Nechci rodit na Vánoce

Anonymní
23.11.19 02:32

Nechci rodit na Vanoce

Ahoj, je nějaký způsob jak připravovat porodní cesty, abych porodila před termínem? :mrgreen: Mám termín na štědrý den, a to fakt nechci :? Vím že si miminko vybere datum samo.. Ale třeba mě někdo pochopí :mrgreen: Jde o to, že jsem 36tt, a nemám ani žádné poslicky… Sem tam mě pichne v podbřišku, občas tvrdne břicho třeba jen 4× za den. Ale jinak nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11605
23.11.19 02:34

Ne :nevim: A taky muzes prenaset, neudelas s tim vubec nic :nevim: Jsou ruzne babske rady, ale pokud nebudes pripravena, nepomuze ti nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 02:42

Mám termín 20.12. Taky se mi moc nechce být na svátky v porodnici, ale miminko si stejně vybere samo kdy přijde :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 02:42

Já jsem měla termín 25.12. a syn se narodil 15.12. Taky jsem nechtěla rodit na Vánoce…doma už jsem měla holčičku, jinak by mi to bylo jedno kdy rodím. To se nedá ovlivnit :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
23.11.19 02:46

Vždyť je to jedno. S miminem v šestinedělí stejně nikam nepůjdeš, tak máš ležet doma nebo na porodním. Doma budeš tak i tak dalších pár let, to ti nic neuteče.
Já jsem 41 tt a taky jsem myslela, že bude venku dřív a ještě se asi nechystá. Neudělám s tím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
23.11.19 04:27

Neovlivníš…ale za zkoušku to stojí. Já jsem před porodem (ten měsíc) hodně chodila na procházky, takové ty pomalé, ale dlouhé. Dle doktora super, protože jak ta hlavicka naleha na spodek, tak se tam tou cestou svislou polohou a tím pohupovanim pěkně zaráží. Pila jsem denně malinik, což spíš mělo vliv na rychlý porod, ne na dřívější no… a potom se hodit tak nějak do psychické pohody, věnovat se tělu, davala jsem si pár dní před porodem horkou vanu s knížkou, zanechala jsem práce (pracovala jsem i tech šest týdnů před porodem). Chodila si na kávičku, i dvakrát denně, prostě taková ta pohoda. Porodila jsem tedy začátkem 39 tydne, takze bych tak pravděpodobně porodila i tak, ale aspoň jsem neprenasela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39046
23.11.19 04:32

Já měla termín 23.12. a kluk se narodil skoro o 3 týdny dřív. Žádné poslíčky, bolení břicha jsem před tím neměla. Když jsem jela do porodnice, tak jsem myslela, že jenom plaším a jedu tam radši na kontrolu a že mě stejně pošlou domu s tím, že to jsou poslíčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 04:58

@lucenka Jee, přesně tak by se mi to líbilo :mrgreen: @Mishka85 Děkuji.. Zkusím :mrgreen: ale čím víc se to blíží, tím hůře.. Nic se mi nechce, nohy bolej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
4937
23.11.19 05:47

Když není připraveno tělo a dítě k porodu, tak s tím ani doktoři nic neudělají (kromě císaře, samozřejmě) mě takhle vyvolávali porod, protože byly obavy (oprávněné) že kdybych přenášela, tak by syn klasický porodními cestami neprošel, takže i přes veškerou chemii co do mě cpali, jsem rodila 4 dny. Syn se nakonec narodil o něco dřív a porodila jsem ho normálně, ale vzhledem k tomu jak se po narození silně měnil a jak rychle rostl, tak kdyby ho nechali v břiše rodila bych tak o 14 dní později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
23.11.19 06:10

Jak asi vis, miminko si samo vybere :nevim: ale chapu te, narozeniny na Stedry den, to je fakt pech, zvlast v detskem veku. Ja pila poslesni 3 tydny malinikovy caj, jestli to pomohlo nevim, ale prvni dite jsem rodila tyden pred terminem a porod byl opravdu hodne rychly, pry tomu pomaha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
23.11.19 06:13

@Dandie22
Treba to nechce kvuli sobe, ale aby ditko nemelo narozeniny zrovna o vanocnich svatcich :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
23.11.19 06:20

Určitě jsou způsoby, jak to urychlit, ale musí být už všechno připravené.
Pití bylinných čajů - maliník, odvary z koření (zázvor, skořice, hřebíček), lněné semínko, cvičení, sex, od 38.tydne bylinné napářky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
651
23.11.19 06:21

A já měla termín 17. a rodila 21.
24. mi měli porod když tak vyvolávat. A neudělala jsem nic. Když budeš rodit 24., prostě to tak bude a nikdo s tim nic neudělá, tak se s tim raději smiř ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7760
23.11.19 06:38

Já mám termin 22.12. No a ráda bych byla na svátky doma, kdo ne? :mrgreen: na hlavu se stavět nebudu. Nějak to dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2877
23.11.19 06:45

Já jsem měla termín na začátku ledna, syn je na konci prosince. V porodnici jsem strávila Silvestr i Nový rok a víš co? Bylo mi to fuk. V tu chvíli mě nějaký svátky nezajimaly, akorát jsem z okna koukla na ohňostroj ( o který jsem nestála, vzbudil celé oddělení, radši bychom všichni spali). A stejně jsem brala i vánoce, počítala jsem s tím, že se klidně může narodit i na ne. Vždyť není problém udělat vánoce o pár dní později ne? Pokud máš starší dítě, tak dokud nezná kalendář, je mu to fuk. A i kdyby ano, tak je zase dost stare na to, aby to pochopilo, kdyz mu to normálně vysvětlíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama