Nechat dítě s tátou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 09:34
Nechat dítě s tátou?

Pro úvod s chlapem to máme složitější. Hádáme se, tak nějak fungujeme, ale skřípe to. Mame spolu dvě děti jedno bude mít čtyři a druhé dva roky. Starší chodilo do školky v Rakousku. Od srpna jsem s dětmi v CZ, protože potřebuju práci, kterou jsem tam nenašla. Mateřská mi končí. Od září jdu do prace, pro malého tu školku zatím nemám. Chlap chce aby byl s klukem v Rakousku a já s malou tady. Malou budou hlídat rodiče, protože ve školce by to nedala. A otázka zní nechat syna s chlapem? Zatím by to bylo do konce října. V listopadu budeme všichni tady. Na jednu stranu by se mi ulevilo starat se sama o dvě děti není snadné. Na druhou stranu nechat dítě s tátou… nevím jak se rozhodnou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 31.08.18 09:37

A proč ne? On ty děti taky nechává s tebou.. Pokud by to zvládal časově.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 31.08.18 09:38

A proč ne? :nevim:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 09:41

Prave.. s tatou.. s kym jinym by mel byt stejne v pohode a v bezpečí krom tebe? U nas bych nemela problem, zalezi jak funguje no

Malina7
Závislačka 2667 příspěvků 31.08.18 09:41

Já osobně bych chtěla mít děti spolu, nikoliv je oddělovat.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 31.08.18 09:42

Jestli se hodně bojíš dejte zkušební dobu a uvidíte zda to zvládá. Ale i tatínkovi umí být šikovní. :hug:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13895 příspěvků 31.08.18 09:42

Záleží pouze na tom, zda péči zvládne. Já bych svému nechala bez mrknutí oka

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 31.08.18 09:43
@Malina7 píše:
Já osobně bych chtěla mít děti spolu, nikoliv je oddělovat.

Takže je oba hodit na krk prarodičům :nevim: Já bych zase nerozdělovala rodinu, ale to je věc jiná.

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 31.08.18 09:48

Je to jen dosacne do konce rijna… to myslim zvladnou

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 31.08.18 10:03

Jestli je to na 2 měsíce tak bych ho nechala s tátou, je to dočasné a nějak se to zvládne, dlouhodobě bych je nerozdělovala…

terinka4444
Hvězda diskuse 67840 příspěvků 31.08.18 10:04

Ne, v žádném případě bych nerozdělila děti a jedno nešoupla k tátovi na dva měsíce,ještě malé čtyřleté.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32520 příspěvků 31.08.18 10:06

Píšeš, že je to dočasné na 2 měsíce. S tím bych neměla žádný problém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 10:07

Děkuji za odpovědi. Právě, že se tak nějak od narození starám o děti jen já. Chlap občas vezme děti ven. Ale musím mu říct. Časově by asi nebyl problém. Zařídil by si to v práci. Přinejhorším až by měl volno tak by malého přivezlo do CZ.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 31.08.18 10:10
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi. Právě, že se tak nějak od narození starám o děti jen já. Chlap občas vezme děti ven. Ale musím mu říct. Časově by asi nebyl problém. Zařídil by si to v práci. Přinejhorším až by měl volno tak by malého přivezlo do CZ.

Tak teď má možnost se o ně taky konečně starat. Já bych to klidně aspoň zkusila, budou si blíž.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 10:13

Ještě mě napadlo jak je to s odpočtem daní? Mohu žádat na obě děti. Chlap nežádá.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >