Kamioňák a city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 22:31
kamioňák a city

Ahoj holky nevim uz komu se vypovidat. Mam manzela ridice MKD jezdi to 2 roky, driv turnusy 4+1 ted je tyden pryc o vikendech je doma, mame doma syna(muj syn z byv. vztahu) a ted miminko. Manzel se hodne zmenil, nejak uz neumi davat city najevo, je neustale protivny, neprijemny a porad hleda chyby ve vsem co s detma delame. Me navic podezira z nevery a neustale see snazi obvinovat, zarli na kazdeho a dela sceny kdyz me jen nekdo pozdravi. Nikdy mi nerekne miluji te, nerika uz nic hezkeho, stale hleda nedostatky kdyz je doma, po zpravach sms a volani je milej, umi i rict neco hezkeho, vety konci slovy miluji te. Ale to vzdy kdyz je v praci. Hrozne mi chybi nejake neznosti, hezke slovo. Mate to doma taky nekdo?

Miluji ho, nechci o nej prijit, stale doufam ze az prestane jednou jezdit se to zmeni.

Omlouvam se ze pisi bez diakritiky jsem na telefonu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 30.08.18 23:17

Nemohl být nevěrný on tobě? .. následně by tě víc podezíral, to je dost běžné a měl zlou náladu z toho že to tají, případně to trvá a neví si v tom všem rady.. NEMUSÍ TO TAK BÝT, ale to náhlé podezírání z nevěry je dost typické poté, co je nevěrný ten druhý :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 23:24

pokud máš fb, zkus skupinu manželky kamionaků - jsou tam minimálně dvě, možná se tam někdo najde, kdo pomůže rozklíčovat.

Mám také kamionaka, taky je protivný, hlavně, když přijede domů. Taky mu vadí, když jsme dětmi někde sami, otáčí to na peníze, že utrácíme. Už začal kritizovat i po telefonu. Jen zatím nepodezírá z nevěry.

Uživatel je onlineMartinKa36
Závislačka 3350 příspěvků 31.08.18 00:42

Pokud tě podezírá z vevěry tak je to projekce, znamená to že že na tvém míste by si pořídil milence.

Příspěvek upraven 31.08.18 v 13:22

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 31.08.18 10:15

nejspíš tě už nemá rád, zkus nějaký sport

xxBubu92
Nováček 8 příspěvků 31.08.18 13:50
:pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 13:58
@4-1.cz píše:
Nemohl být nevěrný on tobě? .. následně by tě víc podezíral, to je dost běžné a měl zlou náladu z toho že to tají, případně to trvá a neví si v tom všem rady.. NEMUSÍ TO TAK BÝT, ale to náhlé podezírání z nevěry je dost typické poté, co je nevěrný ten druhý :nevim:

To nevim ale rekla bych ze ne, opravdu nema kde, me spis prejde ze je to jeste z minulosti kdyz jezdil a ex ho podvadela a on je nacapal, rekl mi o tom, ale nevim nu. Obcas me to mrzi ale rikam si ze to prekoname ze casem pochopi ze jsem tu pro nej a ze jsem verna :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:00
@MartinKa36 píše:
Pokud tě podezírá z vevěry tak je to projekce, znamená to že že na tvém míste by si pořídil milence.Příspěvek upraven 31.08.18 v 13:22

Take si to myslim protoze to rika i doma ze by si nasel nekoho kdo bude doma s nama. Podle me mu vadi ze nemuze byt s detmi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:01

A jezdit musí?taky jsem měla kamioňáka, víkendové manželství jsme měli několik let,ale nikdy jsem teda nezažila to,co popisuješ.psal hezké sms, domů se vždy těšil a ten víkend jsme si vždy krásně užili.u nás byl naopak trochu problém, když přestal jezdit ven a byl denně doma.ono to ty chlapy změní,jsou zvyklí týden být sami se sebou, nemají pak doma potřebu tolik komunikovat, chtějí svůj klid.mě to lezlo děsně na nervy,ale úspěšně jsme to zvládli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:02
@Sněžení píše:
nejspíš tě už nemá rád, zkus nějaký sport
:zed: jiste to fakt pomuze, ja za vztah budu bojovat, z boje se neutika :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:06
@Anonymní píše:
A jezdit musí?taky jsem měla kamioňáka, víkendové manželství jsme měli několik let,ale nikdy jsem teda nezažila to,co popisuješ.psal hezké sms, domů se vždy těšil a ten víkend jsme si vždy krásně užili.u nás byl naopak trochu problém, když přestal jezdit ven a byl denně doma.ono to ty chlapy změní,jsou zvyklí týden být sami se sebou, nemají pak doma potřebu tolik komunikovat, chtějí svůj klid.mě to lezlo děsně na nervy,ale úspěšně jsme to zvládli.

Zatim jezdit musi, jeho ex ho zadluzila tak aby vse zaplatil, to u nas je to zvlastni celkove. Ted mel tyden volno a vse bylo uzasny ale az kdyz se poradne vyspal a nikdo ho neotravoval s praci, venoval se detem. Vse se meni kdyz je v pracovnim kolotoci, ja si rikam ze kdyz vydrzim dokud bude jezdit pak se to zlepsi, nechci odejit bez boje :roll: ale zavidim ze ste to zvladly :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:15
@Anonymní píše:
Zatim jezdit musi, jeho ex ho zadluzila tak aby vse zaplatil, to u nas je to zvlastni celkove. Ted mel tyden volno a vse bylo uzasny ale az kdyz se poradne vyspal a nikdo ho neotravoval s praci, venoval se detem. Vse se meni kdyz je v pracovnim kolotoci, ja si rikam ze kdyz vydrzim dokud bude jezdit pak se to zlepsi, nechci odejit bez boje :roll: ale zavidim ze ste to zvladly :potlesk:

No jak píšu, až přestane jezdit,bude to ještě makačka.svým způsobem si na sebe v době co jezdí odvyknete,a pak se budete zase znovu sžívat,zvykat si na sebe,polezete si chvíli na nervy.budu držet palce,aby jste to zvládli.můj jezdil kvůli hypo,aby byla brzy zaplacená.ale teda nikdy neprudil, spíš mě litoval,co vše musím doma bez něj zvládnout,plus dvě děti k tomu.no nic, už je to za námi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:21
@Anonymní píše:
No jak píšu, až přestane jezdit,bude to ještě makačka.svým způsobem si na sebe v době co jezdí odvyknete,a pak se budete zase znovu sžívat,zvykat si na sebe,polezete si chvíli na nervy.budu držet palce,aby jste to zvládli.můj jezdil kvůli hypo,aby byla brzy zaplacená.ale teda nikdy neprudil, spíš mě litoval,co vše musím doma bez něj zvládnout,plus dvě děti k tomu.no nic, už je to za námi.

Ja vim ja sem si zvykla na to bejt na vse sama na dum, na deti a vse okolo :lol: obcas i ted o tech vikendech si lezem na nervy, pac je hlavou stale v praci :zed: jako stale verim ze to prekoname, v jadru je to uzasny chlap jen mi prijde ze se boji ze prijde nekdo jinej. Dekuji za podporu snad to vybojujem :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:38
@Anonymní píše:
Ja vim ja sem si zvykla na to bejt na vse sama na dum, na deti a vse okolo :lol: obcas i ted o tech vikendech si lezem na nervy, pac je hlavou stale v praci :zed: jako stale verim ze to prekoname, v jadru je to uzasny chlap jen mi prijde ze se boji ze prijde nekdo jinej. Dekuji za podporu snad to vybojujem :palec:

U něj ten strach pramení z toho, že už to jednou zažil,tak se mu zase nediv.ale měl by si to řešit někde v sobě,a ne být protivný na tebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 15:53
@Anonymní píše:
U něj ten strach pramení z toho, že už to jednou zažil,tak se mu zase nediv.ale měl by si to řešit někde v sobě,a ne být protivný na tebe.

To on moc neumi, neumi skryvat nic prave vse co citi tak to i rika

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >