Nechat brečet? Proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zvejka.lucik
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 20:04
Nechat brečet? Proč?

Ahojky všichni, mám 10ti měsíčního syna a na návštěvách u rodiny a známých často slýchám radu ať ho nechám chvíli brečet. Já nevím, proč bych to měla dělat? Možná jsem divná, ale mám své dítě ráda a nechci aby brečelo, když tomu můžu zabránit. Ano, někdy ho holt musím nechat brečet, když potřebuju např. vařit a nedaří se mi ho uklidnit aniž bych ho chovala. Ale proč mě rodina a známí kritizují za to, že když jsem u nich na návštěvě, snažím se, aby nebrečel? To hned slyším, že jsem jeho otrok… Prý aby si nezvykal, že hned přiběhnu, jak zakvíkne. Pardon, ale když ještě neumí chodit natož mluvit, nemá jinej prostředek, než pláč aby mi řekl, že ho něco trápí. Mám ho svou nečinností naučit, že mě jeho trápení nezajímá? Mám ho nechat brečet a v klidu sedět na zadku a pít kafíčko. Vy v tom vidíte nějaký smysl? Já teda ne, tak jsem asi divná…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 30.03.19 20:10

Ježiš proč to řešíš? Když to tak nechceš dělat, tak jim řekni, že to tak nechceš dělat. A je to. Každý má na výchovu jiný názor, to je normální.

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 30.03.19 20:13

Známe. ;) Vykašli se na to a dělej to podle sebe, ne podle toho, jak to chtějí nebo dělají ostatní. Taky jsem nikdy nenechala „vybrečet“, jako otrok si kvůli tomu fakt nepřipadám. :nevim: :lol:

Příspěvek upraven 30.03.19 v 20:14

Alušáček
Závislačka 3571 příspěvků 30.03.19 20:13

@Zvejka.lucik Nejsi divna, jsi na rozdíl od tvého okolí úplně normální, poslouchej svůj mateřský instinkt, ne rady ostatních :palec: Dětem jsem byla vždy k dispozici, plakat jsem je nenechávala ani kvůli vaření.

Zvejka.lucik
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 20:18

@Čičorečka Víš jak, první dítě, nejsem si jistá sama sebou a do toho slyším z různých stran takové rady. Pak jsem z toho ještě víc nejistá a to mě rozčiluje.

Zvejka.lucik
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 20:18

@Anitramm Díky za podporu :blush:

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 30.03.19 20:19

Však si dělej co chceš je to tvoje věc…já jsem třeba nebehala kvůli každému pípnutí, švagrová tak běhá a má z decek takové malé zavislaky že ty bych nehlídala ani kdyby mi za to někdo zaplatil.zajimave je že když je hlídám v její přítomnosti já tak ani nemají snahu knourat a normálně si hrají.

Příspěvek upraven 30.03.19 v 20:23

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 30.03.19 20:19

Jako máma sama poznáš, kdy dítě brečí, že něco potřebuje a kdy se třeba jen vzteká. Ať se rozhodneš dělat cokoliv, nikdo nemá právo ti do toho kecat. Já své dítě někdy řvát nechám, ale už je starší a vyloženě zkouší si vztekem něco vynutit. Dělej, co tobě a tvému dítěti vyhovuje

Zvejka.lucik
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 20:19

@Alušáček taky díky za podporu, uklidnili jste mě holky, že nejsem divná :grin:

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 30.03.19 20:20

Asi bych odpověděla něco ve smyslu, že si příbuzní pěkně budují startovní čáru na případné hlídání. Když Ti vlastně ukazují, jak jim bude šumák jaké má svěřené dítě potřeby či rozmary. Jak asi jinak má dát malý najevo, že něco chce/potřebuje? Přejede mi vždy husina, když si představím tu necitelnost, co podobné rady představují pro to malé
Syn je Tvou součástí už navždy …

Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 30.03.19 20:20

Rid se sebou, časem poznáš co je to za pláč. Já teda nenechávala vybrecet, ale zároveň sem nebezela a nechovala malého jenom co někde pipnul.

Denina01
Kecalka 499 příspěvků 30.03.19 20:21

@Zvejka.lucik taky jsem to slýchala a i mnohem horší rady :hug: nedej se, dělej, jak je vám oboum příjemné. Plakát nechám, jen když jsem nutně na WC, vařím s mimčem v šátku, když pláče. S první dcerkou jsem to dělala také tak a teď je mi odměnou stálá věta mami já sama :mrgreen:

bublinek
Kelišová 5460 příspěvků 30.03.19 20:22

My jsme jednou z takové návštěvy odešli předčasně, protože jsem nebyla schopna nijak dítko utišit, nic nepomáhalo, až když jsme se začali balit se zklidnila …
Nenechala bych brečet

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 30.03.19 20:22

At si trhnou nohou. Jejich dite to neni, nemaji takovy cit. Ja od jedne diskuze od kamaradu odesla (ted uz exkamaradu), protoze hodlaji v dobe histeraku dite rvat pod ledovou sprchu a ze resim od mimina ohledne spanku a jidla mu udelaji oni (ta sprcha je pro me tejrani a je to na facku) kazdopadne to dite ani nemaji narozene a uz takhle premyslej :zed: nekteri by zaslouzili vykastrovat

Zvejka.lucik
Povídálka 32 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 20:23

@dedrichov Díky, přesně to si myslím.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama