednou, neřešila bych to

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >