Reklama

Proběhla již ovulace?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 08:15
Proběhla již ovulace?

Ahoj chci se zeptat jestli je z grafu čitelné zda proběhla ovulace?

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 16.08.18 08:53

Jak tam máš těch posledních 36,4 a 36,5, tak tam mohla být. Ale těžko takhle z jednoho cyklu, ještě když nevidím dny cyklu. Doporučuji používat třeba FertilityFriend, nebo podobnou appku, tohle je strašně nepřehledné a nemůžeš tam asi přidávat další poznámky. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 08:58

Bohužel fertilityfrriend jsem zkoušela ale nemohla jsem se tam vůbec dostat

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 16.08.18 09:03

Já byla spokojená s aplikací OvuView. Taky bych řekla, že někdy kolem toho 6.8. mohla být. Máš dlouhé cykly, žes to měřila už od 7.7.?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 09:28

já používám app mentruační kalendář a app Ovu. Právě že už od května jsem neměla ms a to ta poslední byla ještě vyvolávaná injekcí, a k dr jsem objednaná až koncem měsíce. v neděli jsem ráno krátko jenom zašpinila jak při konci ms a jinak nic. proto jsem se v tom červenci vyprdla na čekání na ms a začala rovnou měřit.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 16.08.18 09:48

Když ti nejede ta Fertilityfriend, tak zkus to OvuView. Lze tam vkládat i poznamky a případnou ovulaci ti to vyznačí samo. Také jsem měla dlouhé cykly. Zjištění jestli probíhá ovulace je to nejdůležitější, to schvaluji :) jestli byla ovulace toho 6.8., tak bys to do konce srpna měla dostat sama i bez vyvolávačky. Jestli tedy problém není ještě jinde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 09:52

@jaaaninda jojo zkusím, ikdyž dřív jsem s tím měla taky problémy, kdy mi 2 měsíce nedošla ms a pak zase došla pak zase měsíc nedošla pak zase došla. tehdy jsem dostala prášky tak uvidím co bude teď

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 13:20

Na https://fertilityfriend.com/ klikni nahoře vpravo na Sign Up. Pak ti přijde mail, normálně se přihlásíš. Jak jsi se tam nemohla dostat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 13:21

A přihlašuješ se pak vpravo nahoře přes ikonu My chart.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 14:53
@Anonymní píše:
Na https://fertilityfriend.com/ klikni nahoře vpravo na Sign Up. Pak ti přijde mail, normálně se přihlásíš. Jak jsi se tam nemohla dostat?

Asi tak ze jsem to zkoušela několikrát a nikdy mi nepřišel žádný mail

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 16:41
@Anonymní píše:
Asi tak ze jsem to zkoušela několikrát a nikdy mi nepřišel žádný mail

A neskončil ve složce spam? Mně e-mail přišel za pár minut po zadání emailové adresy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 20:17

Anonymní ne neskončil dívala jsem se všude

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 16.08.18 22:01

Je to jedno, hlavně aby ses v tom vyznala ty. Ale doporučuji něco, kde uvidíš dny cyklu spíš než jen data kalendářní. Pro porovnání mezi sebou, abys to měla snažší. A je lepší toho sledovat víc, pak třeba poznáš ovulaci už že se blíží, ne jen že byla, což s teplotou tak je. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >