Reklama

Progesteron a miniheparin - kdo vam je napsal?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 19:58
progesteron a miniheparin

Progesteron a miniheparin
Ahoj. Uz jsem tu jednou podobnou diskusi zakladala…ale chci se zeptat znova. Kdo z vas uzival od pocatku tehu progesteron a treba i miniheparin? Kdo vam jej napsal? Dr. Koucky mi oboji doporucil jako imunomodulacni zajisteni…mam za sebou bolestnou ztratu miminka a uz nikdy vice nechci tohle zazit…jenze na imunologii mi nic nenasli, neobjevili zadny problem a tudiz mi dr. Malickova rekla, ze si progesteron a miniheparin neobhajim…ze to asi takhle pojistovna nevezme a nikdo mi ho nenapise.

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3072 příspěvků 15.08.18 21:04

Ja mam za sebou 4 potraty (+ 2 biochemicka) a ackoliv mi Malickova taky nic nenasla, tak mi Clexane predepsala primo ona a do zpravy pro gynekologa doporucila nasadit Utrogestan.
Kdyz ti to doporucuje Koucky, proc ti to teda rovnou nenapise?

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 21:35

@histep ja s nim nejsem osobne v kontaktu, nikdy jsem u nej napr na konzultaci nebyla. Jen jsem mu psala dotaz na porodnice.cz, kde jsem mu popsala muj problem v tehu a ze jsme o maleho nakonec prisli a on prave napsal, ze by to doporucoval pri dalsim tehu nasadit. A ze si mam dojit na imunologii. Jenze Malickova z vysetreni nic nenasla a tudiz mi k tomu rekla, ze si progesteron neobhaji :nevim: nechapu :,(

histep
Závislačka 3072 příspěvků 15.08.18 21:57

@Lištička87 Progesteron (Utrogestan, Gynprodyl, Crinone, Lutinus) ti predepise kazdy bezny gynekolog, to je lek za par kacek.
Problem je s tim miniheparinem (Clexane, Fraxiparine), tam uz cena jedne injekce vyjde na cca 60-80kc, tak si to spocitej za cele tehotenstvi.

V kterem tt jsi potratila?

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 22:11

@histep ja nepotratila, brali me na cisar v 26tt, ale maly po 40 dnech zemrel.. a prave Koucky mi tuhle kombinaci doporucil, ze dramaticky snizuje moznost opakovani problemu (ztratila jsem plodovou vodu)

histep
Závislačka 3072 příspěvků 15.08.18 22:19

To je mi lito :hug:
Obavm se, za ten miniheparin ti ale kvuli cene nikdo nenapise jen tak pokusne. Ono se to Kouckymu lehce radi, kdyz ho to nic „nestoji“. Jedine to zkus probrat se svym gynekologem.
Drzim palce.

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 22:27
@histep píše:
To je mi lito :hug:
Obavm se, za ten miniheparin ti ale kvuli cene nikdo nenapise jen tak pokusne. Ono se to Kouckymu lehce radi, kdyz ho to nic „nestoji“. Jedine to zkus probrat se svym gynekologem.
Drzim palce.

Mela jsem v 9tt hematom a davali mi injekci. Asi proto to zminil taky :nevim:

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 22:28

@histep a nevim, jestli to s tim souvisi, ale mam po operaci krecovych zil a chodim stale na kontroly. Ted jsem tam byla a zily dobry. Ale nedokazala jsem.se na to zeptat, vzdy kdyz o malem mluvim, hned brecim…

Keshi
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 15.08.18 22:37

@Lištička87 Měla jsem Utrogestan (do 15. týdne) a fraxiparine (do konce šestinedělí). Utroš mi psali v CARu a heparin u hematologa. Nějaký nález poruchy srážlivosti máš? Bez toho asi jen tak nikdo nic nenapíše.

Lištička87
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 2 inzeráty 15.08.18 23:17

@Keshi nic mi nenasli. Jen jsem mela ten hematom v 9tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama