Reklama

BT. Kdy čekat menstruaci?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:10
Bt.. kdy čekat ms ??

Ahoj. Mohl by mi tu někdo poradit? Snažíme se o miminko a já už jsem vázne zmatena.. kdy mám čekat ms, když mi graf ukazuje ovulaci az ted, přitom jsem ji mela dostat v patek? Nebo je možné, ze by to bylo tehotenstvi i přes tento graf?
Přikládám fotky. Budu ráda za jakoukoli radu.
Děkuji :andel:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 18.08.18 10:27

To máš tak dlouhé cykly? Ovulace je tam vyznačena kolem 13.8. A ms zpravidla dojde do 14dnu. Záleží jak dlouhou máš lutealni fázi. A pp každé ovulaci dojde ke zvýšení teploty. Těhotenství to je podle teploty až nějakých 16dnu zvýšených teplot nad hodnoty které byly před ovulaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 10:33

@lachtanice86 nene,to jsem poslala vice grafu.. fotky se nejspíš načetly ve špatném pořadí. Já právě nevím,kdy jsem mela ovulaci tento měsíc. V červenci jsem dostala ms přesně 28 den. Jenze mi nespadla bt na normální teplotu. Furt byla trochu zvysena.. a právě ted to zase vyskočilo nad 37 a graf to bere jako ovulaci.. od pátku pociťuji slabou bolest jak při ms.. ale ta nikde a břicho me boli vzdy když ms dojde,přesně v ten den.. tak fakt nevím.. :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >