Nechápu svého přítele

Anonymní
9.6.20 11:43

Nechápu svého přítele

Ahoj :,( Poslední dobou musím vše vymýšlet já, abychom si zahráli nějakou blbou hru musela jsme to navrhnout třikrát, až potom to pro mě tedy udělal. Dříve jsme chodili dost na procházky nebo objevovali okolí, teď řekne, že je venku zima a nikam nejde. (Když mu ale napíšou kamarádi, to jde velice rád). Někdy jsme společně něco ukuchtili a experimentovali, poté si udělali třeba hezky večer. o to už taky nemá zajem. Když jsme si nalili nějaký alkohol a vymysleli zábavu, vše už šlo samo. Naposledy to stalo za nic. Ani alkohol na uvolnění nepomohl. Společné aktivity téměř vypršely. Už nějakou dobu začal dost hrát hry, a poté řekl, že sám ví, že by tak hrát neměl ale neuvědomuje si to, a tak ať ho zastavím, když se mi to bude už zdát moc. Což jsem hodně ocenila. Teď ale měl sluchátka a hrál a já prohodila nějakou blbost a on se začal rozčilovat co zase po něm chci, že slyší jak něco říkám, ale přes sluchátka pořádně nevěděl co. (Celý den jsem po něm nic nechtěla, a tak mě to o to víc zamrzelo). Nějak těžké období nemá, naopak si myslím, že by měl být naprosto v pohodě. Tak aby nenadaval, že na něj mluvím, tak jsem mu napsala, co si myslím. Že spolu neděláme už nic kromě toho, když si vzpomene na sex, to když chce experimentovat, tak pristoupim na spoustu věcí. A on se začal rozčilovat, že když si to tak myslim, že ani ten sex už nebude, abych si to nemyslela… Takže si to přebral úplně po svém. Já chtěla trochu zájmu a že nebude ani sex. Takže se vůbec nic nevyřešilo. Po pár zprávách řekl:,,Možná v nás prostě nevěřím už. Možná jsem udělal tolik chyb, že chci někde začít znovu a ty chyby nedělat. Snaha by byla, ale víra ne.,, To mě opravdu ranilo a celou noc jsem nespala a brečela. Člověk dělá vždy chyby, z jedné se poučí, ale udělá další. V našem vztahu už to vypadalo, že vše špatně je za náma, dlouho bylo vše v pořádku a já nechápu, jak na to najednou přišel. Takže jsem počítala, že se asi už rozejdeme. Ráno vstal, dál mi několik pusinek a řekl, že musí jít, i když se mu odemě nechce, ze nestíhá. Tak jsem si myslela, že o tom třeba přemýšlel a bude to dobrý. Teď mi i psal, co se stalo ve městě a byl úplně v pohodě. Tak jsem si trochu oddechla, i když se stále trochu bojím. Ale poté zase změnil přístup, jak kdybych ho otravovala, i když to on začal psát. Začaly mě už napadat takové věci, že mu zlepšil den někdo jiný… Tak jsem mu jen napsala jak ho miluju a vážím si, že ho mám. Nechápal proč to píšu. Jak kdyby bylo vše ok. Nechápu ho. Každou chvilku se chova jinak, jako jiný člověk. A omlouvám se za slohovku, kdo to dočte, má můj obdiv. Ale potřebovala jsem to ze sebe vypsat.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6459
9.6.20 11:47

Mas nejake zajmy i bez nej, mas kamaradky, chodis nekam?
Z tohoto popisu mi pripada, jestli ho moc nedusis.
Pripada mi, ze se na nej hrozne upinas. Ze mas male sebevedomi a resis neustale, co dela a rika.
Urcite by ti prospelo travit cas i bez nej, najit si zajmy, dalsi pratele a pak uvidis, jak se vas vztah bude vyvijet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53967
9.6.20 11:49
@Anonymní píše:
Ahoj :,( Poslední dobou musím vše vymýšlet já, abychom si zahráli nějakou blbou hru musela jsme to navrhnout třikrát, až potom to pro mě tedy udělal. Dříve jsme chodili dost na procházky nebo objevovali okolí, teď řekne, že je venku zima a nikam nejde. (Když mu ale napíšou kamarádi, to jde velice rád). Někdy jsme společně něco ukuchtili a experimentovali, poté si udělali třeba hezky večer. o to už taky nemá zajem. Když jsme si nalili nějaký alkohol a vymysleli zábavu, vše už šlo samo. Naposledy to stalo za nic. Ani alkohol na uvolnění nepomohl. Společné aktivity téměř vypršely. Už nějakou dobu začal dost hrát hry, a poté řekl, že sám ví, že by tak hrát neměl ale neuvědomuje si to, a tak ať ho zastavím, když se mi to bude už zdát moc. Což jsem hodně ocenila. Teď ale měl sluchátka a hrál a já prohodila nějakou blbost a on se začal rozčilovat co zase po něm chci, že slyší jak něco říkám, ale přes sluchátka pořádně nevěděl co. (Celý den jsem po něm nic nechtěla, a tak mě to o to víc zamrzelo). Nějak těžké období nemá, naopak si myslím, že by měl být naprosto v pohodě. Tak aby nenadaval, že na něj mluvím, tak jsem mu napsala, co si myslím. Že spolu neděláme už nic kromě toho, když si vzpomene na sex, to když chce experimentovat, tak pristoupim na spoustu věcí. A on se začal rozčilovat, že když si to tak myslim, že ani ten sex už nebude, abych si to nemyslela… Takže si to přebral úplně po svém. Já chtěla trochu zájmu a že nebude ani sex. Takže se vůbec nic nevyřešilo. Po pár zprávách řekl:,,Možná v nás prostě nevěřím už. Možná jsem udělal tolik chyb, že chci někde začít znovu a ty chyby nedělat. Snaha by byla, ale víra ne.,, To mě opravdu ranilo a celou noc jsem nespala a brečela. Člověk dělá vždy chyby, z jedné se poučí, ale udělá další. V našem vztahu už to vypadalo, že vše špatně je za náma, dlouho bylo vše v pořádku a já nechápu, jak na to najednou přišel. Takže jsem počítala, že se asi už rozejdeme. Ráno vstal, dál mi několik pusinek a řekl, že musí jít, i když se mu odemě nechce, ze nestíhá. Tak jsem si myslela, že o tom třeba přemýšlel a bude to dobrý. Teď mi i psal, co se stalo ve městě a byl úplně v pohodě. Tak jsem si trochu oddechla, i když se stále trochu bojím. Ale poté zase změnil přístup, jak kdybych ho otravovala, i když to on začal psát. Začaly mě už napadat takové věci, že mu zlepšil den někdo jiný… Tak jsem mu jen napsala jak ho miluju a vážím si, že ho mám. Nechápal proč to píšu. Jak kdyby bylo vše ok. Nechápu ho. Každou chvilku se chova jinak, jako jiný člověk. A omlouvám se za slohovku, kdo to dočte, má můj obdiv. Ale potřebovala jsem to ze sebe vypsat.

takže on ti napíše, že už ve váš vztah nevěří a chtěl by začít jinde a ty mu napíšeš, že ho miluješ a vážíš si ho, když na začátku píšeš x věcí co ti vadí? Přijde ti tvoje reakce normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 11:53

Napíše, že nevěří. Já se psychicky připravují na rozchod. A on ej poté úplně v pohodě a řekne mi, že se mu odemě nechce. A pak se zase chová jinak a jinak… Já ho miluji a chci s ním být, mrzí mě pouze to, jak je na mě bez důvodu hnusný a nemá snahu dělat společně věci. Ale nevymenila bych ho. A právě jak říká stále něco jineho, tak nevím na čem jsme.

• Nahlásit
  • Citovat
510
9.6.20 11:55
@Anonymní píše:
Nechápu svého přítele

Z toho si nic nedělej, já to mám stejně. Chlapi si poslední dobou zvykli, že pro ně uděláme všechno, že jim vše nachystáme, že je podržíme, že tu pro ně vždy Budem a ničeho si neváží. Neumí to vyjádřit zpět a jak to vidím i u tebe, radši se rozejdou, než udělat jednu věc co bychom po nich chtěly my. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 11:55
@Jana525 píše:
Mas nejake zajmy i bez nej, mas kamaradky, chodis nekam?
Z tohoto popisu mi pripada, jestli ho moc nedusis.
Pripada mi, ze se na nej hrozne upinas. Ze mas male sebevedomi a resis neustale, co dela a rika.
Urcite by ti prospelo travit cas i bez nej, najit si zajmy, dalsi pratele a pak uvidis, jak se vas vztah bude vyvijet.

Možná, že máš pravdu… Cvičím, běhám, snažím se sportovat a udržovat si kondici. Tak to každý máme čas pro sebe. Ale asi bych byla také rada, kdyby byl nějaký čas i společný :/. On se začne chovat divne, i když po něm nic nechci a jen ho vyřídím ze hry. Čas bez něj trávím. A přijde miy že spolu netravime už žádný čas :/. Tak to mě mrzí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 11:56
@Meredithx píše:
Z toho si nic nedělej, já to mám stejně. Chlapi si poslední dobou zvykli, že pro ně uděláme všechno, že jim vše nachystáme, že je podržíme, že tu pro ně vždy Budem a ničeho si neváží. Neumí to vyjádřit zpět a jak to vidím i u tebe, radši se rozejdou, než udělat jednu věc co bychom po nich chtěly my. :nevim:

Přesně tak :/, ale co je to za logiku? Proč je to pro ně tak těžké. Vždyť nechceme zas tolik ne.

• Nahlásit
  • Citovat
376
9.6.20 11:57

Tak dočteno, a kde je tvoje hrdost k sobě samotné v té tvé zamilovanosti, proč ze sebe děláš hadr na otření jeho slziček? Holka zlatá, ubližuješ tím sama sobě a pěstuješ v sobě neblahé návyky. Kdepak máš nějaké jen svoje koníčka a radosti? Proč se tvůj den odvíjí od toho, jaký má ten xindl náladu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
9.6.20 11:58

Jo a za co konkrétně si zakladatelko svého PARTNERA vážíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
9.6.20 11:59
@Anonymní píše:

Prosím tě, už takhle spolu nic neděláte a ještě ti řekne, že nebude teda ani ten sex…To si je chlapec tak jistý, že s ním budeš, že ti bude ještě vyhrožovat? Co teda máte společného? Teď už vlastně nic. Odejdi od něj, jsi mladá a nemusíš dělat kompromisy. Když to nefunguje už na začátku, těžko se to později zlepší, spíše naopak. Když už teď má pán pocit, že tě má jistou, tak uvidíš, až se vezmete a porodíš dítě a ty na něm budeš finančně závislá, to se ti ukáže už v plném světle a asi se ti to líbit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4435
9.6.20 12:00
@Meredithx píše:
Z toho si nic nedělej, já to mám stejně. Chlapi si poslední dobou zvykli, že pro ně uděláme všechno, že jim vše nachystáme, že je podržíme, že tu pro ně vždy Budem a ničeho si neváží. Neumí to vyjádřit zpět a jak to vidím i u tebe, radši se rozejdou, než udělat jednu věc co bychom po nich chtěly my. :nevim:

Jo a potom přijde holka, co nebude dělat všechno. Nebude toho chlapa tak „žrát“, bufe mít sebeúctu a hrdost a chlap začne šlapat, jak hodinky… Takhle to adpon podle mě dopadne u zakladatelky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
9.6.20 12:02
@Maria37 píše:
Jo a potom přijde holka, co nebude dělat všechno. Nebude toho chlapa tak „žrát“, bufe mít sebeúctu a hrdost a chlap začne šlapat, jak hodinky… Takhle to adpon podle mě dopadne u zakladatelky…

mno já nevím, málo komu imponuje přísavka na pc s klapkami na uších

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13353
9.6.20 12:02
@Anonymní píše:
Napíše, že nevěří. Já se psychicky připravují na rozchod. A on ej poté úplně v pohodě a řekne mi, že se mu odemě nechce. A pak se zase chová jinak a jinak…

Jako že u tebe bydlí a má plnej servis? Přispívá alepsoń na nájem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6459
9.6.20 12:03
@Anonymní píše:
Možná, že máš pravdu… Cvičím, běhám, snažím se sportovat a udržovat si kondici. Tak to každý máme čas pro sebe. Ale asi bych byla také rada, kdyby byl nějaký čas i společný :/. On se začne chovat divne, i když po něm nic nechci a jen ho vyřídím ze hry. Čas bez něj trávím. A přijde miy že spolu netravime už žádný čas :/. Tak to mě mrzí

Pokud je to takhle, tak si zacni vazit sama sebe a rozejdi se s nim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16887
9.6.20 12:05
@Anonymní píše:
Napíše, že nevěří. Já se psychicky připravují na rozchod. A on ej poté úplně v pohodě a řekne mi, že se mu odemě nechce. A pak se zase chová jinak a jinak… Já ho miluji a chci s ním být, mrzí mě pouze to, jak je na mě bez důvodu hnusný a nemá snahu dělat společně věci. Ale nevymenila bych ho. A právě jak říká stále něco jineho, tak nevím na čem jsme.

proč? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama