Předmanželská smlouva a nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 18:31
Předmanželská smlouva a nevěra

Přítel přišel s tím, ze bychom se mohli vzít, problém je ten, ze zrovna není z věrných a já skoro nic nemám na rozdíl od nej, dá se nějak “ošefovat” předmanželskou smlouvou, ze pokud bude nevěrný mám i já na něco nárok? Jsme spolu téměř 4 roky a máme malý mimčo, nebo ještě jinak na co si dat v te smlouvě pozor? Prosím anonym

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19275 příspěvků 30.08.18 18:33

A jak mu tu nevěru dokážeš? Jako jedna nevěra za pade nebo jak?
Má opravdu cenu si někoho takového brát?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 30.08.18 18:34

smluvní pokuta za každej dokonanej šuk (s jeho orgasmem), můžeš to rozbetlovat dál, třeba za honění, kouření, vilný dívání a tak podobně, nižší sazby

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 30.08.18 18:35
@pikola píše:
Má opravdu cenu si někoho takového brát?

se blbě ptáš, má prachy né

Hroznej puberťák
Závislačka 4915 příspěvků 30.08.18 18:36
@pikola píše:
Má opravdu cenu si někoho takového brát?

Tak má, když z něj něco kápne, takhle z něj má prd :D :jazyk:

zoidberg
Extra třída :D 11900 příspěvků 30.08.18 18:36

Ne náš právní řád to neumožňuje. Respektive napsat si tam můžete co chcete, ale soudně to nevybojujes.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 30.08.18 18:40
@zoidberg píše:
Ne náš právní řád to neumožňuje. Respektive napsat si tam můžete co chcete, ale soudně to nevybojujes.

ale šlo by něco ve smyslu, že pokud k rozpadu vztahu přispěl výhradně manžel, tak se SJM dělí podílem …

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 30.08.18 18:41
@Hroznej puberťák píše:
Tak má, když z něj něco kápne, takhle z něj má prd :D :jazyk:

sory, ale už maj z kápnutí mimíska, vůbec nečteš

Hroznej puberťák
Závislačka 4915 příspěvků 30.08.18 18:44
@zoidberg píše:

Máš prd představivost, stačí aby na ni napsal půl majetku a už nic dalšího řešit nemusí :jazyk:

zoidberg
Extra třída :D 11900 příspěvků 30.08.18 18:45
@pohledzdruhes­trany píše:
ale šlo by něco ve smyslu, že pokud k rozpadu vztahu přispěl výhradně manžel, tak se SJM dělí podílem …

To myslím nelze. To by už byla podmínka. Chlapi by si tam pak mohli psát povinnou četnost sexu a pod. Škoda no ale nejsme v USA.

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 30.08.18 19:07
@Anonymní píše:
Přítel přišel s tím, ze bychom se mohli vzít, problém je ten, ze zrovna není z věrných a já skoro nic nemám na rozdíl od nej, dá se nějak “ošefovat” předmanželskou smlouvou, ze pokud bude nevěrný mám i já na něco nárok? Jsme spolu téměř 4 roky a máme malý mimčo, nebo ještě jinak na co si dat v te smlouvě pozor? Prosím anonym

Tak ty víš že je nevěrný a máš s ním dítě a ještě si ho chceš vzít ? Teda chtěla bych aby mi některé věci byly u zadku jako tobě tohle :think:

Martha03
Kecalka 458 příspěvků 30.08.18 19:14

Mno nejsme v Americe… Jestli je do větru ti asi nevadí když jsi s ním realizovala dalšího člověka, takže ti jde o prachy, protože jak píšeš „nic nemáš“. I kdyby to šlo tak by mě zajímalo jak by jsi ho donutila, aby ti to podepsal. Protože jestli s ptákem litá do okolí a jiných teplých krajin, byl by idiot, kdyby něco takového podepsal. Pro tebe by bylo ideální zajistit SJM nebo predmanželkou smlouvu tak, aby když tě kopne do zádele, jsi z toho něco měla. Případně ať ti dá prachy za každou nevěru do kasičky…

eumedon
Extra třída :D 13621 příspěvků 30.08.18 19:15
@Anonymní píše:
Přítel přišel s tím, ze bychom se mohli vzít, problém je ten, ze zrovna není z věrných a já skoro nic nemám na rozdíl od nej, dá se nějak “ošefovat” předmanželskou smlouvou, ze pokud bude nevěrný mám i já na něco nárok? Jsme spolu téměř 4 roky a máme malý mimčo, nebo ještě jinak na co si dat v te smlouvě pozor? Prosím anonym

Jako že v případě věrnosti nebudeš mít nárok na nic, ale v případě nevěry na něco jo?

Cituju z tohohle :

Smlouvu si nicméně můžete navrhnout sami. Týkat se ale musí skutečně jen majetku. „Manželská smlouva nesmí obsahovat jinou úpravu než úpravu majetkových vztahů. To znamená, že snoubenci si například nemůžou stanovit, zda a kolik budou mít dětí, kdo se bude o děti starat nebo kdo vykonávat jakou domácí práci,“ upozorňuje Radim Neubauer z Notářské komory. Do smlouvy nepatří ani sankce za případnou nevěru nebo naopak prémie za porození syna.

Markéta80
Hvězda diskuse 40020 příspěvků 30.08.18 19:17
@Anonymní píše:

tak si ho neber ale asi nevěru nebereš jako problém tak to neřeš ;)

_0812_
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 30.08.18 19:49

Tak mu choď na drobný a škudly ne? :mrgreen: :mrgreen: Ach jo… A co když půjdete od sebe ještě než budete svojí? Tak to taky budeš mít kulový. Navíc když si tě vezme a to co nabyde za manželství, tak máš stejně na polovinu nárok, takže když byste se kvůli jeho nevěře rozváděli tak ti náleží polovina

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >