Věkový rozdíl 15 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 09:24
Věkový rozdíl 15 let

Zajímal by mne vas názor na věkový rozdíl 15 let mezi partnery, respektive v našem případě mezi partnerkami, jsme 2 ženy. Já 30, partnerka 45. 1 mimi, ja bio matka. Výhody, nevýhody, kdyztak vaše zkušenosti

Reakce:
Fircon
Kecalka 299 příspěvků 31.08.18 09:27

Moji rodiče jsou o 10 let, prarodiče byli od sebe o 12 let.
Věk asi moc roli nehraje, záleží na tom, jak je to mezi vámi, jak vám to klape.
Pokud jste na začátku vztahu a nevíte, co čekat, holt si to musíte vyzkoušet. Někdy si budete rozumět s člověkem o dvacet let starším a se stejněm starým ne…a naopak. Je to individuální.

Heinich
Závislačka 3215 příspěvků 31.08.18 09:29
@Anonymní píše:
Zajímal by mne vas názor na věkový rozdíl 15 let mezi partnery, respektive v našem případě mezi partnerkami, jsme 2 ženy. Já 30, partnerka 45. 1 mimi, ja bio matka. Výhody, nevýhody, kdyztak vaše zkušenosti

U žen bych předpokládal menší problémy. Mají i podobnou sexualitu (ve smyslu výdrže její trvanlivosti během života).

Ijen
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 31.08.18 10:02

Do vztahu s muzem o 15 let starsim bych nesla. Znam to z detstvi i ze zkusenosti mych dvou kamaradek. Se vztahem dvou zen nemam zadne zkusenosti, ale urcite zalezi na tom jak jsou vnitrne nastavene, jaky je jejich mentalni vek.

P.H.5567
Nováček 2 příspěvky 31.08.18 12:09

Moje manželka je o 15 let mladší a perfektně nám vše klape. Nevidím sebemenší problém. :mavam:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 31.08.18 15:28

Také máme s partnerem věkový rozdíl aa nepřijde mi to divné, ale je pravda, že na začátku našeho vztahu někteří měli potřebu věkový rozdíl komentovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 11:30

My jsme s partnerem 25 let od sebe (26 let a 51), zijeme spolu uz skoro 4 roky a nemuzu si stezovat. Jsme podobne povahy a chlap je duchem a telem spis nekde 38-40 (sem tam spis mezi 13-15 :D:-)

Delame si z vekoveho rozdilu legraci a zatim nam to vubec neprekazi. Ted cekame mimi a moc se tesime. Jedine, ceho se malicko obavam, je budoucnost - cca za 20 let. Kazdopadne zijeme oba pritomnosti a je to super.

Prosli jsme si uz nekolika krusnymi obdobimi (hlavne kvuli jeho byvale rodine) a prestali je.
Takze za me ano, muze to klapat, ale ne vzdy.

Partner musi respektovat o tolik mladsi partnerku (coz nekteri uplne nedokazi) a naopak. Byt vami, tak do toho jdu, pokud si rozumite :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >