Nechápu, proč se mi ozval?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 13:20
Nechapu proc se mi ozval

Ahoj, prosim o zachovani anonymu. Po rozchodu s manzelem jsem se seznamila s jednim muzem..Ja nasla oporu v nem a on zase ve me. Psali jsme si od rana do vecera, stravili jsme spolu spoustu casu i vikendy.. Oba jsme nikoho nemeli, on byl rozvedeny a ja teprve rozvod planovala ale uz jsem s manzelem nebyla. On mi ale rikal ze me bere jen jako kamaradku s vyhodama, pritom na me porad zarlil..Pak jsem u nej byla pres vikend. Proste nadherne straveny vikend, choval se ke me jako ke kralovne. S manzelem mam dceru a ta byla zrovna u nej. Meli jsme s manzelem dohodu, ze ji bude mit u sebe kazdych 14 dnu na vikend. Ja se ale do toho,,kamarada" zamilovala a kdyz jsem mu rekla ze k nemu citim neco vic, tak se mnou prestal komunikovat..Trvalo mi dlouho na nej zapomenout, pak jsem zjistila ze se za par dnu nasel pritelkyni..S man­zelem jsme to pak dali do kupy a ted spolu cekame dalsi holcicku, i kdyz jsem se k manzelovi vratila, tak jsem jeste nekolik mesicu myslela na toho kamarada. Uz jsem si ho uplne vyhnala z hlavy a ted mi pred par dny (po trictvrte) roce zase ozval, jen tak mi napsal jak se mam?! Celou me to vyvedlo z miry, tak jsem mu rekla ze se mam skvele a ze cekam holcicku, on si hned myslel ze to je jeho..tak jsem ho ihned vyvedla z omylu. Ale stejne jsem z toho rozhozena..Nechapu proc se mi ozval a celou me rozhodil :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13150 příspěvků 19.12.18 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o zachovani anonymu. Po rozchodu s manzelem jsem se seznamila s jednim muzem..Ja nasla oporu v nem a on zase ve me. Psali jsme si od rana do vecera, stravili jsme spolu spoustu casu i vikendy.. Oba jsme nikoho nemeli, on byl rozvedeny a ja teprve rozvod planovala ale uz jsem s manzelem nebyla. On mi ale rikal ze me bere jen jako kamaradku s vyhodama, pritom na me porad zarlil..Pak jsem u nej byla pres vikend. Proste nadherne straveny vikend, choval se ke me jako ke kralovne. S manzelem mam dceru a ta byla zrovna u nej. Meli jsme s manzelem dohodu, ze ji bude mit u sebe kazdych 14 dnu na vikend. Ja se ale do toho,,kamarada" zamilovala a kdyz jsem mu rekla ze k nemu citim neco vic, tak se mnou prestal komunikovat..Trvalo mi dlouho na nej zapomenout, pak jsem zjistila ze se za par dnu nasel pritelkyni..S man­zelem jsme to pak dali do kupy a ted spolu cekame dalsi holcicku, i kdyz jsem se k manzelovi vratila, tak jsem jeste nekolik mesicu myslela na toho kamarada. Uz jsem si ho uplne vyhnala z hlavy a ted mi pred par dny (po trictvrte) roce zase ozval, jen tak mi napsal jak se mam?! Celou me to vyvedlo z miry, tak jsem mu rekla ze se mam skvele a ze cekam holcicku, on si hned myslel ze to je jeho..tak jsem ho ihned vyvedla z omylu. Ale stejne jsem z toho rozhozena..Nechapu proc se mi ozval a celou me rozhodil :zed:

Asi mu došly kamarádky s výhodami. Tak hádej, na koho si vzpomněl..

truelly
Závislačka 2941 příspěvků 19.12.18 13:25

@Russet Tak se mu nějak udělalo smutno… :P

Russet
Extra třída :D 13150 příspěvků 19.12.18 13:28
@truelly píše:
:mrgreen: Kolja je super.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 13:28

Me se takhle ozval ted skoro po 10 letech byvaly partner takova ta velka laska. Mam pocit, ze se bude rozvadet a jenom ze zvedavosti by me zajimalo kolikata jsem byla v seznamu jeho ex :-) Nicmene jsem mu napsala, ze se mam krasne a mam novou kocicku (dceru) a jsou ji 3 mesice :-) pred tydnem jsem ho dokonce potkala u skolky a taky tam neco placal jak se ozve ale se mnou uz to ani nehne, ma par let zpozdeni.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 19.12.18 13:39

Chlapíci tohoto druhu se ozývají stále, kontrola tvého stavu, jak si zničená z jeho nepřítomnosti - jak čtu tak ano. Vymazat číslo, nereagovat. Kamarádko s výhodami co jste společně našli oporu :)

@truelly píše:

likviduje starý diář, zakládá nový, zkouší co kde funguje

baimoli
Kecalka 438 příspěvků 19.12.18 13:39

Přítelkyně ho odkopla a chce si hojit sebevědomí :roll:

sediza
Ukecaná baba ;) 1766 příspěvků 19.12.18 13:39

Protože chce šu**t??!

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 19.12.18 13:39
@Russet píše: :mrgreen: Kolja je super.
:D :D
Anitramm
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 19.12.18 13:41

No proč se asi ozval?To je záhada.. :think: :lol:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 19.12.18 13:41
@sediza píše:
Protože chce šu**t??!

no jistě

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 19.12.18 13:43
@Anonymní píše:
Me se takhle ozval ted skoro po 10 letech byvaly partner takova ta velka laska. Mam pocit, ze se bude rozvadet a jenom ze zvedavosti by me zajimalo kolikata jsem byla v seznamu jeho ex :-) Nicmene jsem mu napsala, ze se mam krasne a mam novou kocicku (dceru) a jsou ji 3 mesice :-) pred tydnem jsem ho dokonce potkala u skolky a taky tam neco placal jak se ozve ale se mnou uz to ani nehne, ma par let zpozdeni.

10 roků to je sakra hodně zaschlý sperma

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 13:57
@baimoli píše:
Přítelkyně ho odkopla a chce si hojit sebevědomí :roll:

Prave ze neodkopla, jeste mi psal ze mi moc gratuluje a ze s tou svoji chteji taky zalozit rodinu, ale ona pry ma malou sanci na otehotneni. Co jsem koukala na jeho profil na Fb , tak ona bude tek o 15 let starsi nez on, vypada spis jak jeho mama. :roll:

Klopotkova
Echt Kelišová 8621 příspěvků 19.12.18 14:01

To je jasné!
Zjistil, ŽE JSI BYLA NEJVĚTŠÍ LÁSKA JEHO ŽIVOTA, udělal chybu a chce s Tebou být. On Tě miluje. :mrgreen: :mavam:

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3041 příspěvků 19.12.18 14:05

Neboj,kdyz ted zjistil,ze mas pupek,uz se neozve. Projizdi diar a zkousi,ktera by mu dala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >