Reklama

Nechápu aplikaci Macmiroru - prosím o radu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 11:51
Nechápu aplikaci macmiroru- prosím o radu

Mám e coli v pochvě. Dostala jsem předepsaný macmiror complex vaginální krém. Jenže jsem nepochopila zavádění. Přidávám obrázek, vůbec nevím co do pochvy strčit. Prosím kdo měl zkušenosti, jak na to? Pochopila jsem, že je tam odměrka do který dám krém, ale nevím co zavést do pochvy, jako jestli celou tu tubičku i s tou odměrkou…?

Reklama

Reakce:

Gortyna
Kecalka 375 příspěvků 31.01.17 11:56

Aha tak chtěla jsem pomoct, měla jsem taktéž macmiror ale čípky… Tam je to jasné… Jen pozor špinila jsem po tom žlutě, takže doporučuji vložku, abyste neměla zničené prádlo

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 31.01.17 11:56

:mrgreen: prostě natáhni do tuby krém, zaveď, vyprázdni tubu.. nehledej v tom žádné horory :mrgreen:

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18075 příspěvků 25 inzerátů 31.01.17 11:58

Nabereš do tubičky krém, tubičku zavedeš dovnitř a zmáčkneš a je to :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 11:58

JÁ PRÁVĚ nechápu z jaký strany zavést. Mate mě ten druhý a třetí obrázek. Podle druhýho bych zašla vkládat do pochvy od leva. Podle třetího od prava, nebo nechápu proč je tam to úzký.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 31.01.17 11:59
@Anonymní píše:
JÁ PRÁVĚ nechápu z jaký strany zavést. Mate mě ten druhý a třetí obrázek. Podle druhýho bych zašla vkládat do pochvy od leva. Podle třetího od prava, nebo nechápu proč je tam to úzký.
:mrgreen: proboha.. zaveď tam ten konec, kterým natáhneš krém.. neřeš.. stačí jeden nástavec ;)

histep
Závislačka 3078 příspěvků 31.01.17 12:08

Z příbalového letáku:
Po připevnění dávkovače pomocí závitu určeného na tubu do něj vytlačte mast až po příslušnou značku, tubu odpojte, dávkovač zaveďte do pochvy a mast vytlačte.
Co na to k nepochopení? Do sebe strkáš ten konec dávkovače, který byl našroubovaný na tubě… tak, abys mast mohla vytlačit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.17 12:11

Už jsem to pochopila, mě jen hrozně zmátly ty obrázky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama