Reklama

Nečekané špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 13:34
Nečekané špinění

Ahoj chci se zeptat, v neděli ráno jsem trochu zašpinila ale od té doby nic, kdy mám ovu vůbec netusim. Někde jsem četla že by to zašpinění mohla být příznak ovu, ale nikdy se mi to nestalo, nevíte někdo co by to mohlo být?

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5965 příspěvků 18.08.18 13:47
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat, v neděli ráno jsem trochu zašpinila ale od té doby nic, kdy mám ovu vůbec netusim. Někde jsem četla že by to zašpinění mohla být příznak ovu, ale nikdy se mi to nestalo, nevíte někdo co by to mohlo být?

Ovulace, uhnizdeni, po sexu s drobnou rankou, hormonální výkyv, cysta, ms.. možnosti je spousta, to ti nikdo neodpoví. Pokud to nastalo jednou, neřešila bych to

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >