Reklama

Nechce k tátovi? Proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 13:16
Nechce k tátovi? Proc?

Holky, nedokážu si vysvetlit proc syn nechce k manzelovi.. je mu ted 9 měsíců. Od narození mi s ním manžel hrozne moc pomáhal, kdyz v noci plakal a nemohl spat vystridal se se mnou i kdyz treba rano musel do prace, choval ho vsechno.. i presto za nim ted malej vubec nechce.. jsme s nim treba doma, manžel prijde z prace a syn ani neni rád, jen se koukne a pokracuje v hrani.. kdyz ho hlida manzel a jdu nakoupit a vratim se, tak se muze radosti zblaznit, to stejné, kdyz prijdou na navstevu babicky, taky hned natahuje rucicky a chce k nim.. ale u manzelo porad knoura, breci a chce od nej proste pryč.. ze zacatku jsem si myslela, ze je to nejaka chvilkova zalezitost, ale uz to trva od doby co zacal malej vic vnimat, takze 5mesicu urcite… Manžel je z toho smutnej, neda to moc najevo, ale ja to vidím.. uz nevím co mu na to mám rikat, kdyz se me porad pta proc ho malej „nemá rad“ a nechce s nim být :(. Nevite cim by to mohlo byt?

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 13:17

To je jen období, přejde to

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 04.05.18 13:20

To nevím, ale nedělala bych si z toho takovou hlavu. U nás to je zase naopak, když je doma táta, tak máma neexistuje, kolikrát i když hlídá babička a přijdu, tak se na mě dcera podívá a hraje si dál to svoje :D

Tarinka
Echt Kelišová 8195 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 13:20

Nicim to neni. Jsou deti, ktere maji ruzna obdobi a ruzne vrtochy. Nektere deti maji rady treba jen zenske, chlapu se boji. Moje starsi dcera treba nesnasela, kdyz promluvila tchyme, zacala hystericky rvat :mrgreen: at k nemu manzel pristupuje porad stejne a zase se to zmeni.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 04.05.18 13:20

U 9timěsíčního těžko říct, taky si myslím, že to přejde.

Enicka
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 04.05.18 13:21

Moje dcera chce být jen se mnou, ani táta a ni babičky ji nezajímají…Čekám kdy to prejde a nic… :)

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 04.05.18 13:22

Je to normální. Snad je manžel dospělej chlap a nebude si to brát osobně. Prochází tím většina dětí. Z hlediska evoluce je pro zajištění života dítěte důležitá matka a babička a muž naopak znamená ohrožení. Přirozené pudy u dětí pořád fungují…

věrasek80
Extra třída :D 10944 příspěvků 04.05.18 13:25

Ahoj je to jen období, má dcera taky v tomto věku nechtěla otce a dnes mají výborný vztah, náš 9měsíční je pravý opak ten de i k cizím

Alkata
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 04.05.18 13:46

To přejde. Driv nebo pozdeji. Hlavně si to otec nesmí brát osobně! :hug:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 04.05.18 13:48

Normální separační úzkost. Dej tomu tři měsíce a uvidíš.

Kosopemi
Kecalka 176 příspěvků 18 inzerátů 04.05.18 14:01

U nas to tak taky chvili bylo. Nastesti to samo preslo. Platilo to chvili pro tatu, pak zas pro babicky. Duvod neodhalen :)

Příspěvek upraven 04.05.18 v 14:02

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 14:01

Tak jste me uklidnili :hug:. Manzel to chape, ale obcas ho to proste zamrzi, kdyz s nim chce blbnout a on se hned sape po me a chce delat blbinky se mnou.. tak snad to brzy prejde a zvladnu si i v klidu vypit kavu :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 14:11
@Anonymní píše:
Tak jste me uklidnili :hug:. Manzel to chape, ale obcas ho to proste zamrzi, kdyz s nim chce blbnout a on se hned sape po me a chce delat blbinky se mnou.. tak snad to brzy prejde a zvladnu si i v klidu vypit kavu :lol:

Dítě je vázáno na toho, s kým je nejčastěji. Mojí dceři, bohužel, máma ve 2 letech zemřela. Ted je fixovaná na mě. Už se těším, až půjde do školky.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 04.05.18 14:30

Starší, skoro pět let, je mamánek do teď. Tátu nikdy nebral. Mladší zase jen co otevře oči, řve táta táta. Když ho chci vzít já, a manžel je doma, tak by vzteky puknul. Oba to bereme, jak to je, ona se ta období mění a Vždycky bude dle mého jeden rodič u toho dítěte oblíbenější.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 04.05.18 15:11

Pokud manžel není třeba silný kuřák, tak to přejde. Syn měl taky dlouhé období, kdy chtěl jenom maminku…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama