Nechat svého ex plavat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 10:54
Nechat svého ex plavat?

Ahoj holky, už jednou jsem sem psala s dotazem, zda se rozejit s přítelem. Neměl na mě čas. Nakonec jsme spolu zůstali, ale kvůli převážně mě výbušné náladě jsme se před 2 týdny rozesli. Nepopírám, ze jsem ho několikrát urazila. Vše mě to poté moc mrzelo, a vždy jsem se omluvila, on věděl ze taková proste jsem a ze to nemyslím vazne. Udělala jsem to vždy proto, protože se ke mě v hádce otočil zády a začal se smát, i když rikal, ze se nesměje. Poslední dobou jsme se asi 3× rozesli ale vždy jsme se k sobe vrátili cca po 2 dnech. Naposledy jsme se rozesli před 2 týdny. To však bylo definitivni. Ve středu mi dovezl věci, ale pořad jsme si psali. V pátek byl u mě, a strašně brecel, ze ho to mrzi a ze mě má strašně moc rad, ze mě miluje. V sobotu mi dovezl ještě zbytek věci, byl už ale chladný, vztekly a rekl, ze už semnou nechce být, a ze už mě nemiluje. Ze jsme se naposledy k sobe vrátili jen proto, ze jsme se spolu vyspali. (Proč mi teda rikal, ze mě miluje? )Poté jsem přišla na to, ze hned v sobotu byl venku s jinou. Hrozné mi to ublížilo. Vim ze se stýkají dale. Dokonce mi do telefonu rekl, ze s ni chce být a ze ji má radsi než me. A to se znají jen tyden. Prý je mu beze mě dobre. Myslíte, ze se o nej mám ještě snazit, nebo ho nechat jit? Moc ho miluju, nedokážu se smířit s tím, ze už si někoho našel..

Byly jsme spolu rok a půl. Uvazuju jak někoho muže přestat tak rychle milovat. Nebo jestli s rozchodem byl už smireny a rozhodnutý a v sobotu to jen dokončil. Naposledy co jsme se k sobe vrátili mi rikal, ze doufá ze už spolu zůstaneme, ze už se nerozejdeme a ze mě moc miluje a za tyden se stalo tohle, a ještě mi rekl, ze jsme se k sobe vrátili jen proto, ze jsme se spolu vyspali. Nevim co si myslet, jestli si dávat ještě nadeje..
A navíc si vůbec nedokážu představit, ze ho s jeho novou někde potkám. Jednou jsme ji spolu dokonce kritizovali, jak si dává vyzivave fotky na instagram. Našel si typově stejnou jako já. (Malá, hubena, blondýna).
Jediné co má navíc, je plastika nosu, napichnute rty, udělané uměle prsa.

Omlouvám se za chaoticky text..

Příspěvek upraven 25.02.18 v 11:12

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 25.02.18 10:59

Nech ho být. Akorát si navzájem ubližujete.

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 11:00
Temik

Byly jsme spolu rok a půl. Uvazuju jak někoho muže přestat tak rychle milovat. Nebo jestli s rozchodem byl už smireny a rozhodnutý a v sobotu to jen dokončil. Naposledy co jsme se k sobe vrátili mi rikal, ze doufá ze už spolu zůstaneme, ze už se nerozejdeme a ze mě moc miluje a za tyden se stalo tohle.. nevím co si myslet, jestli si dávat ještě nadeje..

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 25.02.18 11:02

Určitě se nevracet, takovy vztah nemá budoucnost :)

Bizky
Kecalka 380 příspěvků 25.02.18 11:04

@Temik měla bys ho nechat jít. Vim, že se to snadno říká. Ale ono vnucovat se někomu, kdo uz nás nemiluje. To neni dobrý a hlavně si to později uvědomíme my samotné, že jsme se jen ponižovaly. On mohl být „odmilovanej“ už dýl. Přesvědčila jsem se nesčetněkrát, že chlapi jsou v tomhle jiní a nedělá jim až zas takový problém vykládat o citech, ačkoli to vůbec necítí.

mary.27
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 25.02.18 11:04

Respektuj jeho rozhodnutí. S zou novou se zřejmě snaží na tebe zapomenout. Je to ještě moc čerstvé, aby jste to oba v hlavě měli vyřešené. Nečekej a nedoufej. Evidentně jste se k sobě nehodili. Najděte si každý jiného partnera dle svého temperamentu..

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 11:05
@mary.27 píše:
Respektuj jeho rozhodnutí. S zou novou se zřejmě snaží na tebe zapomenout. Je to ještě moc čerstvé, aby jste to oba v hlavě měli vyřešené. Nečekej a nedoufej. Evidentně jste se k sobě nehodili. Najděte si každý jiného partnera dle svého temperamentu..

Já nechci aby zapomněl.. :nevim:

Laskonečka
Povídálka 21 příspěvků 25.02.18 11:07

Nechala bych ho být, stejně už má nahradu tak co

mary.27
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 25.02.18 11:07

Nikdy už na tebe nezapomene, byli jste spolu delší dobu. Ale evidentně spolu nedokážete být, tak žij svůj život. A uchovej si na něj hezké vtpomínky.

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 11:25
Temik

Chtela bych ho ještě o sanci poprosit, ale bojím se odmítnutí, když mi rekl, ze už semnou nechce být a ze je rad za to, jak to teď je. (Ze si našel novou). Pořad si namlouvam, ze ještě musím mít sanci, ze mě nemůže přece nemít rad, nebo mít někoho radsi než mě, za tyden. :roll:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7605 příspěvků 25.02.18 11:25
@Temik píše:
Našel si typově stejnou jako já. (Malá, hubena, blondýna).
Jediné co má navíc, je plastika nosu, napichnute rty, udělané uměle prsa.Příspěvek upraven 25.02.18 v 11:12

Buď ráda, že jsi se zbavila takovyho vola, kterýmu se tohle líbí.

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 11:26
@pohledzdruhes­trany píše:
Buď ráda, že jsi se zbavila takovyho vola, kterýmu se tohle líbí.

Vždy rikal, ze se mu to nelíbí. Dokonce byl rad za to, ze se ani nemaluju. Vždy to oceňoval. A teď si našel slečnu, která nenamalovana nevyjde ani s košem.

Russet
Echt Kelišová 9255 příspěvků 25.02.18 12:06
@Temik píše:
Vždy rikal, ze se mu to nelíbí. Dokonce byl rad za to, ze se ani nemaluju. Vždy to oceňoval. A teď si našel slečnu, která nenamalovana nevyjde ani s košem.

Zapomeň na něj, prosím tě. Nebo se chceš zmalovat a jít mu udělat žárlivou scénu?!

Temik
Povídálka 47 příspěvků 25.02.18 12:13
@Russet píše:
Zapomeň na něj, prosím tě. Nebo se chceš zmalovat a jít mu udělat žárlivou scénu?!

Too určitě ne, navíc se mi vyhýbá, mám u nej poslední veci nechce je předat ani mě. Domluví se s mou sestrou. Nevím proč.. možná abych ho neprosila. Já nevim

Russet
Echt Kelišová 9255 příspěvků 25.02.18 12:14
@Temik píše:
Too určitě ne, navíc se mi vyhýbá, mám u nej poslední veci nechce je předat ani mě. Domluví se s mou sestrou. Nevím proč.. možná abych ho neprosila. Já nevim

Asi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama