Nechápu aplikaci Macmiroru - prosím o radu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 11:51
Nechápu aplikaci macmiroru- prosím o radu

Mám e coli v pochvě. Dostala jsem předepsaný macmiror complex vaginální krém. Jenže jsem nepochopila zavádění. Přidávám obrázek, vůbec nevím co do pochvy strčit. Prosím kdo měl zkušenosti, jak na to? Pochopila jsem, že je tam odměrka do který dám krém, ale nevím co zavést do pochvy, jako jestli celou tu tubičku i s tou odměrkou…?

Reakce:
Gortyna
Kecalka 485 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 11:56

Aha tak chtěla jsem pomoct, měla jsem taktéž macmiror ale čípky… Tam je to jasné… Jen pozor špinila jsem po tom žlutě, takže doporučuji vložku, abyste neměla zničené prádlo

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 31.01.17 11:56

:mrgreen: prostě natáhni do tuby krém, zaveď, vyprázdni tubu.. nehledej v tom žádné horory :mrgreen:

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18087 příspěvků 95 inzerátů 31.01.17 11:58

Nabereš do tubičky krém, tubičku zavedeš dovnitř a zmáčkneš a je to :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 11:58

JÁ PRÁVĚ nechápu z jaký strany zavést. Mate mě ten druhý a třetí obrázek. Podle druhýho bych zašla vkládat do pochvy od leva. Podle třetího od prava, nebo nechápu proč je tam to úzký.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 31.01.17 11:59
@Anonymní píše:
JÁ PRÁVĚ nechápu z jaký strany zavést. Mate mě ten druhý a třetí obrázek. Podle druhýho bych zašla vkládat do pochvy od leva. Podle třetího od prava, nebo nechápu proč je tam to úzký.
:mrgreen: proboha.. zaveď tam ten konec, kterým natáhneš krém.. neřeš.. stačí jeden nástavec ;)
histep
Závislačka 4257 příspěvků 31.01.17 12:08

Z příbalového letáku:
Po připevnění dávkovače pomocí závitu určeného na tubu do něj vytlačte mast až po příslušnou značku, tubu odpojte, dávkovač zaveďte do pochvy a mast vytlačte.
Co na to k nepochopení? Do sebe strkáš ten konec dávkovače, který byl našroubovaný na tubě… tak, abys mast mohla vytlačit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:11

Už jsem to pochopila, mě jen hrozně zmátly ty obrázky.

Kakajicko69
Kecalka 164 příspěvků 02.10.18 21:36
@Anonymní píše:
Už jsem to pochopila, mě jen hrozně zmátly ty obrázky.

Já to pořád nepobral :lol: nedokážu rozpoznat co je jeden a co druhý nastaven a má se něco k něčemu připojit? 8o

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >