Reklama

Může těhotenský test ukázat ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jorkima
Kecalka 225 příspěvků 17.08.18 10:53
SOS prosím o radu

Včera jsem si dělala těhotenský test.Je na něm slabší čárka, ale pěkně viditelná. A můj dotaz zní: může Těhotenský test ukázat ovulaci? Naopak jsem slyšela že ano, ale takhle? Jde mě totiž o to, že mám rozházené cykly, takže nevim kdy mám mit MS.Tak abych se neradovala a potom nebyla zklamaná :roll:
Děkuji všem za odpovědi :srdce:

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 17.08.18 10:57

Ne.

Limi123
Závislačka 3309 příspěvků 17.08.18 11:00

Ne. Gratuluji!

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10996 příspěvků 17.08.18 11:40
@Jorkima píše:
Včera jsem si dělala těhotenský test.Je na něm slabší čárka, ale pěkně viditelná. A můj dotaz zní: může Těhotenský test ukázat ovulaci? Naopak jsem slyšela že ano, ale takhle? Jde mě totiž o to, že mám rozházené cykly, takže nevim kdy mám mit MS.Tak abych se neradovala a potom nebyla zklamaná :roll:
Děkuji všem za odpovědi :srdce:

Jmenuje se to těhotenský test. Čekala bych, že mi ukáže těhotenství. Nic víc.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 17.08.18 12:03

Pokud je na TEHOTENSKEM testu viditelna druha carka, jedna se o tehotenstvi. Ne o ovulaci. Myslím, že je to logický, ale očividně… :nevim:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 12:10

Vypadá to že jsi skutečně těhotná. Ale s radostnou zprávou bych ještě posečkala aspoň ještě na jeden test za dva dny. Ať se to potvrdí.

Jinak mě se skutečně stalo, že byla v laboratoři zaměněna ovulace za těhotenství. Byl to ten učebnicový případ, ke kterému dochází jednou za dvacet let, kdy hormon vylétl neskutečně bouřlivě a byl zaznamenán. bylo mi pak vysvětleno, jak se to stalo - koncentrace ovulačního hormonu vyletí a zase pak prudce klesne jen v rámci několika hodin. Proto když se testuje ovulace, jednou za den může být málo. Nicméně to množství je stále dalece menší než se pak vyplavuje hcg. U mně ale nastala kombinace několika faktorů - koncentrace byla abnormálně vysoká, byla jsem testována ve chvíli, kdy toho zřejmě bylo nejvíc, a v době ovulace, která byla tak výjimečně bouřlivá, že mi bylo zle a bolelo mně břicho a lehce jsem špinila - a vše to ukazoval spíše na začátek těhotenství. Takže to, co změřili a určili, kvůli objemu mylně označili jako hodnotu hcg. Prostě potvrdili těhotenství, ikdyž jsem těhotná nebyla :-). Jinak, co píšu, se dělo v laborce - těhotenský test zas tak citlivý není, ten měří skutečně jen hcg.

Jorkima
Kecalka 225 příspěvků 17.08.18 12:44

Moc děkuji za odpovědi :hug: O první dítě jsme se snažili přes rok a teď se nejspis povedlo na poprvé a hned na začátku cyklu, což je u mě neobvyklé, protože jinak mám delší cykly.. takže jindy v této fázi cyklu by byla pomalu teprve ovulace,proto jsem se Vás radši zeptala,jak to je.
A pro rýpalky, @vertunka ovulační test je také na ovulaci a přesto zaznamená těhotenství,tak jsem se jen chtěla ujistit.. ;)

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10996 příspěvků 17.08.18 14:14
@Jorkima píše:
Moc děkuji za odpovědi :hug: O první dítě jsme se snažili přes rok a teď se nejspis povedlo na poprvé a hned na začátku cyklu, což je u mě neobvyklé, protože jinak mám delší cykly.. takže jindy v této fázi cyklu by byla pomalu teprve ovulace,proto jsem se Vás radši zeptala,jak to je.
A pro rýpalky, @vertunka ovulační test je také na ovulaci a přesto zaznamená těhotenství,tak jsem se jen chtěla ujistit.. ;)

Tak já jsem jen jednorodička, ale těhotenství jsem nikdy netestovala ovulačním testem :nevim:

Jorkima
Kecalka 225 příspěvků 17.08.18 16:38

@Russet ja taky NE! Psala jsem jenom, že jsem o tom slyšela!!

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10996 příspěvků 17.08.18 18:11
@Jorkima píše:
@Russet ja taky NE! Psala jsem jenom, že jsem o tom slyšela!!

Ale to jsi nenapsala, že jsi o tom slyšela.

Jorkima
Kecalka 225 příspěvků 17.08.18 18:57

@Russet v úvodním dotazu jsem to psala,ale to je jedno.. nemá cenu se dohadovat o hloupostech..

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10996 příspěvků 18.08.18 09:32
@Jorkima píše:
@Russet v úvodním dotazu jsem to psala,ale to je jedno.. nemá cenu se dohadovat o hloupostech..

Tam jsi psala trochu zmateně, že „naopak jsem slyšela, že ano“. To jsem fakt netušila, že myslíš, že ovulační test signalizuje i těhotenství. Kdyby to bylo jedno, nevyráběli by těhotenský a ovulační test zvlášť.

Team
Povídálka 21 příspěvků 18.08.18 16:34

@Russet zapojila jsem se jen do jednoho tematu,ale u tebe nevydrzim a musim napsat,ze ses opravdu… nesnesitelna @Jorkima vypada to,ze se ti zadarilo,gratu­luju…o tech pozitivnich OT jsem taky cetla,ale obracene to fungovat asi nemuze…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10996 příspěvků 18.08.18 16:40
@Team píše:
@Russet zapojila jsem se jen do jednoho tematu,ale u tebe nevydrzim a musim napsat,ze ses opravdu… nesnesitelna @Jorkima vypada to,ze se ti zadarilo,gratu­luju…o tech pozitivnich OT jsem taky cetla,ale obracene to fungovat asi nemuze…

S tím se smířím celkem snadno :D

Team
Povídálka 21 příspěvků 18.08.18 16:58

@Russet to verim,asi to pro tebe neni nova informace :) no nic,jen jsem musela zareagovat,to proste neslo,mejte se :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >