Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Ruxas píše:Dejte si chvilku klidu a otevřete mysl novým nápadům.
Tahle slova mi spis v souvislosti s detmi evokuji „otevrete si lahvinku, dejte si panacka a hned bude lip“ ![]()
@Bytsamsebou píše:
To ano. Ale pořád to jsou malé věci!
Tisíckrát nic umorilo matku
.
@Lucie_Sx píše:
Tahle slova mi spis v souvislosti s detmi evokuji „otevrete si lahvinku, dejte si panacka a hned bude lip“
I to někdy pomůže. Dali jsme si večer po oslavě narozenin kluků šampus a bylo super. ![]()
@Evča 90 asi to nechceš slyšet, ale mám doma podobnou náturu a v období 2 - 3 roky jsem si z života raději udělala domácí vězení, než snášet tyhle hysteráky. byly každý den, několikrát a to byla třeba jen jízda na postu a zpátky. pak už mě děsila jen představa, že s ní budu muset někam jet něco vyřizovat. zařídila jsem si hlídání a chodila nakupovat bez ní. objednávala si jídlo na rohlíku. nechodila nikam, nenakupovala nic, protže v obchodě běhala mezi regály, vytahovala věci a měla hysterák.
ven jsem s ní chodila jen na hřiště a na takové ty bloumavé procházky v naší čtvrti, kdy bylo vcelku jedno kdy půjdeme domů.
často jsme taky zůstávali POUZE na hřišti za barákem, aby bylo snadnější ji dostat domů bez hysteráku